Video

V této sekci Vám představujeme VIDEA z našich cyklistických a bruslařských zájezdů.

...Kola a brusle dnes nelze přehlédnout, ovládají silnice, cyklostezky.

Horská kola vás překvapí i v těch zdánlivě nejnepřístupnějších koutech. Tento trend způsobuje vedle chuti zasportovat si snad i zvýšená odpovědnost k životnímu prostředí a k vlastnímu zdraví.
Čím dál tím více rodin, jednotlivců, párů nahradilo pasivní způsob trávení volného času, víkendů i dovolených za cykloturistiku.
Kolo zprostředkovává pocit sounáležitosti s přírodou, jíž cykloturista vyjadřuje úctu právě tím, že se v ní pohybuje prostřednictvím vlastních sil.
Dovolená na kole je ideální kombinací zdravého pohybu, poznávání i společenského vyžití. Je příjemným kompromisem mezi příliš pomalou chůzí a příliš rychlým hltáním kilometrů autem. Můžete zastavit v místě, které si chcete lépe prohlédnout, odbočit do autem těžko přístupného zákoutí. Na kole jsou všechny vjemy bezprostřednější než v motorovém vozidle a do celkového prožitku krajiny se zapojují intenzivněji všechny naše smysly.
Cykloturistika nachází své příznivce v řadách zdatných "chrtů" i vyložených "pohodářů", oslovuje muže i ženy, seniory i děti.

Bruslení nezná věkové hranice.
Zájezdy vedou po speciálně vybudovaných a značených asfaltových stezkách bez provozu aut a dorpovázíje náš odborný průvodce. Vaše zavazadla veze doprovodný bus, který u etapových zájezdů nabízí občerstvení i možnost zkrácení trasy.
U některých zájezdů lze bruslení kombinovat s cyklistikou. Náročnost etap lze zvýšit prodloužením tras či naopak snížit jejich zkrácením.
Zájezdy jsou tak vhodné pro méně zkušené bruslaře i vyslovené bruslochrty.