Sardinie-smaragdový ostrov  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Apartmán Doprava = autobus / letecky
 

Stát(y): Itálie

Možnost letecké dopravy

• cyklopobyt u moře s podporou autobusu
• Alghero, Castelsardo, ostrov Asinara a souostroví La Maddalena
• moře s barvami duhy, divoké skalní fantazie a nekonečné pláže

 
Sardinie-smaragdový ostrov
 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
24101 16.09.2018 - 26.09.2018 7/7 APT /
v ceně 13990 Kč
-
0
24102 18.09.2018 - 25.09.2018 7/7 APT /
v ceně 21990 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, 2x trajekt, resp. letenka vč. všech poplatků Praha-Olbia-Praha u záj. 24102, průvodce, 7x ubytování v apartmánu, informační materiály, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu.

Cena nezahrnuje

trajekt na souostroví La Maddalena (od 5 EUR/os.), loď na ostrov Asinara (asi 21 EUR/os.), potápěčský ponor "Intro Dive" (cca 3 m) okolo ostrova Isola Rossa se zaškolením instruktorem a kompletním vybavením (asi 70 EUR/os.).

Popis zájezdu

Na kolech i s pomocí doprovodného busu objevíme nejkrásnější poklady sardinské přírody, historie i současnosti. Zároveň můžeme využít komfort letecké dopravy a pohodlného ubytování v místních apartmánech.

Program

1.–2. den

Odjezd večer (autobusová varianta), noční přejezd v případě časové rezervy prohlídka Florencie (Dóm, socha Davida) nebo Pisy (Náměstí zázraků, šikmá věž); Livorno, noční trajekt na Sardinii.

3. den

Odlet z Prahy do Olbie (letecká varianta), transfer z letiště do apartmánů v rybářském městečku Isola Rossa, připojení k autobusové variantě; ubytování a odpočinek na plážích v okolí.

4. den

Cyklistika na Capo Caccia s návštěvou Neptunovy jeskyně, možnost vyjížďky v přírodní rezervaci Porto Conte, prohlídka katalánského města Alghero s možností koupání na jeho dlouhých plážích (3050 km).

5. den

Z Palau (přístav, letovisko) trajektem na ostrovy La Maddalena (okruh v NP, růžové skalní útvary, pláže); na kole po hrázi na ostrov Caprera – Garibaldiho usedlost, piniové lesy a opuštěné vojenské základny (3060 km).

6. den

Nuraghe Santu Antine – jedna z nejzachovalejších a nejmonumentálnějších památek prehistorických obyvatel Sardinie, St. Trinita di Saccargia - klenot románského slohu, Monte d Accoddi – starověký zikkurat zahalený tajemstvím a cestou zpět prohlídka skalního města Castelsarda; fakultativně potápěčský ponor se zaškolením s instruktorem okolo ostrova Isola Rossa s komletním vybavením, podmořský svět je úžasný a viditelnost 25 m (den bez kol).

7. den

Příjemná cyklistika sardinským vnitrozemím: Arzachena – jedno z center nuragové kultury, pravěká svatyně Malchittu, dolmen Coddu Vecchiu, nekropole Li Muri, hrobka obrů Li Loghi, možnost návštěvy poloostrova Isuledda – ráj windsurfařů (4060 km), možnost projížďky po Costa Smeralda - místa milionářů; překrásná skalní vyhlídka Capo d Orso.

8. den

Individuální cyklistika v okolí dlouhých písčitých pláží Badesi či Costa Paradiso, nebo náročnější výlety za Trinità d Agultu (30–80 km) či procházka přes machie k pláži Marinedda.

9. den

Celodenní výlet do přírodní rezervace na ostrově Asinara (nedávno zpřístupněné vojenské území, nyní útočiště želv a bílých oslíků), nebo výlet k azurové pláži u Stintina (40–70 km).

10.–11. den

Transfer na letiště do Olbie (letecká varianta), odlet do Prahy; autobusová varianta odpolední návštěva Porto Aranci, přilehlých pláží s možností výstupu na skalní vyhlídku), noční trajekt na pevninu, příjezd následující den ve večerních hodinách.

Náročnost

1-2

Povrch a profil: převážně asfalt, profil mírně zvlněný.

Nástupní místa

Praha, Beroun, Plzeň (24101)

Poznámka: letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol, příp. i dalších zavazadel, se předpokládá autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu a vyzvednutí při jeho příjezdu.

Informace o ubytování

apartmány jsou typu TRILO (dvě samostatné ložnice a společný obývák s kuchyňským koutem), je nutné mít s sebou vlastní povlečení nebo je možné si na místě zapůjčit povlečení za 15 EUR/týden/os. (nutné nahlásit předem). V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný za příplatek 3900 Kč/os. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Informace o stravování

z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách.

Tipy

Cestopis k zájezdu ZDE

Jiná sdělení

Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK Adventura.

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Úsporné sprchové hlavice EcoXygen, díky kterým ušetříte až 75% vody.