Víte, které je nejmenší univerzitní město v Evropě? Víte, kde žil prapták Archaeopteryx, který byl posledním kouskem skládanky v Darwinově evoluční teorii? Chcete se projít na nejdelším dřevěném mostě v Evropě?

30.03.2016 - Odpovědi na tyto otázky vám dá náš zájezd po Středověké cyklostezce – Altmühltal, která se řadí mezi nejkrásnější v Bavorsku vůbec.
Do zájezdu ZDE

Víte, které je nejmenší univerzitní město v Evropě? Víte, kde žil prapták Archaeopteryx, který byl posledním kouskem skládanky v Darwinově evoluční teorii? Chcete se projít na nejdelším dřevěném mostě v Evropě?


Projedeme ji z historického Treuchtlingenu ve třech dnech až do Kelheimu, známého svou dominantou – Halou osvobození, kterou nechal vystavět bavorský král Ludvík I. na památku vítězné bitvy nad Napoleonem. Cestou se budeme držet malebné řeky Altmühl, projedeme jejím údolím, nad nímž se tyčí celá řada středověkých hradů. Ti nejzdatnější si mohou k některému vyjet a podívat se na Altmühltal takřka z ptačí perspektivy. Pojedeme místy, která jsou známa celosvětově i díky fosiliím, z cyklostezky uvidíme i Dvanáct apoštolů, zajímavý dolomitový skalní útvar. Večery můžete věnovat procházce historickým Eichstättem, v jehož centru budeme ubytováni. Je to velmi příjemné romantické městečko přímo na řece Altmühl, které vás jistě nadchne.

Tento zájezd vám z celého srdce doporučuji a těším se na společné cyklotoulky Bavorskem, Helena

 
 
Archiv
 

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Cykloturistika

Cyklostezkami alpského trojzemí

Cyklostezkami alpského trojzemí Termín: 12.07.-17.07.

Engadin a horní Adiže• ze Sv. Mořice kolem čtyřtisícovek• lanovkami s koly do lyžařských středisek• hvězdicově z penzionu či apartmánů CESTOPIS k zájezdu naleznete ZDE

Čapí cyklostezka

Čapí cyklostezka Termín: 05.07.-09.07.

Krásný zájezd pro rodiče s dětmi s možností koupání!

Slovinskem pohodově z ****termálů Zreče NOVINKA

Slovinskem pohodově z ****termálů Zreče NOVINKA Termín: 04.07.-09.07.

Divukrásná údolí a panoramatické Pohorje• proslulá slovinská pohostinnost• přívětivé trasy pro každého• neomezený vstup do termálů v ceně

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
info@ck-trip.cz

 

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
   

Díky ionizačním elektro kotlům Stafor je elektrická energie stále efektivní a cenově výhodné řešení.