Korutanské skisafari   

Kategorie = Zájezdy First Minute Doprava = Autobus
Korutanské skisafari
 

 

Stát(y): Rakousko

Slunce a jižanská pohoda

 


 

» Klikni pro zobrazení skimapy

 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Doprava, ubytování, povlečení a ručníky, polopenze pobytová taxa, průvodce, zajištění slevy na skipasy.

Sleva D15 - pouze s dvěmi plně platícími osobami na pokoji.

Cena nezahrnuje


Ceníky Skipasů

Ceny skipasů se slevou (EUR):

 

dosp.

os.

mládež

2003-06

senior po

r. 1955

dítě

2007-15

 

4 dny lyžování

177,50

134,50

160

90

 

Informace o stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech v restauraci penzionu (Gasthofu). Polopenze začíná večeří první den
a končí snídaní v den odjezdu. WELCOME TRIP-DRINK ZDARMA.

Informace o ubytování

ubytování
2–3lůžkové pokoje s příslušenstvím v penzionu-gasthofu. K dispozici společenská místnost = jídelna a restaurace (možnost posezení). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 300 Kč/os./noc. WiFi zdarma.

Program

Rozmanitý Nassfeld leží na hranici rakouských Korutan a Itálie. Oslní horskou kulisou, nadprůměrným počtem slunečných dnů a množstvím sněhu. Převládají červené sjezdovky. Fascinující je závodní sjezdovka FIS, která začíná pod vrcholem Gartnerkofelu (2195 m) úsekem mezi skalami. Opravdu dlouhou jízdu oceníte na 7,6kilometrové sjezdovce Carnia. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet tři černé tratě a volné terény.

Oblý vrchol Gerlitzen bývá srovnáván s Kronplatzem v Dolomitech, osloví moderností lanovek, 100% zasněžováním a 7,5 km dlouhou sjezdovkou. Široké svahy Vám dodají lyžařskou sebedůvěru a vychutnáte si výhledy na Julské Alpy.

V Bad Kleinkirchheim, v Národním parku Nockberge, převažují červené sjezdovky. Síly si můžete změřit i na 70% sklonech! Pýchou je sjezdovka Franze Klammera. Lyžování je možno zakončit v termálních lázních i na après-ski.
Letos nová 6sedačková lanovka Schoberbahn!

Katschberg je moderní horský resort se 70 km sjezdovek mezi vrcholy Tschaneck a Aineck. Na Tschanecku převažují sportovně až rekreačně červené, protilehlý Aineck získává respekt širokou černou Direttissimou. Oblíbená je jedna z nejhezčích sjezdovek Alp - 6kilometrová „A1” a zásadní modernizaci představuje nová kabinová lanovka ze St. Margarethen až na vrchol Ainecku.

Jižanskou atmosféru podporuje pohoda horských chat a vysoký počet slunečných dnů. Lyžujeme 1 x Gerlitzen, 1 x Bad Kleinkirchheim, 1 x Nassfeld a 1 x Katschberg.

Nástupní místa

Jablonec n. Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

 

Tipy

Po lyžování: zahrajeme si tradiční curling (2–4 EUR/os.), jeden den se zdržíme v Bad Kleinkirchheim (procházka po světoznámém středisku či návštěva termálních lázní), jeden den možnost návštěvy (naším busem) lázní Kärntentherme ve Villachu (18,90 EUR/Fun, 28,50 EUR/Fun&Spa).

Sdílet zájezd na Facebooku

Připojené soubory

Popis souboruNázev souboruDatum přidáníVelikost bytesTyp

Bad Kleinkirchheim

5_Bad_Kleinkirchheim.jpg 04.10.2018 884028image/jpeg

Gerlitzen

5_Gerlitzen.jpg 04.10.2018 305488image/jpeg

Katschberg

5_Katschberg.jpg 04.10.2018 908557image/jpeg

Nassfeld

5_Nassfeld.jpeg 04.10.2018 359193image/jpeg

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Ski Amadé + Dachstein-West + Obertauern

Ski Amadé + Dachstein-West + Obertauern

Zájezd vychází vstříc rostoucímu počtu našich zákazníků, kteří již prolyžovali takřka vše a rádi by poznali velmi kvalitní, ale zároveň komorní lyžařská střediska.

0 Kč

 
Silvretta Arena & Nauders

Silvretta Arena & Nauders

Silvretta Arena Objevte luxus lyžařské oblasti kombinující francouzské zkušenosti s rakouskou a švýcarskou tradicí a precizností! Ještě před 60 lety zde lyžovali jen pašeráci, dnes se zde lyžuje na nejmodernějších lanovkách, rozmanitých...

0 Kč

 
Ski Welt Wilder Kaiser

Ski Welt Wilder Kaiser

Horský masív Wilder Kaiser (Divoký Císař) tvoří úžasnou kulisu moderního „kolotoče“ s 90 lanovkami a 284 km sjezdovek vinoucích se kolem vyhlídkového vrcholu Hohe Salve. Díky propojení s Westendorfem a díky nevídané modernizaci...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks