Dolomity po rovině + Drávská stezka  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Dolomity po rovině + Drávská stezka
 

 

Stát(y): Rakousko ,Itálie

Hvězdicově údolími Dolomit a Karnských Alp

• od jezera Misurina do metropole Dolomit Cortiny
• po tělese zrušené železnice a po cyklostezce
• úchvatné pozapomenuté Karnské Alpy


Drávská cyklostezka nadchne vyznavače pohodové cyklistiky, které oslní dech beroucími panoramaty Dolomit a Alp.
Vás, kterým výšlapy do kopce nevadí, čekají atraktivní „okliky" s nádhernými výhledy a pocitem, že svět vám leží u nohou.
 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, snídaně po nočním přejezdu, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není přívoz přes jezero Weissensee cca 6 EUR.

Informace o stravování a ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím (kuchyňka k dispozici na chodbě), nebo ve 4lůžk. apartmánech (s kuchyňkou a s příslušenstvím) s 2lůžk. ložnicí, 2 lůžka na rozkládacím gauči v obývacím pokoji se slevou 300 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručníky v ceně.

Informace o stravování

z vlastních zásob + snídaně po nočním přejezdu z ČR. Možnost připlacení snídaní na místě (cca 6,50 EUR/1 snídaně). Večeře v četných restauracích Sillianu.

Program

1.-2. Noční přesun busem do Rakouska na ubytování. Po snídani na kole ze Sillianu po Drávské cyklostezce přes Lienz (33km), Oberdrauburg do Bruggenu (80 km).
3. Busem do Misuriny a na kole od jezera (1756 m) do Cortiny d Ampezzo, po tělese zrušené železnice (s tunely a mosty) do Toblachu a po Drávské cyklostezce do Sillianu (1102 m), (70 km).
4. Busem do sedla Kartitscher Sattel (1525 m) a na kole údolím Lesachtal po vyhlídkové „Karnische Dolomitenstrasse" do Kötschachu (705 m) a přes sedlo Gailbergsattel (981 m) do Oberdrauburgu a po Drávské stezce do Lienze (75 km).
5. Busem k jezeru Weissensee (934 m). Po přejezdu jezera lodí na kole přes Zlan do Spittalu (45 km) nebo po Drávské stezce přes Bruggen a Sachsenburg do Spittalu (45 km) nebo varianta MTB: krajem salaší podél jezera Weissensee do Spittalu (55 km), odjezd do ČR.
Profil rovinatý i kopcovitý, asfalt + jemná šotolina.
TIP pro vrchaře: v rámci tohoto zájezdu lze obsáhnout atraktivní silniční okruhy přes horská sedla: Passo del Zovo (1486 m), Kreuzbergpass (1636 m), Kartitscher Sattel (1523 m), Plöckenpass (1360 m), výjezd na horu Goldeck (2142 m), Staller Sattel (2062 m), Rif.Auronzo (2320 m)

Náročnost

2-3

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.


Tipy


Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Ze středověku do pravěku na kole

Ze středověku do pravěku na kole

Atraktivně sestavený program vás zavede na kolech i pěšky do překrásných koutů na úpatí i vrcholy Alp s nezapomenutelnými dětskými parky. Cíle našich výletů budou zároveň cestou do dávných časů.  

0 Kč

 
Za vodníky alpských jezer

Za vodníky alpských jezer

Program s tematickým zaměřením „voda“ vás zavede kolem průzračných alpských říček a potoků k překrásným jezerům i tajuplným vodopádům do oblasti Severních vápencových Alp a Taur.

0 Kč

 
Rakouským Kolorádem za alpskými skřítky

Rakouským Kolorádem za alpskými skřítky

Po parádních rovinatých cyklostezkách lemovaných hradbami Nízkých a Vysokých Taur, Dachsteinem i Tennengebirge se vypravíte k jezírkům s dětskými hřišti, za zvířátky, ale i do divokých soutěsek....

0 Kč

 
Cyklostezkami podél alpských řek a jezer

Cyklostezkami podél alpských řek a jezer

Tento program vychází vstříc přání věrných účastníků Tripísků a nabízí více cyklistiky – delší trasy, avšak stále po bezpečných a rovinatých cyklostezkách. Osvěžujícím letním tématem je voda, tedy cyklostezky kolem průzračných...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks