Bretaň na kole v pohodě  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Bungalov, Karavan Doprava = Autobus Strava = S
Bretaň na kole v pohodě
 

 

Stát(y): Francie

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu.

Tajemnou krajinou keltských menhirů a křesťanských kalvárií.

Divokým pobřežím Atlantiku až na „konec světa“.

Kolem kaplí, kostelů a katedrál k Mont-Saint-Michel.

Ubytování v kempu – v mobilhomech spolopenzí.

 

Bretaň – mlžná a zádumčivá, ze čtyř pětin obklopená oceánem, země námořníků a jejich vdov, magických menhirů i majestátních křesťanských staveb. Po silničkách vedoucích podél rozeklaného pobřeží dojedeme až na nejzápadnější mys Francie Pointe du Raz, při poledním odpočinku se zastavíme na skrytých písečných plážích či v hospůdce s výhledem na bouřící oceán. Podíváme se do Paulem Gauguinem proslaveného městečka Pont-Aven a navštívíme kamenný zázrak Mont-Saint-Michel. A při tom všem nezapomeneme ochutnávat místní lahůdky – palačinky, ústřice, bretaňské sušenky, cider i skvělé bílé víno muscadet. Variabilní cyklistický program – denní etapy možno prodloužit i zkrátit (za podpory autobusu) v rozmezí cca 30–70 km a přizpůsobit je chuti i povětrnostním podmínkám.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
60601 07.06.2024 - 16.06.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 19800 Kč
-
0
60602 21.06.2024 - 30.06.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 20800 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

Služby průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 1x hotel se snídaní, 7x mobilhome s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Cena nezahrnuje

 Kauce (100 EUR/1 mobilhome, resp. 25 EUR/1 osoba – pobyt, úhrada na místě).

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 60601 - 5900 Kč/ 60602 6200 Kč.

Příplatek za elektrokolo - 700 Kč/osoba  (omezený počet, nutno předem objednat).

Informace o stravování

Po celou dobu pobytu budou podávány večeře a snídaně připravované naším kuchařem. Jídelníček tvoří z velké části čerstvé potraviny nakoupené přímo na místě. Stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

Bydlet budeme v kempu u moře ve 4lůž. mobilhomech. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice (povlečení vlastní); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. Vybavenost kempu: bazén, hřiště (dětské, tenis, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, fotbal) s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek, obchody (supermarket, suvenýry), restaurace, snack bary. Vzdálenost našich mobilhomů od moře je asi 200 m. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat.

Program

1.–2. den

Odjezd vpodvečer, noční přejezd do Francie; odpoledne příjezd do kempu nedaleko městečka Penmarch na pobřeží Sud Finistère, ubytování a odpočinek, dle počasí koupání.

3. den

Cyklistika v okolí kempu – poloostrov Penmarch, nejvyšší maják v Bretani Eckmühl, nejstarší kalvárie u Notre Dame de Tronoën (30–50 km).

4. den

Cyklistika za podpory autobusu do nejzápadnějšího bodu Francie – Pointe du Raz a mys Pointe du Van, zátoka utonulých Baie des Trépassés, možnost prodloužení přes Pont-Croix či dojezdu do kempu (22–70 km).

5. den

Přesun autobusem přes Pleyben (prohlídka farního dvorce) do přírodního parku Armorique, na kole přes nejvyšší horu parku Ménez-Hom (možnost výjezdu – 330 m. n. m.) do středověkého města Locronan (39–70 km).

6. den

Cyklistika za podpory autobusu k plážím a ústřicovým farmám na poloostrově Locmariaquer, největší menhirová pole v okolí Carnacu a Erdeven (28–43 km).

7. den

Den bez kol: prohlídka romantického Pont-Avenu, proslaveného Paulem Gauguinem, a přístavního města Concarneau s opevněným centrem a muzeem rybářství.

8. den

Cyklistika v okolí kempu – přímořské Loctudy a Pont l’Abbé s muzeem kraje Bigouden (39–50 km), v případě hezkého počasí koupaní.

9.–10. den

Po snídani autobusový přesun na severní pobřeží k opatství Mont-Saint-Michel, na kole či autobusem na ostrov s možností prohlídky kláštera, anebo po pobřeží do středověkého města Dol-de-Bretagne s katedrálou a obrovským stojícím menhirem du Champs Dolent (10–63 km); 9hodinová pauza pro řidiče se zázemím kempu do pozdních večerních hodin; odjezd večer, návrat následující den ve večerních hodinách.

Náročnost

Profil a povrch: asfalt, některé etapy eventuálně po šotolině, většina tras vede zvlněnou krajinou s velkým množstvím zajímavostí.

Nástupní místa

Praha, Beroun a Plzeň.

Tipy

Podrobnosti k povinném příplatku za elektrokola naleznete zde.

Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru CYKLOZÁJEZDY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU – OBECNÉ INFORMACE 2023. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Jiná sdělení

 POŘADATEL ZÁJEZDU CK ADVENTURA

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Provence na kole v pohodě

Provence na kole v pohodě

Provence je fenomén: nabízí neuvěřitelné množství úchvatných historických památek od antiky po současnost, z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO, přírodní zajímavosti a nádherné krajinné scenérie, věhlasnou gastronomii a vynikající víno, moře...

0 Kč

 
Gaskoňsko na kole

Gaskoňsko na kole

Zájezd nás zavede do krásné krajiny oblasti Dordogne-Périgord, do okolí starobylého města Sarlat . Z naší základny v kempu u jezera budeme vyjíždět na hvězdicové cyklistické výlety za případné podpory autobusu. Město Sarlat se může pochlubit...

0 Kč

 
Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží je místo plné kontrastů, místo, kde se setkává průzračné tyrkysové moře s horami, kde městům plným přepychu, luxusních přístavů a výstavních ulic tiše konkurují kamenné vesničky skryté ve skalách, kde barevnost a živost měst, hluk...

0 Kč

 
Champagne na kole

Champagne na kole

V kraji Champagne, v povodí řeky Marny, jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Francie, vás čekají pohodové cyklotrasy turistickou stezkou Route du Champagne. Centrem výroby šampaňského je kromě Remeše též město Épernay s rozsáhlými sklepy,...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies