Pestrý týden v srdci Alp  

Doprava = Autobus
Pestrý týden v srdci Alp
 

 

Stát(y): Rakousko

Nevídané dětské parky, cyklistika, koupání, hry...
• cyklostezky, jezera, hřiště
• letos nový program
• zábava pro děti, relax pro dospěléDěti, neváhejte a vyrazte za novými kamarády, se kterými se vydáte pěšky i na kole do Alp, zažijete spousty legrace, ale možná i trošku dobrodružství. S sebou vezměte rodiče, stačí i jeden z nich, nebo třeba babičku, strýčka... Kromě pěšího a cykloprogramu vás čeká koupání, spousta her, stezka odvahy, nápady pro šikovné ruce, parádní dětská hřiště a také nahlédnete do alpského chléva...

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, polopenze, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není povlečení (kromě PEN). Děti do 6 let v případě ceny D6 bez nároku na samostatné lůžko. V ceně není: Krimmelské vodopády 2,50 EUR dosp./1 EUR děti, dětský park Pillersee 11,50 EUR, lanový park – různé možnosti 0-19 EUR, lanovka a park Zell am See 15 EUR/5 EUR děti, do 5 let zdarma), vstup do lázní 18,50 EUR/9,50 EUR dítě.

Informace o stravování

Stravování: UBT i PEN: 4x polopenze (snídaně - obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, český kuchař). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Informace o ubytování

Ubytování:
UBT: 4x ve 3–7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení), 2lůžkový pokoj za příplatek 600 Kč/os./pobyt (s sebou vlastní povlečení). K dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů...) a stolní tenis. Objekt vyhrazen jen pro CK TRIP!
PEN: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (10 EUR/os.). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 650 Kč/os./pobyt.

Program

Program:
1. Denní přesun busem do Rakouska s atraktivní zastávkou.
2. Pěšky kolem Krimmelských vodopádů, odtud na kole po Tauernské cyklostezce do Mittersillu (33 km; jezírko, koupání).
3. Autobusem do Saalbachu-Hinterglemmu, návštěva největšího lanového parku v Rakousku pro děti i dospělé s velkolepými atrakcemi a stezkou pro skřítky v korunách stromů. Na kole „Údolím her" podél řeky Saalach do penzionu (27 km).
4. Návštěva dětského parku se 40 úžasnými atrakcemi (pirátská loď, létající cirkus, jízda na voru, úzkokolejka, čertova jeskyně, ZOO atd.) v nádherném horském údolí Pillerseetal, cykloprojížďka kolem Pillerského jezera (15 km).
5. Na kole do Zell am See (10 km), lanovkou k Šmidolínovu dobrodružnému parku se 13 úkoly, překvapeními a odměnou, lehký výlet (1 h) za výhledy na Vysoké Taury, odjezd do ČR. Povrch asfalt a jemná šotolina, profil rovinatý.

TIP: jeden večer po etapě možnost návštěvy lázní „Tauern Spa" v Kaprunu (naším busem).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

Jiná sdělení

* cena D6 platí pro dítě do nedovršených 6 let BEZ NÁROKU NA LŮŽKO!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se sex shop staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.