Hvězdicově po Salcbursku a Bavorsku  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
 

Stát(y): Rakousko ,Německo

 

Velkolepé trasy mezi Solnou komorou, Taurami a Berchtesgadenem
• silničkami s kopce okolo Dachsteinu
• údolími Nízkých i Vysokých Taur
• impozantní jezero Königsee

 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, povlečení a ručník, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není lanovka na Hornspitz 9,50 EUR vč. kola.

Popis zájezdu

Velmi atraktivně sestavený program vás provede okolo nejkrásnějších jezer Solné komory, bez námahy do Ramsau pod jižní stěnou Dachsteinu, panoramatickou silnicí do bavorského Berchtes-gadenu i do Raurisu v Národním parku Vysoké Taury. Ze světoznámého Altenmarktu vyrazíte po rovinatých říčních cyklostezkách do taurských údolí a lanovkou se vyhoupnete na vyhlídkovou trasu.

Program

1. Přesun busem do Rakouska. Z lázeňského Bad Ischlu po cyklostezce okolo Hallstattského jezera (33 km). 2. Z Ramsau klesající silničkou a lesní cestou úpatím Dachsteinu do údolí řeky Enns a po cyklostezce do Schladmingu (23 km) a k Therme Amadé do Altenmarktu (50 km). 3. Okruh po Solné cyklostezce od Gollingu přes Bad Vigaun a Hallein do malebného údolí Bluntautal (43-51 km). 4. Rauriským údolím do nitra NP Vysoké Taury, rýžování zlata v zlatonosném potoce (49-78 km). 5. NOVINKA: lehký pěší výlet vyhlídkovou cestou Panorama Route do Lammertalu, chytání a grilování pstruhů v jezírku pod štíty Tennengebirge (cca 2 h), zpět naším busem. Odpoledne relaxace u jezírka Seepark v St. Martinu či individuální projížďka na kole. 6. Z Russbachu lanovkou na Hornspitz, panoramatickou silničkou s výhledy na dachsteinský ledovec a dlouhým sjezdem kolem salaše Edtalm a přes Annaberg do St. Martina (33 km). 7. Z Altenmarktu po Enžské cyklostezce přes světoznámá lyžařská střediska Flachau a Zauchensee (10-66 km). Po etapě nebo místo etapy relaxace v Therme Amadé. 8. Autobusem výjezd do Obersalzbergu pod Orlím hnízdem Kehlstein a na kolech panoramatickou silnicí k jezeru Königsee a přes Berchtesgaden rovinatou cyklostezkou do St. Leonhardu (38 km). Odjezd do ČR. Povrch asfalt a šotolinové cesty. Profil rovinatý a zvlněný. Vhodná trekingová a horská kola. Na silničním kole možnost asfaltových variant.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

Náročnost

2

Nástupní místa

Nástupní místa: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o stravování a ubytování

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Informace o stravování

7x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Lyžování, snowboarding

Korutanské skisafari

Korutanské skisafari Termín: 29.12.-02.01.

Slunce + jižanská pohoda

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel Termín: 26.12.-29.12.

Světové ocenění nejkvalitnější lyžařské oblasti!

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
info@ck-trip.cz

 

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
   

Úsporné sprchové hlavice EcoXygen, díky kterým ušetříte až 75% vody.