Sardinie-smaragdový ostrov  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = autobus / letecky
 

Stát(y): Itálie

 

Možnost letecké dopravy

• hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
• ostrov Asinara a souostroví La Maddalena
• moře s barvami duhy, divoké skalní fantazie a nekonečné pláže

 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
24401 10.09.2017 - 20.09.2017 7/7 APT /
v ceně 13990 Kč
-
0
24402 12.09.2017 - 19.09.2017 7/7 APT /
v ceně 20990 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, 2x trajekt, resp. letenka vč. všech poplatků Praha-Olbia-Praha u záj. 24402, průvodce, 7x ubytování, závěrečný úklid a spotřeby v apartmánech, informační materiály, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu.

Cena nezahrnuje

Fakultativní služby:
trajekt na souostroví La Maddalena (od 5 EUR/os.), loď na ostrov Asinara (asi 21 EUR/os.), celodenní lodní výlet s občerstvením (asi 40 EUR/os.)

Popis zájezdu

Pohodový pobyt nám nabídne koupání a cyklistické vyjížďky s podporou autobusu na severozápadě tohoto malebného ostrova, výlet do Alghera, nejkrásnějšího města západního pobřeží či výpravu na čarokrásný ostrov Asinara.

Program

1.–2.Večerní odjezd (autobusová varianta), noční přejezd v případě časové rezervy prohlídka Florencie (Dóm, socha Davida) nebo Pisy (Náměstí zázraků, šikmá věž); Livorno, noční trajekt na Sardinii

3.Odlet z Prahy do Olbie (letecká varianta) transfer z letiště do apartmánů v rybářském městečku Isola Rossa (připojení k autobusové variantě); ubytování a odpočinek na plážích v okolí.

4.Cyklistika na Capo Caccia s návštěvou Neptunovy jeskyně, možnost vyjížďky v přírodní rezervaci Porto Conte, prohlídka katalánského města Alghero s možností koupání na jeho dlouhých plážích (30-50 km).

5.Z Palau (přístav, letovisko) trajektem na ostrovy La Maddalena (okruh v NP, růžové skalní útvary, pláže); na kole po hrázi na ostrov Caprera – Garibaldiho usedlost, piniové lesy a opuštěné vojenské základny (30-60 km).

6.Nuraghe Santu Antine – jedna z nejzachovalejších a nejmonumentálnějších památek prehistorických obyvatel Sardinie, St. Trinita di Saccargia - klenot románského slohu, Monte d Accoddi – starověký zikkurat zahalený tajemstvím a cestou zpět prohlídka skalního města Castelsarda (den bez kol).

7.Příjemná cyklistika sardinským vnitrozemím: Arzachena – jedno z center nuragové kultury, pravěká svatyně Malchittu, dolmen Coddu Vecchiu, nekropole Li Muri, hrobka obrů Li Loghi, možnost návštěvy poloostrova Isuledda – ráj windsurfařů (40 - 60 km).

8.Individuální cyklistika v okolí dlouhých písčitých pláží Badesi či Costa Paradiso, nebo náročnější výlety za Trinità dAgultu (30-80 km), nebo fakultativně celodenní lodní výlet s občerstvením.

9.Celodenní výlet do přírodní rezervace na ostrově Asinara (nedávno zpřístupněné vojenské území, nyní útočiště želv a bílých oslíků), nebo výlet k azurové pláži u Stintina (40–70 km).

10.–11.Transfer na letiště do Olbie (letecká varianta), odlet do Prahy; autobusová varianta odpolední odjezd, večerní trajekt na pevninu, příjezd další den večer.

Náročnost

1-2

Povrch a profil: převážně asfalt, profil mírně zvlněný.

Nástupní místa

Praha, Beroun, Plzeň.
Nebo: Praha (24402).

Poznámka: letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol, příp. i dalších zavazadel, se předpokládá autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu a vyzvednutí při jeho příjezdu.

Informace o ubytování

7x v apartmánechTRILO (dvě samostatné ložnice a společný obývák s kuchyňským koutem), je nutné mít s sebou vlastní povlečení nebo je možné si na místě zapůjčit povlečení za 15 EUR/týden/os. (nutné nahlásit předem). 1lůžkový pokoj za povinný příplatek 3900 Kč.

Informace o stravování

z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách.

Tipy

Cestopis k zájezdu ZDE

Jiná sdělení

Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK Adventura.

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.