Pestrý týden v srdci Alp  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Pestrý týden v srdci Alp
 

 

Stát(y): Rakousko

Nevídané dětské parky, cyklistika, koupání, hry...
• cyklostezky, jezera, hřiště
• letos nový program
• zábava pro děti, relax pro dospěléDěti, neváhejte a vyrazte za novými kamarády, se kterými se vydáte pěšky i na kole do Alp, zažijete spousty legrace, ale možná i trošku dobrodružství. S sebou vezměte rodiče, stačí i jeden z nich, nebo třeba babičku, strýčka... Kromě pěšího a cykloprogramu vás čeká koupání, spousta her, stezka odvahy, nápady pro šikovné ruce, parádní dětská hřiště a také nahlédnete do alpského chléva...

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, polopenze, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není povlečení (kromě PEN). Děti do 6 let v případě ceny D6 bez nároku na samostatné lůžko. V ceně není: Krimmelské vodopády 2,50 EUR dosp./1 EUR děti, dětský park Pillersee 11,50 EUR, lanový park – různé možnosti 0-19 EUR, lanovka a park Zell am See 15 EUR/5 EUR děti, do 5 let zdarma), vstup do lázní 18,50 EUR/9,50 EUR dítě.

Informace o stravování

Stravování: UBT i PEN: 4x polopenze (snídaně - obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, český kuchař). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Informace o ubytování

Ubytování:
UBT: 4x ve 3–7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení), 2lůžkový pokoj za příplatek 600 Kč/os./pobyt (s sebou vlastní povlečení). K dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů...) a stolní tenis. Objekt vyhrazen jen pro CK TRIP!
PEN: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (10 EUR/os.). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 650 Kč/os./pobyt.

Program

Program:
1. Denní přesun busem do Rakouska s atraktivní zastávkou.
2. Pěšky kolem Krimmelských vodopádů, odtud na kole po Tauernské cyklostezce do Mittersillu (33 km; jezírko, koupání).
3. Autobusem do Saalbachu-Hinterglemmu, návštěva největšího lanového parku v Rakousku pro děti i dospělé s velkolepými atrakcemi a stezkou pro skřítky v korunách stromů. Na kole „Údolím her" podél řeky Saalach do penzionu (27 km).
4. Návštěva dětského parku se 40 úžasnými atrakcemi (pirátská loď, létající cirkus, jízda na voru, úzkokolejka, čertova jeskyně, ZOO atd.) v nádherném horském údolí Pillerseetal, cykloprojížďka kolem Pillerského jezera (15 km).
5. Na kole do Zell am See (10 km), lanovkou k Šmidolínovu dobrodružnému parku se 13 úkoly, překvapeními a odměnou, lehký výlet (1 h) za výhledy na Vysoké Taury, odjezd do ČR. Povrch asfalt a jemná šotolina, profil rovinatý.

TIP: jeden večer po etapě možnost návštěvy lázní „Tauern Spa" v Kaprunu (naším busem).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

Jiná sdělení

* cena D6 platí pro dítě do nedovršených 6 let BEZ NÁROKU NA LŮŽKO!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Romantika Nízkých Taur

Romantika Nízkých Taur

Radost pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do...

9250 Kč

 
Za krásami alpských jezer a jezírek

Za krásami alpských jezer a jezírek

Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách proniknete do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná nenápadná, jezírka...

8550 Kč

 
Cyklostezkou od Alp k Dunaji + Wachau + Mostviertel

Cyklostezkou od Alp k Dunaji + Wachau + Mostviertel

Projedeme přírodně nejpodmanivější část Podunajské stezky – Wachau a moštový kraj Mostviertel podél řeky Erlauf, spojující Alpy s Dunajem. Naše trasy lemují terasovité vinice, vrcholky Alp, malebné vesnice, kláštery a proslulé vinohrady. Každý den...

5550 Kč

 
Ze středověku do pravěku na kole

Ze středověku do pravěku na kole

Atraktivně sestavený program vás zavede na kolech i pěšky do překrásných koutů na úpatí i vrcholy Alp s nezapomenutelnými dětskými parky. Cíle našich výletů budou zároveň cestou do dávných časů.

12250 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.