Bohužel nebyl vybrán žádný výherce v soutěži o zájezd 20401 (15.-19.4.)

Soutěžte s námi o slevu 1000 Kč

Vyhrajte slevu 1000 Kč na zájezd CK TRIP!

Vyplňte rezervační formulář soutěžního zájezdu a hned zjistíte zda jste zařazeni do slosování o slevu 1000 Kč na uvedený zájezd.
Soutěžit můžete vždy od pondělí 10.00 h do pátku 12.00 h. Slosování proběhne vždy v pátek odpoledne.
Jméno výherce naleznete na našich webových stránkách vždy následující pondělí na www.ck-trip.cz .

Informace a podmínky soutěže naleznete níže.

Soutěž probíhá vždy od pondělí 10.00 h do pátku 12.00 h.
Soutěže se můžete zúčastnit pouze na webových stránkách CK TRIP www.ck-trip.cz .

* v případě, že se nepřihlásí žádný uchazeč na nabízený zájezd, soutěž s daným zájezdem se bude prodlužovat o další týden

Podmínky soutěže

 1. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
 2. Ze soutěže jsou automaticky vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti CK Trip s.r.o. a rovněž také zamětsnanci firem, kteří společnosti CK Trip s.r.o. poskytují IT služby spojené s provozem portálu ck-trip.cz.
 3. Při registraci do soutěže je soutěžící povinen zadat své skutečné jméno, telefonní číslo a e-mail. Slevu v případě výhry lze pak poskytnout pouze této osobě.
 4. Každá osoba se může jednoho soutěžního kola účastnit pouze jednou.
 5. Po registraci automat náhodně rozhodne, zda-li soutěžící postupuje nebo nepostupuje do slosování. Tuto informaci se dozví soutěžící okamžitě.
 6. Z postupujících do slosování automat na konci soutěže opět náhodně vybere vítěze, který bude o své výhře informován na zadaný e-mail při registraci. Součástí e-mailu bude slevový kód, který musí znát při uzavírání objednávky zájezdu, který je předmětem soutěže.
 7. CK Trip s.r.o. si vyhrazuje právo přenesení výhry na jiný zájezd a termín po dohodě s výhercem, pokud dojde ke zrušení zájezdu nebo plného vyčerpání kapacity zájezdu ještě před vyhlášením soutěže.
 8. Výhru lze upltnit vždy pouze jako slevu k určenému zájezdu. Nelze požadovat vyplacení výhry v hotovosti nebo jinak než je uvedeno v těchto podmínkách.
 9. Mechanika soutěže:
  Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění rezervačního formuláře, který naleznete na webových stránkách www.ck-trip.cz pod označením soutěže. Ve zpětném e-mailu obdrží každý účastník obratem potvrzení o vstupu do slosování, nebo oznámení, že do slosování soutěže nepostupuje. Z postupujících účastníků bude po ukončení soutěže počítačem vylosován 1 výherce slevy 1000 Kč. Výherce bude uveřejněn na webových stránkách CK TRIP a e-mailem kontaktován cestovní kanceláří, kde mu bude sdělen další postup. CK TRIP nenese zodpovědnost za chybné vyplnění formuláře soutěžícím.

Slevu 1000 Kč lze uplatnit pouze na uvedený zájezdu pro 1 osobu (výherce). Slevu nelze kombinovat s žádnými jinými slevami CK TRIP. Zájezd musí být zakoupen pouze u pořadatele dle instrukcí, které výherce od CK TRIP obdrží. Sleva není zaměnitelná za peníze ani převoditelná na jinou osobu. Při zrušení zájezdu výhercem je sleva nevratná a nepřevoditelná na jiný zájezd. Z každé e-mailové adresy lze soutěžit pouze 1x.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18-ti let s trvalým pobytem v ČR. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CK TRIP a spolupracujících společností. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem spolupracujících společností, ztrácí na výhru nárok. Stejně tak nárok na výhru zaniká v případě, že provozovatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

CK TRIP s.r.o. si jako pořadatel a provozovatel vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla nebo celou soutěž z vážných důvodů zrušit.
ZRUŠENÍ ZÁJEZDU ZE STRANY CK: Zruší-li CK TRIP zájezd, má výherce právo čerpat slevu 1000 Kč na jiný zájezd pořádaný CK TRIP dle vlastního výběru v průběhu sezóny 2013.

 

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže společnosti CK TRIP s.r.o., Jana Zajíce 160/34, Praha 7, 17000, jakožto správcem, za účelem vyhodnocení soutěže a dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení obchodu a služeb a zasílání informací o marketingových akcích správce, zahrnující i zasílání informací prostřednictvím e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu do odvolání souhlasu. Účastník soutěže, který poskytl osobní údaje, má právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu osobních údajů, jejich likvidaci a další práva dle §§ 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb.. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na adrese správce (ck-trip@ck-trip.cz) odvolán. V případě pochybností, která se týká zpracování jeho osobních údajů, se účastník může obrátit s dotazem na správce. Dozorovým orgánem je Úřad pro ochranu osobních údajů - www.uoou.cz.

Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že provozovatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jméno, příjmení a město výherce na internetu, propagačních a reklamních materiálech provozovatele v souvislosti s touto soutěží s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy výherce, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.

Soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany provozovatele než uvedená v těchto pravidlech.
Provozovatel neodpovídá za nedoručení soutěžních e-mailů či za jakékoli technické problémy spojené se zasíláním e-mailů.

U přijatých e-mailů je zhotovený záznam obsahující vyplněné údaje, datum a čas přijetí, obsah e-mailu. Takto získané informace jsou rozhodující pro určení výherců a vyřešení reklamací.

Výhry, které nebudou čerpány dle pokynů provozovatele, propadají bez náhrady ve prospěch provozovatele. Provozovatel není odpovědný za jakékoli případné škody vzniklé v souvislosti s používáním výher.
Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

Pořadatelem soutěže je CK TRIP s.r.o., Jana Zajíce 160/34, Praha 7, kontakt ck-trip@ck-trip.cz, telefon 483 312 276.

Aktuálně neprobíhá žádná soutěž

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies