Adventní a čertovské zájezdy  

Doprava = Autobus
Adventní a čertovské zájezdy
 

 

Stát(y): Rakousko

10001 Adventní Vídeň a Retz s čerty, vínem a termály
10002 Gurmánský Advent - Perly na Labi (Königstein, Míšeň, Drážďany) a zámek Moritzburg NOVINKA

advent 2012

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

10001: doprava, ubytování, povlečení, ručníky, pobytová taxa, snídaně, průvodce. Vstup na adventní trhy ZDARMA!
10002: doprava, ubytování, polopenze, průvodce. Vstup na adventní trhy v Míšni a v Drážďanech ZDARMA!

Cena nezahrnuje

10001: V ceně není vstupné do termálů (15,50 EUR /3 h nebo se saunami 22,30 EUR).

10002:V ceně není pevnost Königstein (cca. 8 EUR), výstava "Tři oříšky pro Popelku" (6 EUR), středověký trh Drážďany (2 EUR).

Informace o stravování

10001: snídaně v ceně. Občerstvení na vánočních trzích. V hotelu je restaurace (možnost večeře), bar. V domě zdarma WiFi.

10002:
polopenze s�gurmánskými večeřemi o 5 chodech v ceně. Občerstvení na vánočních trzích. 1. večeře v hotelu je francouzská, 2. regionální lužická. Pivo a výtečná francouzská a míšeňská vína za „české“ ceny. Česky hovořící obsluha.

Informace o ubytování

10001: ve 2-4lůžkových pokojích s příslušenstvím, SAT TV v ***hotelu v Hevlíně, pouze 1,5 km od lázní Therme Laa.


10002: ve 2-4lůžkových pokojích s příslušenstvím v hotelu v městečku Kamenz. V domě zdarma Wifi. Příplatek za jednolůžkový pokoj 280 Kč.

Program

10001:
1. den: Přesun do Rakouska, kde si užijeme den ve vánočně nazdobené Vídni s několika velkými adventními trhy a bezpočtem památek: zámky Schönbrunn, Belveder a Hofburg, se světoznámými galeriemi a muzei, ale i proslulými kavárnami a nákupními třídami. Večer přesun do Hevlína s možností návštěvy vinných sklípků.

2. den:
Absolutní relaxace v rozsáhlém termálním areálu Therme Laa. Odpoledne jedinečné vánoční trhy NAD i POD zemí v historickém městečku Retz – stánky s uměleckými řemesly v tajuplných a rozsáhlých podzemních chodbách. Voňavé dobroty ochutnáme na vánočním trhu na náměstí.

10002:
1. den: V Saském Švýcarsku návštěva podmanivého středověkého vánočního trhu na pevnosti Königstein, tyčící se 247 metrů nad hladinou Labe.
Je osvícen 1600 lampami na řetězech zdobících 400 stromků. V období vánočních trhů se sem sjedou kejklíři, muzikanti, loutkaři a další umělci
a stánky najdete dokonce i v podzemních kasematech. Kromě mlsání můžete také navštívit pevnost včetně prohlídky s audioprůvodcem v českém jazyce.

2. den:
Zastávka u zámku Moritzburg (Perla saského baroka), návštěva výstavy „Tři oříšky pro Popelku," procházka zahradami k loveckému zámečku a kolem zámeckého jezírka. Přejezd zimními vinohrady k Labi do Míšně, starobylého města saských vévodů s hradem Albrechtsburg, vánoční trhy na náměstí s radnicí, proměněnou v adventní kalendář, zájemci mohou zavítat do světoznámé míšeňské porcelánky.

3. den:
Drážďany s 12 vánočními trhy (tradiční, středověký, alpský...). Vánoční míle vede od hlavního nádraží ulicí Prager Strasse k ná-městí Altmarkt, kolem barokního kostela Frauenkirche na Neumarktu, po mostě přes Labe na vánoční trh »Neustädter Advent« v přepychové barokní čtvrti Innere Neustadt. Nejstaršímu německému vánočnímu trhu, „Drážďanskému Štrýclmarktu", bude letos 581 let! Zájemci mohou navštívit historické památky (nově zrekonstruovaný chrám Frauenkirche, renesanční zámek, Rezidenční zámek, světově proslulá galerie Zwinger), nákupní třída Pragerstrasse nebo si vychutnat plavbu lodí po Labi.

Nástupní místa

10001: Jablonec n. Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava.
10002:
Jablonec n. Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Kralupy n. Vltavou, Lovosice, Ústí n. Labem.

TipyJiná sděleníRádi uspořádáme pro skupiny nezapomenutelný čertovský a adventní zájezd na přání.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies