Höss Hinterstoder a Wurzeralm Spital am Pyhrn

14.03.2012 - V rakouském lyžařském regionu Pyhrn-Priel se nachází dvě lyžařské oblasti Höss (Hinterstoder) a Wurzeralm (Spital am Pyhrn). Více ZDE

Höss Hinterstoder a Wurzeralm Spital am Pyhrn Pro rodiny jak stvořené rozmanité lyžařské oblasti jsou oblíbené, jak u začátečníků, tak i pokročilých lyžařů. Výhody jsou dobře rozdělené mezi všechny služby, lanovek, crosstrailových tras, speed tras, carvingových tras, dalé samozřejmě také mezi půjčovny lyží v lyžařské oblasti, tradiční pohostinctví a sjezdovky všech obtížností pro každého!

Hinterstoder - nejlepší místo pro zimní sport
Lyžařská oblast Hutterer Höss se táhne 40 km sjezdovek s 12 vleky až do nadmořské výšky 2.000 m, sunny kids park, snow park a mnoho sjezdovek pro všech stupňů obtížnosti. Díky nové trase světového poháru, která je pojmenována po mistrovi světa Hannesu Trinklovi, který pochází ze zdejšího regionu, byla tato lyžařská oblast obohacena o další senzaci. Svojí délkou čítající celkem 3500 m s maximálnímy spády 60 % a šířkou až 80 m je sjezdovka výzvou pro každého vrcholového sportovce ale i pro běžné rekreační lyžaře. Okouzlující zimní krajina, horské chaty ale i již rok fungující nedaleká zóna odpočinku Feng-Shui zvou návštěvníky k pozastavení, odpočinku a prožití atmoféry.

Wurzeralm - můj zimní svět
Nejrychlejší kolejová lanovka v Evropě Vás vyveze jen za 7 min do nadmořské výšky přibližně 1.400 m, kde na Vás čeká lyžařský ráj, jak pro začátečníky, pokročilé, snowbordisty, carving sjezdaře, tak i pro milovníky hlubokého sňehu. Nejvyšší bod, Frauenkar, leží v 1870 m a nabízí nádherný výhled na okolní dvoutisícovky a údolí. S 20 km sjezdovek je také zde o různorodost a zábavu postaráno. Sedm pomocných vzestupů, červené a modré sjezdovky, dva sjezdy do údolí (jeden z toho zasňežený), ale i sunny kids park pro budoucí lyžařské hvězdy nabízí vše, po čem lyžařské srdce touží. S novou Wurzeralm arenou je také mimo sjezdovku o nejlepší služby postaráno: Intersport obchod, Arena-Treff a pohodlné eskalátory doplňují danou nabídku.

Lanovky jsou otevřeny při dostatečné sněhové výšce od začátku prosince do poloviny dubna!

Zdroj: pyhrn-priel.net
 
 
Archiv aktualit
 
   

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.