Lenti : termál totál   

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Penzion Doprava = Autobus Strava = S
 

Stát(y): Maďarsko ,Slovinsko

 

Cyklorelax po Maďarsku a Slovinsku
• vinorodá slovinská oblast Jeruzalem se středozemním klimatem
• pohodové výlety zakončené v termálních lázních
• neomezený vstup do termálů a do Parku energie

 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
23402 27.09.2017 - 01.10.2017 3/4 PEN / S
4 / 132 Kč 6250 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

neomezený vstup do termálního a energetického parku (vyjma saunového světa), doprava vč. kola, ubytování, snídaně, povlečení a ručníky, průvodce, pobyt. taxa, informační materiály.

Popis zájezdu

Bezstarostný výlet do Lenti na jihozápadě Maďarska v blízkosti slovinských hranic. Uvítá Vás zde zcela nový komplex termálních lázní a Park energie Sv. Jiří. Bydlíte ve ***hotelu bezprostředně u vchodu do lázní, kam máme neomezený vstup. Lenti a údolí řeky Kerka, obepínající město, nabízí návštěvníkům mnoho přírodních a kulturních hodnot a podporuje rozvoj cykloturistiky. Program je zpestřen dvěma trasami ve Slovinsku – projedete si lázně Lendava i vinařskou oblast Jeruzalem jižně od Ljutomeru.

Program

1.–2. Po nočním přesunu busem do jižního Maďarska okruh na kole přes Szécsisziget (zámek), Ősbükkös (Bukový prales) v Tormafölde a přes známé lázeňské městečko Lendava (synagoga, museum, kostel Sv. Katariny Alexandrijské, mučednice a patrónky řemeslníků, učitelů a filozofů) na území Slovinska zpět do Lenti (44 km). 3. Túra po trase lesní úzkokolejky Erdei kisvasút přes maďarský venkov na ubytování (70 km, lze zkrátit). 4. Ze slovinského městečka Ljutomer okruh po silničkách mezi vinicemi přes vyhlášené vinařské farmy Hlebec a Puklavec s občerstvením k vyhlídkovému kostelu Jeruzalem stejnojmenné vinařské oblasti (29 km). 5. Okruh přes vesnické památky - Népi Faluház (lidový dům), Csesztreg, Harangláb (zvonice), Nemesnép (35 km), závěrečná koupel a odjezd do ČR. Profil: rovinatý a mírně zvlněný, povrch asfalt, vedlejší silnice a cyklostezky, ve vinicích i šotolina a krátké kopečky.

TIP cyklistický program lze libovolně nahradit relaxací v termálních lázních Lenti, bezprostředně u našeho ubytování! Neomezené vstupné do termálů v ceně! Lázně nabízejí 5 venkovních a 5 krytých termálních bazénů, 74 m skluzavku Anakondu, saunový svět. Park energie Svatého Jiří se nachází na průsečíku světově významných pozitivních (svatých či dračích) energií, obdobně jako např. ve Stonehenge a působí ozdravně na tělo i mysl.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava, Brno.

Informace o ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ***hotelu a v sousedním penzionu v lázeňském městě Lenti. Příplatek za 1lůžkový pokoj 1500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručníky v ceně. V hotelu zdarma WIFI.

Informace o stravování

3x snídaně formou bufetu v hotelu (platí i pro penzion) v ceně zájezdu. Oběd a večeře v četných restauracích, csárdách a sklípcích.

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.