Autobusem za lyžováním v Jungfrau  

Kategorie = Zájezdy First Minute Doprava = Autobus
Autobusem za lyžováním v Jungfrau
 

 

Stát(y): Švýcarsko

Zájezd do jedné z největších lyžařských oblastí Švýcarska pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m).

Jedna z největších lyžařských oblastí Švýcarska známá po celém světě se rozprostírá pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m). Oblast nabízí široké spektrum sjezdových tratí – od lehkých a nenáročných sjezdovek až po dlouhé a strmé sjezdy. Ty naleznete zejména pod Schilthornem a Lauberhornem, kde se každoročně konají závody světového poháru. Při lyžování určitě navštivte unikátní otočnou restauraci na vrcholu Schilthornu (2.791 m), který se pod filmovým jménem Piz Gloria proslavil v 70. letech při natáčení jednoho z dílů „nesmrtelného" hrdiny Jamese Bonda.

 

» Klikni pro zobrazení skimapy

 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Doprava
5x ubytování
5x polopenze
5-denní Skipas Lauterbrunnen-Grindelwald-Wengen-First platí na všechny lanovky a vleky středisek First, Grindelwald-Männlichen- Kleine Scheidegg-Wengen-Lauterbrunnen vč. zubačky Lauterbrunnen-Kleine Scheidegg - Grindelwald , vyjma vrcholové trasy Kleine Scheidegg–Jungfraujoch. V ceně je i skibus Grindelwald - Hotel Wetterhorn (dojezd sjezdovky ve středisku First). Celkem 188 km sjezdovek.
Turistická taxa
Povlečení
Kompletní cestovní pojištění (léčebné výlohy, vč. zimních sportů, odpovědnost, storno ....)
Vedoucí zájezdu

Speciální cena pro dítě pod 6 let v doprovodu rodiče: 10 990 Kč.

 


Slevy
Bez dopravy (vlastním autem): -1450 Kč/os

 

Cena nezahrnuje

Služby za příplatek:
Neobsazené lůžko na pokoji 2000 Kč/lůžko.pobyt – platí pouze při nárokování samostatného pokoje
Odjezdové místo Mladá Boleslav: +300 Kč, min. 7 osob
Nástupní místo Jablonec a Liberec: +500 Kč, min. 7 osob

Rozšíření skipasu na celou oblast Jungfrau - 1150 Kč, senioři od 62 let 1000 Kč, junioři 16-19 let 900 Kč, dítě do 15ti let 600 Kč.


Další služby (placení na místě)
Zvýhodněná jízdenka na Jungfraujoch cca 65 CHF (tj. se slevou -50%, platí jen při předložení aspoň 3-denního skipasu Jungfrau či Grindelwald-Wengen)

 

Ceníky Skipasů

Turistická taxa v ceně.

Informace o stravování

Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech dle jednotného menu, stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně.Při pobytu je možno zakoupit za Kč nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky.

Hotel Oberland 3*
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech dle jednotného menu, švýcarská místní kuchyně.

Informace o ubytování

Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn. vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 500 m za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, na pokojích umyvadlo, všechny pokoje jsou nekuřácké na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x).
Vybavení objektu: jídelna zároveň jako společenská místnost s TV, lyžárna, zdarma Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma.

Hotel Oberland 3*
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn, vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 300 m, za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, se sprchou nebo vanou a WC, TV, fén, Wi-Fi, většinou balkon, všechny pokoje jsou nově renovované a nekuřácké.
Vybavení objektu: veřejná restaurace s barem (jedna z nejlepších kuchyní ve městě!), hotelová restaurace společenská místnost (zdarma čaj a káva), internetový koutek s PC Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma, lyžárna

Program

1. den: v noci odjezd z ČR, 2. den: odpoledne příjezd do místa pobytu, ubytování, možnost procházky po středisku; další dny: celodenní lyžování; předposlední den: ráno ukončení ubytování, celodenní lyžování, odpoledne odjezd do ČR; poslední den: časně ráno příjezd do ČR

Nástupní místa

Doprava:
zájezdový autobus nebo mikrobus

Předpokládaná trasa: Rozvadov – Mnichov – Bregenz – Luzern – Interlaken – Lauterbrunnen

Odjezdová místa: Chomutov, Most, Praha, Plzeň
Za příplatek Mladá Boleslav, Liberec a Jablonec, min. 7 osob

Tipy

Věkové kategorie jsou vztaženy k věku účastníka k prvnímu dne lyžování.

Jiná sdělení

POŘADATEL ZÁJEZDU CK SMARTTRAVEL

Sdílet zájezd na Facebooku

Připojené soubory

Popis souboruNázev souboruDatum přidáníVelikost bytesTyp
SKIMAPA JUNGFRAU KE STAŽENÍ ZDE
355_Skimapa_Jungfrau.jpg 22.08.2012 192657image/jpeg

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks