Bavaria Dream Hotel

Zajistíme vám ubytování v Rakousku, Itálii, Německu a dalších evropských zemí dle vašeho požadavku. Dopravu a náklady spojené s ní si zajišťuje a hradí sám klient. Výhodou je, že nejste vázáni žádným předepsaným termínem, který si můžete zvolit sám.

 

Vyberte typ ubytování:

Bavaria Dream Hotel

20.01.2015 -

Bavaria Dream Hotel se nachází téměř v centru bavorského městečka Bad Kohlgrub, v oblasti Garmisch-Partenkirchen. Vzdušné lázně Bad Kohlgrub a jeho okolí nabízejí řadu atrakcí a rekreačních aktivit: Jízda na horském kole, golf, jízda na koni, tenis, plavání i nyní aktuální zimní sporty. Všechny hotelové pokoje jsou zařízeny v typickém bavorském stylu. Jsou vybaveny vanou nebo sprchou a WC, TV se satelitním příjmem a balkonem nebo terasou. Nabízíme také 7 apartmánů pro 2-4 osoby s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, vybavenou kuchyní, koupelnou a balkonem nebo terasou. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici na každém pokoji. K dispozici je také výtah, ze kterého je přístup do všech pokojů, apartmánů a do garáže, která se nachází v podzemí hotelu. Ve velmi útulné, tradičně bavorsky zařízené restauraci podáváme hotelovým hostům snídani s bohatým bufetem a nově také obědy a večeře bavorské i mezinárodní kuchyně. Hotel je hojně vyhledáván díky své ideální poloze. Je výchozím bodem mnoha turistických a cyklistických túr. Více ZDE

Bavaria Dream Hotel

Cena již od 1050 Kč/os./noc se snídaní (cena platí při skupinách nad 20 osob)
Polopenze za příplatek 430 Kč/os./den

Zimní sezóna na Hörnle – jen 200 m od hotelu!
Malý lyžařský areál, který se nachází přímo nad hotelem je přímo ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, co nechtějí za sjezdovkou jezdit někam dál. Areál nabízí krásné panoramatické výhledy, 2 sjezdové tratě (lehká a náročnější) sedačkovou lanovku a vleky, kde čekáte minimální dobu. Na své si tu přijde opravdu každý, v dolní části je prostor vyhrazený pro děti či začátečníky, je zde i část pro freeridery, snowboardisty nebo 8km a 6,5 km upravená běžkařská trať. Přímo u lanové dráhy se nachází lyžařská škola. Samozřejmostí zde je i zapůjčení lyžařského vybavení.

Hörnle je opravdu multifunkční. Pro milovníky sáňkování je tu i sáňkařská dráha 4,5 km dlouhá. Sáňky si můžete zapůjčit za příjemných EUR 5,00 na den nebo EUR 3,00 na půl dne. Vratná záloha je EUR 20,00. Vlek je v provozu každý den od 9:00 do 16:00.

Ceny: Dospělý EUR 20,00/ celý den, EUR 14,00/ půlden Děti (6-15 let) EUR 14,00/ celý den, EUR 12,00/ půlden

Garmisch-Partenkirchen lyžování – cca 30 km od hotelu!
Zažijte neopakovatelnou atmosféru při lyžování v oblasti nejvyšší hory Německa – Zugspitze. Oblast se dělí na Garmisch-Classic a samotná Zugspitze. Garmisch-Classic se rozprostírá na 3 vrcholech – Hausberg, Kreuzeck a Alpspitze, takže si můžete dosytosti užít zhruba 40 km sjezdovek. Lyžování na Hausbergu nabízí mírné sjezdovky, ideální pro méně zkušené lyžaře či rodiny s dětmi. Lyžařský areál Kreuzeck byl vytvořen při příležitosti zimních Olympijských her v roce 1936. Najdete zde tudíž také sjezdovku Kandahar využívanou při světových pohárech. Vrchol Alpspitze nabízí kromě báječného lyžování i jeden z nejkrásnějších výhledů na severní Alpy.

Lyžování na Zugspitze ve výšce 2000 – 2720 m n.m. je opravdu zaručený zážitek. Díky této nadmořské výšce se zde přírodní sníh drží zhruba půlroku a slunné dny jsou na hoře na denním pořádku. Je zde přes 20 km upravených sjezdovek různé obtížnosti, takže si na své přijde opravdu každý. Kromě fantastického výhledu na okolní vrchy, si můžete užít také sluneční terasu při občerstvení v místní kulinářské restauraci.

Ceny: Garmisch-Classic: Dospělý EUR 39,50/celý den, EUR 31,00/půlden, Děti EUR 23,00/celý den, EUR 17,50/půlden

Zugspitze: Dospělý EUR 42,50/celý den, děti EUR 23,00/celý den

Archiv aktualit

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks