Lenti : termál totál   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Lenti : termál totál
 

 

Stát(y): Maďarsko ,Slovinsko

Cyklorelax po Maďarsku a Slovinsku
• vinorodá slovinská oblast Jeruzalem se středozemním klimatem
• pohodové výlety zakončené v termálních lázních
• neomezený vstup do termálů a do Parku energie

Bezstarostný výlet do Lenti na jihozápadě Maďarska v blízkosti slovinských hranic. Uvítá vás zde zcela nový komplex termálních lázní a Park energie Sv. Jiří. Bydlíte v penzionu v blízkosti vchodu do lázní, kam máme neomezený vstup. Lenti a údolí řeky Kerka, obepínající město, nabízí návštěvníkům mnoho přírodních a kulturních hodnot a podporuje rozvoj cykloturistiky. Program je zpestřen dvěma trasami ve Slovinsku – projedete si lázně Lendava i vinařskou oblast Jeruzalem jižně od Ljutomeru.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

neomezený vstup do termálního a energetického parku (vyjma saunového světa), doprava vč. kola, ubytování, snídaně, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Informace o stravování

3x snídaně formou bufetu v penzionu. Oběd a večeře v četných restauracích, csárdách a sklípcích.

Informace o ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v penzionu v lázeňském městě Lenti, 1lůžkový pokoj za příplatek 1500 Kč/os./pobyt.

Program

1.–2. Po nočním přesunu busem do jižního Maďarska okruh na kole přes Szécsisziget (zámek), Ősbükkös (Bukový prales) v Tormafölde a přes známé lázeňské městečko Lendava (synagoga, museum, kostel Sv. Katariny Alexandrijské, mučednice a patrónky řemeslníků, učitelů a filozofů) na území Slovinska zpět do Lenti (44 km). 3. Túra po trase lesní úzkokolejky Erdei kisvasút přes maďarský venkov na ubytování (70 km, lze zkrátit). 4. Ze slovinského městečka Ljutomer okruh po silničkách mezi vinicemi přes vyhlášené vinařské farmy Hlebec a Puklavec s občerstvením k vyhlídkovému kostelu Jeruzalem stejnojmenné vinařské oblasti (29 km). 5. Okruh přes vesnické památky - Népi Faluház (lidový dům), Csesztreg, Harangláb (zvonice), Nemesnép (35 km), závěrečná koupel a odjezd do ČR. Profil: rovinatý a mírně zvlněný, povrch asfalt, vedlejší silnice a cyklostezky, ve vinicích i šotolina a krátké kopečky.

TIP cyklistický program lze libovolně nahradit relaxací v termálních lázních Lenti, bezprostředně u našeho ubytování! Neomezené vstupné do termálů v ceně! Lázně nabízejí 5 venkovních a 5 krytých termálních bazénů, 74 m skluzavku Anakondu, saunový svět. Park energie Svatého Jiří se nachází na průsečíku světově významných pozitivních (svatých či dračích) energií, obdobně jako např. ve Stonehenge a působí ozdravně na tělo i mysl.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava, Brno.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Vrchol vinařsko-cyklistické sezóny na rakousko-maďarském pomezí na cyklostezkách mezi vinicemi i rákosem okolo Neziderského jezera, v místě střetu nejvýchodnějších výběžků Alp a nejzápadnějších výběžků Pannonské nížiny. Etapa po cyklostezce...

5450 Kč

 
Vivat termály-Goričko a Jeruzalém

Vivat termály-Goričko a Jeruzalém

Ve slovinském Štýrsku se ocitneme uprostřed nejkrásnějších vinohradů, jejichž typické kontury dávají smyslný ráz horizontům, vynořujícím se z melancholických luhů řeky Mury. Pojedeme kolem vyhlášených dýňových polí i po hřebenech vinohradů se...

8550 Kč

 
Třemi zeměmi z termálů Lendava

Třemi zeměmi z termálů Lendava

Bezstarostný výlet do Lendavy, nejvýchodnějšího města Slovinska, které leží v blízkosti trojzemí. Lendava je skvělým výchozím bodem pro toulky Pomůřím a pro návštěvu sousedních států. Uvítá vás zde komplex termálních lázní, proslavený unikátní...

8350 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.