Rakouské Kolorádo pro děti I.  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

 

Po známých i nových alpských cyklostezkách
• divoké soutěsky a horská údolí
• lanovkou do dětského ráje
• prolézačky a překvapení na trase 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
27001 12.08.2017 - 19.08.2017 7/7 APT / PP
8 / 264 Kč 9650 Kč
-
350

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, mýtné k Hofalmen, ubytování, povlečení, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, informační materiály. Děti do 6 let v příp. ceny 3300 Kč bez nároku na samostatné lůžko.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné: lanovka Wagrain 20,60 EUR/10,30 EUR/dítě, soutěska Liechtenstein-klamm 6 EUR/4 EUR dítě, soutěska Lammerklamm 4 EUR/2 EUR dítě. Dětský park v�Untertauern zdarma.

Popis zájezdu

Po parádních rovinatých cyklostezkách lemovaných hradbami Nízkých a Vysokých Taur, Dachsteinem i Tennegebirge se vypravíte k jezírkům s dětskými hřišti, za zvířátky, ale i do divokých soutěsek. V lyžařském středisku Amadé se vyvezete kabinou do dětského ráje a u Schladmingu se vydáte dobrodružnou cestou na kolech k horské chatě. Za statečné šlapání na kole se odměníte pamlskem na horských salaších s výhledy na okolní velehory.

Program

1. Přesun busem do Rakouska se zastávkou v Gmundenu u jezera Traunsee. 2. Od dětského lesoparku se zvířátky a atrakcemi v Untertauern po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu, příp. až do St. Martina (15/30 km). 3. Od horského jezírka Jägersee do Wagrainu (17 km). Kabinovou lanovkou do dětského ráje Wagraini na vrchol Grafenberg (lanové parky, jezírko s vory, lanovým mostem, klouzačky, kozy...). Zpět busem či na kolech přes světoznámé lyžařské středisko Flachau (+27 km). 4. Z Bischofshofenu (dětské hřiště, skokanské můstky) po Tauernské cyklostezce do soutěsky Liechtensteinklamm, zpět busem ze St. Johannu (20 km). 5. Po Enžské cyklostezce do Flachau-Winklu k jezírku s prolézačkami a lanovým parkem (11/26 km). 6. Naším autobusem do horského letoviska Filzmoos a mýtní silničkou ke staletým horským salaším Hofalmen, občerstvení, prolézačky, zvířátka... Horská pěší túra kolem jezírka Almsee (0,5 h) a případně k nejvyhlášenější horolezecké chatě na úpatí Dachteinu - Hofpürglhütte s nezapomenutelnými scenériemi (výstup cca 1,5 h). 7. Přes Annaberg k soutěsce Lammerklamm a po cyklostezce přes Golling do divoce romantického údolí Bluntautal (15/25/50/60 km). 8. Po Tauernské stezce z Halleinu s třítisíciletou historií těžby soli do historického centra Salcburku (25 km), návrat do ČR. Terén rovinatý. Povrch asfalt, jemná šotolina.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Informace o stravování

7x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Jiná sdělení

* cena D6 platí pro dítě do nedovršených 6 let BEZ NÁROKU NA LŮŽKO!

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.