Lenti : termál totál   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
 

Stát(y): Maďarsko ,Slovinsko

Cyklorelax po Maďarsku a Slovinsku
• vinorodá slovinská oblast Jeruzalem se středozemním klimatem
• pohodové výlety zakončené v termálních lázních
• neomezený vstup do termálů a do Parku energie

 
Lenti : termál totál
 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

neomezený vstup do termálního a energetického parku (vyjma saunového světa), doprava vč. kola, ubytování, snídaně, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Popis zájezdu

Bezstarostný výlet do Lenti na jihozápadě Maďarska v blízkosti slovinských hranic. Uvítá vás zde zcela nový komplex termálních lázní a Park energie Sv. Jiří. Bydlíte v penzionu v blízkosti vchodu do lázní, kam máme neomezený vstup. Lenti a údolí řeky Kerka, obepínající město, nabízí návštěvníkům mnoho přírodních a kulturních hodnot a podporuje rozvoj cykloturistiky. Program je zpestřen dvěma trasami ve Slovinsku – projedete si lázně Lendava i vinařskou oblast Jeruzalem jižně od Ljutomeru.

Program

1.–2. Po nočním přesunu busem do jižního Maďarska okruh na kole přes Szécsisziget (zámek), Ősbükkös (Bukový prales) v Tormafölde a přes známé lázeňské městečko Lendava (synagoga, museum, kostel Sv. Katariny Alexandrijské, mučednice a patrónky řemeslníků, učitelů a filozofů) na území Slovinska zpět do Lenti (44 km). 3. Túra po trase lesní úzkokolejky Erdei kisvasút přes maďarský venkov na ubytování (70 km, lze zkrátit). 4. Ze slovinského městečka Ljutomer okruh po silničkách mezi vinicemi přes vyhlášené vinařské farmy Hlebec a Puklavec s občerstvením k vyhlídkovému kostelu Jeruzalem stejnojmenné vinařské oblasti (29 km). 5. Okruh přes vesnické památky - Népi Faluház (lidový dům), Csesztreg, Harangláb (zvonice), Nemesnép (35 km), závěrečná koupel a odjezd do ČR. Profil: rovinatý a mírně zvlněný, povrch asfalt, vedlejší silnice a cyklostezky, ve vinicích i šotolina a krátké kopečky.

TIP cyklistický program lze libovolně nahradit relaxací v termálních lázních Lenti, bezprostředně u našeho ubytování! Neomezené vstupné do termálů v ceně! Lázně nabízejí 5 venkovních a 5 krytých termálních bazénů, 74 m skluzavku Anakondu, saunový svět. Park energie Svatého Jiří se nachází na průsečíku světově významných pozitivních (svatých či dračích) energií, obdobně jako např. ve Stonehenge a působí ozdravně na tělo i mysl.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava, Brno.

Informace o ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v penzionu v lázeňském městě Lenti, 1lůžkový pokoj za příplatek 1500 Kč/os./pobyt.

Informace o stravování

3x snídaně formou bufetu v penzionu. Oběd a večeře v četných restauracích, csárdách a sklípcích.

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.