Rakouské Kolorádo – NOVĚ TÉŽ PRO BĚŽCE A TURISTY!

15.06.2017 - Speciální program pro turisty a běžce v rámci cykloturistického zájezdu. Více ZDE

Rakouské Kolorádo – NOVĚ TÉŽ PRO BĚŽCE A TURISTY!

Nejkrásnější trasy mezi Dachsteinem, Taurami a Tennengebirge
• panoramata snů
• údolími k horským salaším
• výjezd lanovkou za výhledy

Vybrané trasy vás zavedou po panoramatických cestách bez náročných stoupání do panenských zákoutí dachsteinského masívu i protilehlých údolí. Nápadité trasy s podporou lanovky Vám otevřou nezapomenutelné výhledy na světoznámou oblast Ski Amadé i neobvyklé scenérie Gosauského hřebene a Nízkých Taur. Sportovní aktivitu Vám zpříjemní občerstvení na útulných horských salaších.

Program:
1. Přesun busem do Rakouska. Odpolední trasa z údolí Lammertal po panoramatické cestě s výhledy na Gosauský hřeben a dominantní Bischofsmütze do pobytového St. Martina (pěší túra 2 h, běžci 5/10 km).
2. Naším autobusem přes Filzmoos mýtní silničkou jižním úbočím Dachsteinu a Bischofsmütze k 400 let starým salaším Hofalmen (občerstvení, panoramata), lehká trasa k horskému jezírku Almensee (1-2 h), příp. výstup k legendární chatě Hofpürglhütte (3 h), zpět busem. Výzva pro extrémní běžce – přeběh od salaší Hochalmen úbočím Gerzopfu do St. Martina (32 km).
3. Naším autobusem do Abtenau k lanovce – možnost výjezdu a pěšky k salaši Gsengalm (občerstvení, výhledy na skalní hradby Tennengebirge), zpět pěšky či lanovkou (5-15 km). TIP: od horní stanice lanovky sjet po letní sáňkařské dráze. Romantická údolní varianta po cestách podél potoka Schwarzenbach a soutěskou Klausgraben (5-20 km).
4. Naším autobusem do Schladmingu, lanovkou na Planai a zde panoramatický okruh v Schladmingských Taurách s výhledem na Dachstein (5-15 km), zpět lanovkou. Nebo údolní varianta po cestě kolem vodopádů a soutěskou do Schladmingu (10 km), posezení na náměstí.
5. Vyhlídkové trasy v okolí pobytového St. Martina po trase „Seeparkrunde"a „Berliner Waldweg" (5 km) nebo po okruhu „Schöberlalmweg-Karalm" s výhledy na Gosauský hřeben a Tennengebirge (10 km).

Varianty: Z pobytového St. Martina vede několik značených turistických cest a také 10 značených tras speciálně pro běh (4 stupně náročnosti) a nordic walking, které vedou po nenáročných lesních a horských cestách v délce 2-20 km.

Kombinace CYKLO: tento zájezd probíhá souběžně s cykloturistickým zájezdem Rakouské kolorádo (kód 208).

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

Ubytování: 4x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 1200 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2000 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma k dispozici trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Stravování: 4x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 600 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, povlečení a ručník, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, informační materiály. V ceně není lanovka Hornbahn 9,30 EUR včetně kola.

Nástupní místa: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Průvodce u těchto zájezdů doprovází cykloturistický program, běžce a turisty pouze vybaví informačními materiály a k dispozici je při přesunech busem a v penzionu.

POZOR SLEVA PRO BĚŽCE A TURISTY 1000 Kč na zájezdy 20801 a 20802

Termín: 30. 8.–3. 9. 2017 
Cena: 5750 Kč (již po slevě pro turisty či běžce, původní cena 6750 Kč)

 

 
 
Archiv aktualit
 

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Lyžování, snowboarding

Korutanské skisafari

Korutanské skisafari Termín: 29.12.-02.01.

Slunce + jižanská pohoda

Zillertal + ledovec Hintertux

Zillertal + ledovec Hintertux Termín: 20.01.-23.01.

Velehorské lyžování!

Skiaréna Silvretta: Samnaun-Ischgl+Nauders-Reschenpass

Skiaréna Silvretta: Samnaun-Ischgl+Nauders-Reschenpass Termín: 13.12.-18.12.

PŘEDVÁNOČNÍ SKI-FREE: SKIPAS V CENĚ! Při zájezdu 10801 navštívíme 2x do rakouského Naudersu a 2x do italského Schönebenu/Reschenpass.

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel Termín: 26.12.-29.12.

Světové ocenění nejkvalitnější lyžařské oblasti!

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
info@ck-trip.cz

 

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
   

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.