Tipy na výlet

 

Lyžařská dovolená bez obav!

Nabízíme Vám poslední volná místa na lyžařský zájezd Ski Amadé, Obertauern, Dachstein-West, Rauris v termínech:   7.-12. 2. 2022; 20.-24. 2. 2022; 12.-16. 3. 2022   Volné termíny máme stále i v penzionu HEIDI. Více o ubytování s vlastní dopravou ZDE. Stále nabízíme i termíny a akční cenou jak pro jednotlivce, tak pro skupiny! Více informací naleznete ZDE.

Pokračování
 

VOLNÉ TERMÍNY v penzionu HEIDI s vlastní dopravou

Akční ceny ubytování v pensionu HEIDI pro jednotlivce i skupiny! Možnost lyžování ve Ski Amadé, Obertauern a Dachstein-West.    16. 1.-3. 2. 2022 7. 2.-12. 2. 2022 20. 2. - 24. 2. 2022 8. 3. -12. 3. 2022 12. 3. - 16. 3. 2022

Pokračování
 

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Z prvního lyžařského zájezdu sezóny se všichni vrátili spojení. Třikrát hurá! Děkujeme za uplynulou sezónu! Především našim skvělým klientům za důvěru a věrnost! Pevně věříme, že i v nadcházejícím roce se společně potkáme. Na všechny zájezdy se velmi těšíme a doufáme, že podmínky pro cestování nám nebudou překážkou! Nakonec, odvážným štěstí přeje!  

Pokračování
 

3 Zinnen Dolomiten + Cortina d´Ampezzo

Vyrazte s námi na lyže do Itálie!   Poslední volná místa 12.-17. 1. 2022.   Nádherné lyžování s nejkrásnější horskou kulisou na světě! Olympijská Cortina d‘Ampezzo nabízí prvotřídní svahy v sevření nejslavnějších třítisícovek Dolomit. Nově propojené a rozšířené lyžařské oblasti Helm/Monte Elmo+Rotwand/Croda Rossa v překrásných Sextenských Dolomitech nesou název 3 Zinnen Dolomiten a nadchnou i náročné znalce Dolomit!

Pokračování
 

Poslední volná místa na předvánoční NAUDERS A RESCHENPASS!

Poslední volná místa na oblíbený předvánoční lyžařský zájezd Nauders-Reschenpass 15.-20. 12. 2021. Využijte ideálních sněhových podmínek, konce lockdownu a vyrazte na lyže na nekonečně široké sjezdovky do této rakousko-italské oblasti.

Pokračování
 

Předvánoční lyžování v italských Dolomitech

Pro zájemce s vlastní dopravou nabízíme náš osvědčený hotel v Toblachu s lyžováním ve střediscích 3Zinnen Dolomiten (Helm, Sexten), v olympijské Cortině d´Ampezzo a na oblíbeném Kronplatzu.   Ceny:   1790 Kč/os./noc ve dvoulůžkovém pokoji standard 2080 Kč/os./noc ve dvoulůžkovém pokoji superior 1lůžkový pokoj za příplatek 350 Kč/os./noc. V ceně polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná 4 chody, WiFi, wellness se saunou, Mobilkard (využití skibusu a vlaku k lanovkám 3Zinnen a Kronplatzu).

Pokračování
 

Náš katalog CK TRIP LÉTO 2022 JE TU!

V tradiční termín 11. 11. vám přinášíme cestovatelskou inspiraci v podobě našeho již 32. letního katalogu s nabídkou aktivní dovolené.   Elektronický katalog si prolistujte ZDE nebo stáhněte jako PDF ZDE. Zájezdy rovněž najdete v příslušných sekcích na www.ck-trip.cz:   CYKLOTURISTIKA, CYKLOZÁJEZDY PRO DĚTI, TURISTIKA, INLINE SKATING, VODNÍ TURISTIKA a LYŽOVÁNÍ.    Jaké novinky jsme pro vás připravili?  

Pokračování
 

Zájezd = nejlepší dárek pod stromeček!

Nechcete trávit svůj volný čas v nákupních centrech? Věnujte svým blízkým jeden ze spousty zájezdů CK TRIP nebo dárkový poukaz a dopřejte jim tak nezapomenutelný zážitek.   Vánoční ULTRA FIRST MINUTE!   Při zakoupení zájezdu z katalogu CK TRIP LÉTO 2022, pořádaného CK TRIP, do 23. 12. 2021 získáte mimořádnou slevu 10%!  

Pokračování
 

PŘEDVÁNOČNÍ NAUDERS A RESCHENPASS

 Vychutnejte si extrémně široké sjezdovky jako stvořené pro nejdokonalejší oblouky ve střediscích na pomezí Itálie, Rakouska a Švýcarska, mezi nimiž kraluje 9 km dlouhá trať.   Autobusový zájezd 15.-20.12. 2021   NAVŠTÍVÍME naším autobusem 2x rakouský Nauders a 2x italský Schöneben/Reschenpass. PROPOJENÍ středisek Reschenpass-Haideralm/San Valentino umocňuje požitek z lyžování s výhledy na nejvyšší vrchol někdejšího Rakouska-Uherska, Ortler (3905 m) i na kostelní věž čnící z jezera Reschensee, nad kterým se střediska vypínají.

Pokračování
 

SKI AMADÉ S VLASTNÍ DOPRAVOU

Přijeďte na Štědrý den do Pensionu Heidi a užijte si nenucené atmosféry a výtečného lyžování na liduprázdných sjezdovkách v lyžařské oblasti Ski Amadé se 760 km sjezdovek na 1 skipas! Běžecké stopy vedou přímo u penzionu. Volné apartmány pro jednotlivce, rodiny i skupiny máme v prosinci:   21.-26. 12. 2021 (dostatek volných míst)   Ceny 790 Kč/os./noc, 590 Kč/os./noc na přistýlce. Více na www.apartmany-heidi.cz

Pokračování
 

PŘEDVÁNOČNÍ LYŽAŘSKÝ ZÁJEZD DO SKI AMADÉ

Rakousko zavádí od 22. 11. 2021 lockdown, který má trvat 10 dní, pravděpodobně však až do 13. 12. 2021.   Z tohoto důvodu jsme nuceni zrušit zájezd Ski Amadé v termínu 8.-12.12. 2021. Náš další lyžařský předvánoční zájezd Nauders+Reschenpass v termínu 15.-20.12 2021 je obsazen dostatečným počtem klientů a pokud nedojde ke změně ze strany rakouské vlády, tak se ZÁJEZD USKUTEČNÍ! Milovníkům Alp a nedočkavým lyžařům nabízíme poslední volná místa na tomto tradičním předvánočním zájezdu! A buďte bez obav - pokud by se zájezd neuskutečnil, o své finanční prostředky nepřijdete - buď si vyberete jiný zájezd, nebo vám peníze obratem vrátíme.

Pokračování
 

KATALOG ZIMA 2022 JE TU!

 Prolistovat si jej můžete ZDE, stáhnout ZDE. Pro rezervaci zájezdů klikněte ZDE. Shrnutí opatření pro Rakousko a Itálie - lyžařská sezóna 2021/22 ZDE:   Zahájili jsme prodej zimních zájezdů na rok 2021/22!  Nabídku lyžařských zájezdů naleznete na www.ck-trip.cz v sekci lyžování. Tištěný katalog letos nevyjde.  

Pokračování
 

Do Rakouska k termálům!

K alpským termálům na kolech 25. - 28. 09. 2021 - LAST MINUTE! Zájezd po vybraných trasách objevujících nejvyhlášenější rakouské alpské lázně. Po alpské předehře u jezer Solné komory nás čeká rovinatá trasa v Národním parku Vysoké Taury, Tauernská cyklostezka s prohlídkou Salcburku a na závěr návštěva lázní Therme Amadé na Enžské cyklostezce. Etapy jsou zakončené návštěvami alpských termálů, které znají účastníci našich cyklistických i lyžařských zájezdů.   Alpské toulky a termály 25. - 28. 09. 2021 - LAST MINUTE! Nově koncipovaný program nabízí lehké výlety alpskou krajinou, zakončené návštěvami alpských termálů.

Pokračování
 

Poslední volná místa na zájezd Ptujské Kolorádo!

Vážení klienti, na všemi oblíbený a historicky vždy vyprodaný zájezd Ptujské Kolorádo v termínu 29.09-03.10.2021 se uvolnila místa! Nabídnout Vám můžeme dvě poslední volná místa!. Jedná se o poslední možnost zúčastnit se tohoto krásného zájezdu do Slovinska, tak si nenechte ujít příležitost!

