Holandské cyklostezky s dětmi  

Doprava = Autobus
Holandské cyklostezky s dětmi
 

 

Stát(y): Holandsko

• S kreativním programem

• nejlepší cyklostezky v Evropě

• zábavní parky, delfinárium, unikátní zoo

• písečné duny Severního moře – odpočinek a koupání

Holandsko je země pohody, kol a dětí. Na každém kroku tady najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Je připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.


 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt na ostrov Texel, 6x kemp s polopenzí, potřebné mapy, pojištění.

Cena nezahrnuje

Vstupné není v ceně, jeho výše bude uvedena v pokynech na cestu (souhrn všech vstupů cca 110 EUR/os.)

Informace o stravování

6x polopenze.

Informace o ubytování

6x kemp ve vlastních stanech.

Program

1.–2. Večer odjezd a noční přejezd do městečka Arnhem - možnost návštěvy netradiční zoo Burgers Busch (s deštným pralesem a safari), případně velkolepého skanzenu Openluchtmuzeum, nebo cyklistika v NP Höge Veluwe, možnost návštěvy galerie moderního umění (s obrazy van Gogha) uprostřed lesů (0-40 km).
3. Unikátní delfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odpolední cyklistika po přírodní rezervaci Natuur Park nedaleko Lelystadu (0-30 km).
4. Lelystad - historická loď a muzeum Batavia, variantně na kole po hrázi Ijsselského moře do Enkhuizenu (nebo busem do Enkhuizenu a prohlídka velkolepého skanzenu); přejezd busem k Alkmaaru se zastávkou u větrných mlýnů v Schermerhornu (0-40 km).
5. Návštěva rodinné sýrové farmy nedaleko Alkmaaru; Bergen - cyklistika v rezervaci písečných dun na pobřeží Severního moře (0-50 km).
6. Trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10-60 km), písečné duny u městečka de Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg.
7. Prohlídka Alkmaaru, sýrové trhy, přejezd busem do Den Haagu - na kole prohlídka "miniaturního Holandska" Madurodamu, koupání v moři (asi 10-15 km).
8.–9. Celodenní návštěva zábavního a vodního parku Duinrell (atrakce nejen pro děti), případně individuální cyklistika v dunách na pobřeží; večerní odjezd domů, příjezd dopoledne.

Náročnost

1

Povrch a profil: převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil

Nástupní místa

Praha, Beroun, Plzeň

Jiná sdělení

Poznámka
Doplňkový kreativní program s malováním povede odborná lektorka, která vás seznámí s některými malířskými technikami a podpoří vaši tvořivost a fantazii. Program každého dne je velmi pestrý, zájemci mohou malovat a tvořit ve volných chvílích, případně dle zájmu částečnou výměnou za plánovaný cyklistický program.

Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK Adventura.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies