Autobusem za lyžováním v Jungfrau  

Kategorie = Zájezdy First Minute Doprava = Autobus
Autobusem za lyžováním v Jungfrau
 

 

Stát(y): Švýcarsko

Zájezd do jedné z největších lyžařských oblastí Švýcarska pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m).

Jedna z největších lyžařských oblastí Švýcarska známá po celém světě se rozprostírá pod impozantní kulisou tří hlavních vrcholů Eiger (3.970 m), Mönch (4.099 m) a Jungfrau (4.158 m). Oblast nabízí široké spektrum sjezdových tratí – od lehkých a nenáročných sjezdovek až po dlouhé a strmé sjezdy. Ty naleznete zejména pod Schilthornem a Lauberhornem, kde se každoročně konají závody světového poháru. Při lyžování určitě navštivte unikátní otočnou restauraci na vrcholu Schilthornu (2.791 m), který se pod filmovým jménem Piz Gloria proslavil v 70. letech při natáčení jednoho z dílů „nesmrtelného" hrdiny Jamese Bonda.

 

» Klikni pro zobrazení skimapy

 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Doprava
5x ubytování
5x polopenze
5-denní Skipas Lauterbrunnen-Grindelwald-Wengen-First platí na všechny lanovky a vleky středisek First, Grindelwald-Männlichen- Kleine Scheidegg-Wengen-Lauterbrunnen vč. zubačky Lauterbrunnen-Kleine Scheidegg - Grindelwald , vyjma vrcholové trasy Kleine Scheidegg–Jungfraujoch. V ceně je i skibus Grindelwald - Hotel Wetterhorn (dojezd sjezdovky ve středisku First). Celkem 188 km sjezdovek.
Turistická taxa
Povlečení
Kompletní cestovní pojištění
Vedoucí zájezdu

Speciální cena pro dítě pod 6 let v doprovodu rodiče: 10 990 Kč.

 


Slevy
Bez dopravy (vlastním autem): -1450 Kč/os

 

Cena nezahrnuje

Služby za příplatek:
Neobsazené lůžko na pokoji 2000 Kč/lůžko.pobyt – platí pouze při nárokování samostatného pokoje
Odjezdové místo Mladá Boleslav: +300 Kč, min. 7 osob
Nástupní místo Jablonec a Liberec: +500 Kč, min. 7 osob

Rozšíření skipasu na celou oblast Jungfrau - 1150 Kč, senioři od 62 let 1000 Kč, junioři 16-19 let 900 Kč, dítě do 15ti let 600 Kč.


Další služby (placení na místě)
Zvýhodněná jízdenka na Jungfraujoch cca 61 CHF (tj. se slevou -50%, platí jen při předložení aspoň 3-denního skipasu Jungfrau či Grindelwald-Wengen)

 

Ceníky Skipasů

Turistická taxa v ceně.

Informace o stravování

Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech dle jednotného menu, stravu připravuje český kuchař - česká kuchyně.Při pobytu je možno zakoupit za Kč nápoje (kávu, pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje) a občerstvení dle aktuální nabídky.

Hotel Oberland 3*
Stravování: polopenze, začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní, snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech dle jednotného menu, švýcarská místní kuchyně.

Informace o ubytování

Chalet im Rohr (turistická rustikální chalupa):
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn. vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 500 m za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, na pokojích umyvadlo, všechny pokoje jsou nekuřácké na chodbách společné WC (9x) a sprchy (6x).
Vybavení objektu: jídelna zároveň jako společenská místnost s TV, lyžárna, zdarma Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma.

Hotel Oberland 3*
Poloha: výhodná poloha v centru střediska Lauterbrunnen (768 m), ležící ve stejnojmenném údolí mezi vrcholy Jungfrau a Schilthorn, vzdálenost objektu od zubačky a lanovky v Lauterbrunnenu cca 300 m, za dobrých sněhových podmínek lze z Mürrenu dojet k objektu na lyžích.
Pokoje: 1- až 4-lůž. pokoje, lůžka s povlečením, se sprchou nebo vanou a WC, TV, fén, Wi-Fi, většinou balkon, všechny pokoje jsou nově renovované a nekuřácké.
Vybavení objektu: veřejná restaurace s barem (jedna z nejlepších kuchyní ve městě!), hotelová restaurace společenská místnost (zdarma čaj a káva), internetový koutek s PC Wi-Fi ve společenské místnosti zdarma, lyžárna

Program

1. den: v noci odjezd z ČR, 2. den: odpoledne příjezd do místa pobytu, ubytování, možnost procházky po středisku; další dny: celodenní lyžování; předposlední den: ráno ukončení ubytování, celodenní lyžování, odpoledne odjezd do ČR; poslední den: časně ráno příjezd do ČR

Nástupní místa

Doprava:
zájezdový autobus nebo mikrobus

Předpokládaná trasa: Rozvadov – Mnichov – Bregenz – Luzern – Interlaken – Lauterbrunnen

Odjezdová místa: Chomutov, Most, Praha, Plzeň
Za příplatek Mladá Boleslav, Liberec a Jablonec, min. 7 osob

Tipy

Věkové kategorie jsou vztaženy k věku účastníka k prvnímu dne lyžování.

Jiná sdělení

POŘADATEL ZÁJEZDU CK SMARTTRAVEL

Sdílet zájezd na Facebooku

Připojené soubory

Popis souboruNázev souboruDatum přidáníVelikost bytesTyp
SKIMAPA JUNGFRAU KE STAŽENÍ ZDE
355_Skimapa_Jungfrau.jpg 22.08.2012 192657image/jpeg

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.