Pokračování
 

Vinnou stezkou podél Mosely - LAST MINUTE!

Vinnou stezskou podél Mosely 16.09-21.09.2021 9250,- Kč/ 8750,- Kč Cyklostezky Pomoselím vás zavedou romantickým údolím plným vinic do nejproslulejší vinařské oblasti Německa s největší koncentrací hradů a zámků na světě! V pečlivě udržovaných vesničkách budeme obdivovat tradiční architekturu hrázděného zdiva i nejstrmější vinice na světě. 

Pokračování
 

Zažijte s námi pohádkový podzim na kolech!

Konec léta ještě nutně neznamená konec cestovních zážitků v tomto roce!  Přinášíme Vám nabídku zájezdů s pozdimními termíny. Nabízíme velkou škálu zájezdů: cyklozájezdy, turistické zájezdy, in-line zájezdy, cyklozájezdy pro MTB kola i kombinace těchto druhů zájezdů! Pozdimni termíny přináší spoustu pozitiv. Nenechte si ujít příjemné počasí a méně vytížené cyklostezky a zájezdové destinace!  

Pokračování
 

Baltská cyklostezka – ostrov Usedom

Baltská cyklostezka – ostrov Usedom LAST MINUTE (posledních 6 míst) 12.-15. 8. 2021   Navštívíme letos nově otevřené Historicko-technické muzeum v Peenemünde v sousedství populárního muzea v ruské ponorce U-461. Nenechte si ujít návštěvu prostor, kde nacisté vyvíjeli své zbraně. Čeká vás každý den během etap koupání v moři nebo v zálivu a relaxace na rozsáhlých plážích a bílých dunách. Místní speciality za příznivé ceny ochutnáte během etap i v našem pobytovém místě. Ostatně náš hotel má vyhlášenou rybí restauraci.

Pokračování
 

Lago di Garda z jihu aneb dolce vita!

  Nový termín žádaného zájezdu Lago di Garda z jihu 13.09.-19.09. 2021 se prodává rychlostí blesku! Neváhejte s rezervací, zbývá posledních pár míst!   Dopřejte si středomořskou atmosféru, denně koupání v jezeře a cyklistika mezi vinohrady a středověkými památkami. V jižní části jezera Lago di Garda (65 m n. m.) velehory ustoupily vinohradům světoznámých jmen (Bardolino, Lugana, Valpolicella) a známým ovocným sadům s honosnými venkovskými šlechtickými sídly. Perlou je tisícileté Sirmione s hradem Scaligeriů. Zvlněné silničky, vinné cesty i rovinaté cyklostezky nás dovedou do historií překypujících středověkých měst.  

Pokračování
 

Po rovině napříč Alpami - LAST MINUTE!

    Po rovině napříč Alpami 08.09.-12.09.2021 / 8850 / 8350,- Kčč Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezky podél alpských řek Salzach, Lammer, Taurach a Enns vedou šťavnatými pastvinami, míjí upravené selské usedlosti. NOVĚ jsme pro více pohody zvolili ubytování ve St. Martinu am Tennengebirge. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP – již na 200 zájezdů!      

Pokračování
 

Na kolech k moři

  Baltská cyklostezka - ostrov Usedom 12.-15.8. 2021 LAST MINUTE!! Cyklostezkou podél moře s větrem v zádech mezi písečnými dunami a mondenními letovisky. Smaragdové cesty a moře 20.-26.8. 2021 Nejkrásnějšími údolími Slovinska a na závěr podél Jadranu do Piranu. Alpe-Adria - od Julských Alp k moři 17.-23.8. 2021 Nejkrásnější italskou cyklostezkou po rovině mezi Alpami k Jaderskému moři.  

Pokračování
 

Novinka: Baťův kanál a Moravská stezka

Za přírodním a kulturním bohatstvím Slovácka* ubytování v hotelu na Velehradě* kraj folklóru, historie a vína * Slovácko = slunce v lidech a zemi Využijte poslední šance a projeďte se po cyklostezkách podél Baťova kanálu a řeky Moravy. Navazují na ně Moravské vinařské stezky, které nás provedou vinařskými vesnicemi na úbočí Chřib. Termín: 19.-20.6.2021 Zájezd ZDE

Pokračování
 

4+2 noci v Alpách zdarma nebo 2 + 1 osoba zdarma + další osoby 50% sleva!

platí od 22.-28.8.2021Není na co čekat ?!- Vyražte do Alp posílit svou imunitu na zdravém horském vzduchu! Nabízíme ubytování ve 2-6lůžkových apartmánech v Pensionu Heidi v alpském středisku St. Martin am Tennengebirge v Salcbursku (www.apartmany-heidi.cz). Kapacita Pensionu Heidi je 40-50 lůžek, pro skupiny je k dispozici společenská místnost, zdarma WiFi. GPS 47.5369644N, 13.4226878E. Český personál i české ceny.  

Pokračování
 

Již 31. letní katalog 2021!

  Vážení zákazníci, milí příznivci aktivní dovolené, po nečekaně turbulentní 30. sezóně vám přinášíme cestovatelskou inspiraci v podobě našeho již 31. letního katalogu s tradiční nabídkou aktivní dovolené.     Věříme, že náš katalog ve vás oživí touhu cestovat a radost ze společného objevování krásných míst. Již 30 let jsme věrni našemu stylu a vy se můžete spolehnout na naše zkušenosti a pečlivost, vycházející z lásky k naší práci, z pokory k navštíveným místům a z úcty k vám. Vyrazte s CK TRIP za novými zážitky do míst, která byste sami nenavštívili. Váš tým CK TRIP

Pokračování
 

Jarní cyklo KVÍZ: Amadé + Dachstein = Pension Heidi!

Letní sezóna se blíží, za měsíc by měly odstartovat naše první zájezdy. Informace za jakých podmínek bude možné cestovat Vám sdělíme: ZDE. Pro zpříjemnění čekání jsme si pro Vás připravili jarní cyklo kvíz!  

Pokračování
 

‚‚O přípravě zájezdu Benátské zahrady a moře‘‘ - nyní v novém čísle časopisu Cykloturistika!

V novém čísle časopisu Cykloturistika vyšel článek Ireny Špringlové, majitelky CK TRIP, o přípravě letošního zájezdu Benátské zahrady a moře. My Vám tento článek přinášíme k nahlédnutí a můžete si ho vychutnat a inspirovat se níže. Odkaz na zájezd ZDE: Benátské zahrady a moře    

Pokračování
 

Velikonoční lyžařský kvíz! Soutěžte o nákrčník CK TRIP!

Letošní lyžařská sezóna vášnivé lyžaře neuspokojila. Pro povzbuzení jsme si pro vás připravili lyžařský kvíz. Osm otázek prověří vaše znalosti lyžařské oblasti Ski amadé. Odstartovali jsme v pondělí 22.3.21! Odpověď zasílejte do 12 hodin dalšího dne na info@ck-trip.cz, každý další den se ZDE dozvíte správnou odpověď a jméno vylosovaného výherce nákrčníku CK TRIP a zároveň další soutěžní otázku. Každý den pokračujeme do čtvrtka 25. března a dále zase od pondělí do 1. dubna - Zeleného čtvrtka. 8 otázek = 8 nákrčníků pro vylosované výherce! :)

Pokračování
 

Na co se můžeme těšit příští sezónu?!

Letošní lyžařskou sezónu jsme si všichni představovali trochu jinak, už teď se ale můžeme začít těšit na tu příští! A to nejen na lyžování, ale i na nové lanovky. Ve Ski Amadé se v sezóně 2019/2020 investovalo 70 mil. EUR!  

Pokračování
 

Sportovní nákrčníky v prodeji!

Spustili jsme prodej našich sportovních nákrčníků! Vyrobené jsou z funkčního rychleschnoucího materiálu. Nákrčník má 3 barevné části, je tedy jen na Vás, kterou si k nošení zrovna vyberete. Cena za kus je 199 Kč včetně poštovného. (Platba je možná převodem, v případě dobírky za příplatek 114 Kč.)   Budeme rádi, když nás touto cestou podpoříte a současně si pořídíte skvělý funkční doplněk!   Objednávky zasílejte na email: ck-trip@ck-trip.cz nebo volejte na tel.: 777 711 734.

