Pohodový týden v Alpách -Zahrada Dolomit Tre Cime  

Kategorie = Turistika pěší, vysokohorská, via ferraty, treky Ubytování = Hotel Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Itálie ,Rakousko

Alpy, Dolomity .....s pomocí lanovky přechod velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO a po cestě č. 203 a 208 až do SCHLUDERBACHU....

 
Pohodový týden v Alpách -Zahrada Dolomit Tre Cime
 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
50501 28.06.2019 - 05.07.2019 6/5 HOT / PP
0 / 0 Kč 14290 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

6x nocleh, 7x snídaně, 5x večeře, 1x italská večeře, vstup do relax. zóny s krytým bazénem a fitness centrem, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 280 Kč a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje".

Popis zájezdu

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. ZAHRADU DOLOMIT. Náš hotel leží v bočním údolí - Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání východních Dolomit. Projdeme se pohořím Cristallo nebo navštívíme romantické jezero Pragser Wildsee, vystoupáme k nejznámější dominantě Dolomit - Drei Zinnen atd. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
2. den: ráno příjezd do ANTHOLZU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program nebo místním busem (cca 3 EUR) s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím, spíše procházkou, zpět do hotelu (2,5 hod.), večeře.
3. den: snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ↑400 m, ↓300 m): přechod (s pomocí lanovky) velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO, po cestě č. 203 k REF. OSPITALE a busem do hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 5 hod., ↑100 m, ↓300 m): zpět k horní stanici lanovky a buď lanovkou nebo pěšky k busu. Večeře.
4. den: snídaně, odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2050 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑400 m, ↓800 m): výstup na HELM (2434 m), přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4-20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka, cestou zpět zastávka v INNICHENU (jedinečná románská katedrála), odjezd do hotelu, večeře.
5. den: snídaně, odjezd k jezeru Misurina, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2 320 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑200 m, ↓200 m): na RIF. A. LOCATELLI (2405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2 519 m) na chatu RIF. LAVAREDO (2344 m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ↑100 m, ↓100 m): na RIF. A. LOCATELLI, dále na RIF. LAVAREDO a zpět k autobusu, odjezd do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.
6. den: snídaně, odjezd místním mikrobusem (cca 4 EUR) do průsmyku STALLER SATTEL (2052 m, na hranicích Rakouska a Itálie), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑800 m, ↓800 m): nádherný výstup na ROTE WAND (2818 m) kolem potoka ACKSTAL BACHE, lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ↑100 m, ↓100 m): z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména - možnost občerstvení, italská večeře.
7. den: snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1500 m) - nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta (2 z 5; 7 hod., ↑500 m, ↓500 m): výstup na GR. APOSTEL (1995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta (3 z 5, 7 hod., ↑1300 m, ↓1300 m): výstup na SEEKOFEL (2810 m) - nádherné výhledy na západní část Dolomit, lehká varianta (1 z 5; 2 hod., ↑50 m, ↓50 m): procházka kolem jezera, zpět k busu, všichni odjezd do hotelu večeře.
8. den: snídaně, odjezd do ČR, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Náročnost

2,5

Nástupní místa

Beroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha.

Svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava.

Informace o ubytování

6x ve ***hotelu nabízí komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni.

Povinný příplatek za jednolůžkový pokoj 2900 Kč.

Informace o stravování

7x snídaně, 5x večeře, 1x italská večeře. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Jiná sdělení

Dětské ceny

děti do 3 let – 0 Kč

děti 4 –6 let – 10 890 Kč

děti 7– 8 let – 12 090 Kč

děti 9 – 15 let – 13 290 Kč

Dětské ceny jsou platné pouze při ubytování s 2 dospělými osobami.

POŘADATEL ZÁJEZDU CK POZNÁNÍ

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.