Rakouskými Alpami v běžeckých botách   

Kategorie = Running Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

 

S úsměvem mezi alpskými vrcholy
• alpské klima podporující zdraví a vitalitu – přírodní doping
• osvědčené trasy po kvalitních cestách s výhledy
• ubytování v 1000 m n. m. ve východisku 10 tras pro běh a NW

 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
40101 21.05.2017 - 24.05.2017 3/4 APT / PP
4 / 132 Kč cena last minute
4950 Kč
-
200
40102 11.06.2017 - 14.06.2017 3/4 APT / PP
4 / 132 Kč 5250 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení a ručník, informační materiály.

Popis zájezdu

Místo pro tento zájezd jsme zvolili záměrně v St. Martinu am Tenngebirge - idylické horské vesnici v nadmořské výšce 1000 m, nazývané pro své výjimečně zdravé klima Vitaldorf, Aktivdorf a také Naturparadies. Tento horský ráj je východiskem 10 značených tras pro běh (4 stupně náročnosti) a nordic walking, které vedou po nenáročných lesních a horských cestách v délce 2-20 km. Několika místům v okolí je přičítána zvláštní energie, harmonizující tělo a mysl. Pozor – není potřeba spěchat zpět, ba naopak – k posezení a ochutnání místních sýrů, čerstvých horských pstruhů či nezapomenutelného štrůdlu zvou osobité salaše na trase.

Program

1. Dopolední přesun busem do Solné komory. Trasa po stezce bezprostředně podél fjordovitého jezera Traunsee sevřeného skalní stěnou Traunsteinu (6-15 km). 2. Od horského hotelu Arturhaus (1502 m n. m.) vyhlídkovou cestou k salaši Mitterfeldalm (1669 m n. m.) a okolo Hochkeilu (16 km) s možností výběhu na vrchol (1782 m n. m., +3 km). 3. Dopolední okruh „Österreichbergweg" (10 km). Odpoledne další okruh z penzionu „Panoramaweg" (8 km). Nebo naším busem s do horského letoviska Filzmoos a mýtní silničkou ke staletým horským salaším Hofalmen. Po horském hřebeni do St.Martina (32 km). Večer relaxace v Therme Amadé. 4. Vyhlídkové trasy v okolí pobytového St. Martina po trase „Seeparkrunde"a „Berliner Waldweg" (5 km) nebo po okruhu „Schöberlalmweg-Karalm" s výhledy na Gosauský hřeben a Tennengebirge (10 km). Odjezd do ČR. Trasy po značených cestách s horským profilem. Výjezdy autobusem za běháním lze vynechat a potrénovat po trasách v okolí pobytového St. Martina nebo individuálně zajet do Salzburgu (2 EUR) případně relaxovat v příjemném vysokohorském prostředí.

Nepřehlédněte: zájezd probíhá souběžně se zájezdem 501 s turistickým programem. Oba zájezdy lze kombinovat.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

Další aktivity v St. Martinu: Jízda na koni (3 EUR), lukostřelba (5 EUR), badminton (zdarma), protahovací a posilovací cviky na „fitness pyramidě" u jezera (zdarma).

Náročnost

2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

3x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 900 Kč/os. na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1500 Kč/os.. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Informace o stravování

3x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Cykloturistika

Romantika Nízkých Taur

Romantika Nízkých Taur Termín: 12.08.-16.08.

Hvězdicově po Lungau• hvězdicové výlety z historického Mauterndorfu• vějíř horských údolí se salašemi• 15. 8. slavnostní průvod obra Samsona

Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol

Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol  Termín: 04.08.-11.08.

Hvězdicově mezi Cortinou d´Ampezzoa Grossglocknerem* po zrušené železnici do metropole Dolomit* pohodově po Drávské cyklostezce* nezapomenutelné scenérie Dolomit Cestopis k zájezdu ZDE

Dolomity & moře NOVINKA

Dolomity & moře NOVINKA Termín: 15.08.-21.08.

Cyklostezkami mezi Cortinou d´Ampezzo a Benátkami• Dolomity po zrušené železnici• **** hotel u Trevisa - metropole Prosecca• ostrovy benátské laguny

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
info@ck-trip.cz

 

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
   

Díky ionizačním elektro kotlům Stafor je elektrická energie stále efektivní a cenově výhodné řešení.