Pokračování
 

AKCE 4+1, 5+1, 6+1 ZDARMA SKI –RESTART Ski Amadé

4+1, 5+1, 6+1 noc ZDARMA v apartmánech v pensionu Heidi v termínu 21.-28. 1. 2021 Poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz 

Pokračování
 

Zájezd pod stromeček a vánoční ultra first minute 10%

Užijte si klidný adventní čas a darujte svým blízkým pod stromeček zájezd! Darovací list na vybraný zájezd či darovací certifikát na předplacenou částku Vám rádi zašleme!   Zahajujeme vánoční ultra first minute - sleva 10% ze základní ceny zájezdu. Sleva se vztahuje na zájezdy z katalogu Léto 2021, pořádané CK TRIP v roce 2021. Můžete rovněž uplatnit své vouchery!  Platnost slevy do 23.12. 2020 (tuto slevu nelze kombinovat s dalšími slevami).  

Pokračování
 

Novinky letního katalogu 2021!

  Jaké novinky jsme pro vás připravili? Všechny zájezdy jsme „vypilovali“, některé, ale přinášíme i úplné novinky:    

Pokračování
 

30. zimní sezóna a katalog

KATALOG ZIMA 2021 je na světě - KATALOG si můžete proslitovat ZDE, můžeme vám jej zaslat e-mailem v PDF a jednotlivé zájezdy najdete v sekci LYŽOVÁNÍ na www.ck-trip.cz. Vybírejte, sdílejte, rezervujte. Více info nejen k NOVINKÁM naleznete ZDEKalendář ZIMA 20/21 naleznete ZDE 

Pokračování
 

POZOR NA NÁVYKOVÉ ZÁJEZDY!

Vybrali jsme pro vás trojici zájezdů, které doporučují zakladatelé naší cestovky, a cestopisy pro vaši inspiraci. Více k zájezdům ZDE

Pokračování
 

E-bike SPECIÁL!

Poslední volná místa na zájezd speciálně naplánovaný pro skupinu s elektrokoly. Možno absolvovat i bez E-kola. 6 nádherných tras v Rakouských Alpách, doporučujeme! 19.-24. 6. 2020 (zájezd mimo katalog CK TRIP), speciální cena 9150 Kč zahrnuje dopravu, 5x ubytování s polopenzí, program se dvěma průvodci.Program naleznete ZDE

Pokračování
 

Zelená, jedeme!

Enžská cyklostezka 15.-18. 6. 202015. 6. 2020 – tedy v den pádu „korona-opony“ vyrazí do Rakouska náš letošní první cykloturistický zájezd – Enžská cyklostezka (15.-18. 6. 2020). Pojeďte s námi, ještě zbývají volná místa. Čeká vás symbolický přípitek na hranicích a nádherné trasy po Enžské cyklostezce jarní alpskou krajinou. Buďte bez obav: projížděná oblast i náš penzion jsou bezpečné, připravené na návrat turistů. Nenechte si to ujít!

Pokračování
 

5 výletů, 2 víkendy v Čechách – pro vás zcela zdarma

Naši průvodci se již nemohou dočkat našich skvělých klientů. Proto jsme pro Vás připravili v měsíci červnu tradiční i nové cyklo a inline výlety, pro všechny účastníky - zákazníky CK TRIP - zcela zdarma. Vhodná jsou horská kola i elektrokola. Středa, 10. 6. 2020: podvečerní cyklo a inline vyjížďka v Tróji Sobota, 13. 6. 2020: celodenní cyklovýlet v okolí Prahy Neděle, 14. 6. 2020: celodenní cyklovýlet Českým rájem Sobota, 20. 6. 2020: celodenní cyklovýlet Jizerskými horami Neděle, 21. 6. 2020: celodenní cyklovýlet v okolí Prahy   V případě zájmu se prosím registruje na adrese praha@ck-trip.cz

Pokračování
 

Jubilejní 30. letní sezóna CK TRIP

Jubilejní 30. sezóna CK TRIP začala poněkud jinak, než jsme si přáli. Věříme však, že si léto užijeme ve zdraví a na zdravém vzduchu – ideálně v sedlech kol, na bruslích či v pohorkách. Máme pro Vás připravené zájezdy různé náročnosti, prodloužené víkendy i týdenní pobyty – vždy s pečlivě sestavenými trasami přírodně i kulturně pozoruhodnými místy. Orientaci vám usnadní náš průvodce. Vyrazte s námi objevit svěží přírodu, romantická zákoutí, ale také nečekané horizonty!

Pokračování

Nalezeno příspěvků: , zobrazeno: 1-10
[1] [2] [3] [4]

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks