Sárvár, wellness, termály a víno Zadunají  

Doprava = Autobus
 

Stát(y): Maďarsko

Zážitkový prodloužený víkend v Maďarsku, termální lázně Sárvár a Mosonmagyaróvár, slavnosti vinobraní, výborné víno a gastronomie.

 
Sárvár, wellness, termály a víno Zadunají
 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x hotel v Sarvaru, 3x snídaně, 2x večeře, průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jízdu terénními vozy, fakult. výlet na slavnosti vinobraní s ochutnávkou vína a veškeré vstupné (12 000 HUF nebo 45€) a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje.

Příplatky

800 CZK - jednolůžkový pokoj
890 CZK fakult výlet k Balatonu na slavnost vína

Popis zájezdu

Pobyt v lázeňském městě Sárvár se zámkem neblaze proslulé krvavé hraběnky Báthoryové, dneska si tu novou slávu získávají místní termály. Zažijete dvoje termální nej – nejmodernější luxusní lázně a nejúčinější termální lázně a wellness v Zadunají . A k tomu lákavá gastronomie a ještě lepší víno kraje Badacsony a hlavně – slavnost vína a pravý čardáš. Zkrátka pohodový víkend s vínem a lázněmi. Tato termální pohádka je jako stvořená i pro kolektivy. Zájezd bez nočního přejezdu.
Termální lázně: lázně Sárvár , lázně Mosonmagyaróvár

Program

1. den: odjezd z Prahy v 6 hod od stanice metra C – Budějovická - východ ul. Olbrachtova, z autobusové zastávky, křižovatka ul. Budějovická a Vyskočilova, další odjezdová místa: Plzeň, Brno, svoz od 4 osob z Hradce Králové a Pardubic za příplatek 300 korun, KŐSZEG, městečko ostružin, jedno z nejpůvabnějších náměstí v Maďarsku , gotický kostel sv. Jakuba, barokní kostel sv. Emericha, brána Hrdinů, příjezd do SÁRVÁRU (Blatný Hrad) město a zámek krvavé hraběnky Báthoryové - čachtické paní, ubytování, hrad rodu Nádasdy, arboretum, fakultativně koupel v luxusních termálních lázních, moderní areál s wellnesscentrem

2. den: celodenní pobyt v termálech Sárvár a využití saunového světa a wellnesscentra v termálních lázních, návštěva zámku Sárvár a arboreta se vzácnými stromy, místní vyhlášená cukrárna

3. den: fakult. výlet k Balatonu , BADACSONY, vinařská oblast kolem obrovského čedičového masivu, procházka nebo fakultativně cesta terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, slavnost vína – sběr hroznů, ochutnávka pálinky, moštu a kvalitního vína, oběd s výhledy na největší sladkovodní jezero střední Evropy; folklórní představení s pravým čardášem; variantně celodenní pobyt v termálech Sárvár , využití saunového světa a wellnesscentra

4. den: MOSONMAGYARÓVÁR , historické centrum městečka s hradem, termální lázně v zeleni, jedny z 5 nejúčinnějších v Evropě, návrat do Prahy do půlnoci

CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám.

Informace o ubytování

v hotelu v Sárváru (2–3lůž. pokoje s příslušenstvím) v centru města a nedaleko areálu termálních lázní

Informace o stravování

3x snídaně formou bufetu, 2x večeře servírovaná ve formě menu, nápoje nejsou v ceně

Tipy

Pojištění

Součástí ceny zájezdu je komplexní pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Cena zájezdu zahrnuje též povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Orientační ceny vstupného

Sárvár, termální lázně: 2 900 HUF dospělí, 1 600 HUF děti, 1 600 HUF příplatek za saunu (po 16.h jen 900 HUF), hrad: 770 HUF, 500 HUF arboretum, Mosonmagyáróvár, lázně: 3 150 HUF/ děti 2 100 HUF, Mosonmagyáróvár, vstupné do saun 2 100 HUF, vratná kauce na skříňku 500 HUF

Kapesné

Doporučujeme s sebou min. 16 200 HUF nebo 60 € kapesného, z toho na vstupy min. 12 000 HUF nebo 45€ (1€ = 240 Ft). Ceny vstupného v textu jsou orientační. Doporučujeme alespoň menší množství měny s sebou. Možná někdy výměna forintů i za Kč v bance, ale pouze ve všední dny. Krásné suvenýry, papriky a výborné víno vás nenechá chladnými.

Výlety

Výlet k Balatonu do vsi Bádacsony za vínem - uskuteční se v případě zájmu alespoň 20 osob. V ceně je doprava, pálinka, sběr vína, ochutnávka moštu i vína, svačinka a oběd, vystoupení s čardášem.

Poznámky

Termální lázně:
Lázně Sárvár:
lázeňské centrum spojené přímo s arboretem bývalého sídla maďarského rodu Nádasdy. Termály se využívají na léčení pohybového ústrojí, kožních a gynekologických potíží. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z vody místního pramene se získává sůl, tzv. Sárvárské termální krystaly známé po celém světě.
Lázně Mosonmagyaróvár: lázeňské středisko u slovenských hranic s vodou tryskající z hloubky 2 km a 740C teplou. Jde o alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodu s mnoha rozpuštěnými solemi, vhodnou především na choroby kloubů či páteře a artróz. Dále je vhodná k léčbě chronických zánětů kloubů, neuróz, úbytku vápníku v kostech, poúrazových stavú, gynekologických obtíží či jako inhalace při bronchitidách. Areál leží v těsné blízkosti historického centra a nabízí krytý 50 m plavecký bazén, venkovní léčební bazény s teplotou 25 až 370C, dětský bazén a další venkovní bazény s vodou 31-330C teplou.
Do termálních lázní doporučujeme osušky nebo pláště, do plaveckých bazénů nutná koupací čepice. Uzaviratelnou nádobku na peníze. Areály jsou vybaveny restauracemi nebo bufety.

Jiná sdělení

Garantem partnerská Ck.

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce