Rakouskými Alpami v běžeckých botách   

Kategorie = Running Doprava = Autobus
Rakouskými Alpami v běžeckých botách
 

 

Stát(y): Rakousko

S úsměvem mezi alpskými vrcholy
• alpské klima podporující zdraví a vitalitu – přírodní doping
• osvědčené trasy po kvalitních cestách s výhledy
• ubytování v 1000 m n. m. ve východisku 10 tras pro běh a NW

Místo pro tento zájezd jsme zvolili záměrně v St. Martinu am Tenngebirge - idylické horské vesnici v nadmořské výšce 1000 m, nazývané pro své výjimečně zdravé klima Vitaldorf, Aktivdorf a také Naturparadies. Tento horský ráj je východiskem 10 značených tras pro běh (4 stupně náročnosti) a nordic walking, které vedou po nenáročných lesních a horských cestách v délce 2-20 km. Několika místům v okolí je přičítána zvláštní energie, harmonizující tělo a mysl. Pozor – není potřeba spěchat zpět, ba naopak – k posezení a ochutnání místních sýrů, čerstvých horských pstruhů či nezapomenutelného štrůdlu zvou osobité salaše na trase.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení a ručník, informační materiály.

Informace o stravování

3x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Informace o ubytování

3x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 900 Kč/os. na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 1500 Kč/os.. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Program

1. Dopolední přesun busem do Solné komory. Trasa po stezce bezprostředně podél fjordovitého jezera Traunsee sevřeného skalní stěnou Traunsteinu (6-15 km). 2. Od horského hotelu Arturhaus (1502 m n. m.) vyhlídkovou cestou k salaši Mitterfeldalm (1669 m n. m.) a okolo Hochkeilu (16 km) s možností výběhu na vrchol (1782 m n. m., +3 km). 3. Dopolední okruh „Österreichbergweg" (10 km). Odpoledne další okruh z penzionu „Panoramaweg" (8 km). Nebo naším busem s do horského letoviska Filzmoos a mýtní silničkou ke staletým horským salaším Hofalmen. Po horském hřebeni do St.Martina (32 km). Večer relaxace v Therme Amadé. 4. Vyhlídkové trasy v okolí pobytového St. Martina po trase „Seeparkrunde"a „Berliner Waldweg" (5 km) nebo po okruhu „Schöberlalmweg-Karalm" s výhledy na Gosauský hřeben a Tennengebirge (10 km). Odjezd do ČR. Trasy po značených cestách s horským profilem. Výjezdy autobusem za běháním lze vynechat a potrénovat po trasách v okolí pobytového St. Martina nebo individuálně zajet do Salzburgu (2 EUR) případně relaxovat v příjemném vysokohorském prostředí.

Nepřehlédněte: zájezd probíhá souběžně se zájezdem 501 s turistickým programem. Oba zájezdy lze kombinovat.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

Další aktivity v St. Martinu: Jízda na koni (3 EUR), lukostřelba (5 EUR), badminton (zdarma), protahovací a posilovací cviky na „fitness pyramidě" u jezera (zdarma).

Náročnost

2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies