VE KTERÉM STŘEDISKU LYŽUJE NEJRADĚJI MAJITELKA CK TRIP IRENA ŠPRINGLOVÁ A PROČ?

10.10.2012 - Rozhovor s majitelkou CK TRIP Irenou Špringlovou pro IDNES!!! TÉMA - ZIMA!!! 
 

VE KTERÉM STŘEDISKU LYŽUJE NEJRADĚJI MAJITELKA CK TRIP IRENA ŠPRINGLOVÁ  A PROČ?

Mým favoritem jsou střediska ve Východním Tyrolsku, která v katalogu CK TRIP nabízíme jako pestrou kombinaci Glockner SkiSafari: Sillian, St. Jacob in Defereggen, Lienzer Dolomiten, Matrei a Kals. Jejich velehorský ráz ve mně vzbuzuje pokoru a výzvu zároveň. Příjemným plusem je jejich "Nemasovost".


Po asi 10leté pauze jsem navštívila SkiWelt Wilder Kaiser , který mě velmi překvapil svou rozlohou a moderností.


S dětmi máme velmi oblíbená naše tajná místa ve Ski Amadé a horské chaty vedle sjezdovek mému srdci přirostly nejvíce v Dachstein-West .

IRENA
IRENA

 Glockner SkiSafar - STŘEDISKO VE VÝCHODNÍM TYROLSKU DOPORUČUJE IRENA ŠPRINGLOVÁ MAJITELK CK TRIP NA SILVESTRA!

Silvestr! / Tajný tip CK TRIP!
Dětský tarif do 18 let!
• velmi sympatická kombinace
• denně jiné středisko z 1 místa ubytování
• panorama 60 třítisícových vrcholů

IRENA

JAK TENTO ZÁJEZD VYPADÁ?

Velehorský ráz, široké, dlouhé, liduprázdné sjezdovky, sněhová jistota a příznivé ceny lákají lyžaře do Východních Tyrol, Osttirol, kde můžete ještě odpoledne lyžovat na zrolbovaném „manžestru".

Grossglockner Resort = Matrei&Kals

převratně modernizovaná oblast se 100km úžasných tratí v blízkosti nejvyššího vrcholu Rakouska - Großglockneru. Vychutnejte si lyžování na nejdelší sjezdovce Cimacross, 11km, i vyhlídku z restaurace „Orlí hnízdo" na vrcholu Cimacross, 2600m n. m.

IRENA

Sillian

moderní středisko na hranicích Východního Tyrolska a Itálie s výhledy na Dolomity příjemně překvapí liduprázdností a dokonalou úpravou sjezdovek, mezi nimiž vyniká 11 km dlouhá trať. Na nejvyšší vrchol oblasti Thurntaler vede nová vyhřívaná 6sedačka!

IRENA

Defereggental

výborné lyžování v moderním středisku v donedávna netknutém údolí Vysokých Taur s vyhlášenou jistotou sněhu i s volnými terény. Mezi tyrolskými lyžaři platí za „jedničku" mezi středisky!

Lienzer Dolomiten

dva úctyhodné lyžařské kopce nad středověkým Lienzem s nejdelší sjezdovkou 7,2km a 1400m převýšením - trať Světového poháru a novou KOMBI-lanovkou (kabinky+sedačky) na Hochstein.

TIP: dětský tarif platí v Grossglockner Resortu a Defereggentalu do 18 let!

RODINA

 

 
 
Archiv aktualit