Toskánsko na kole v pohodě  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Bungalov, Karavan Doprava = Autobus Strava = S
Toskánsko na kole v pohodě
 

 

Stát(y): Itálie

Na co se můžete těšit?

Cyklopobyt u moře s podporou autobusu.

Ubytování u moře, v mobilhomech s polopenzí.

Vhodné pro rodiny s dětmi.

Architektonické perly Toskánska.

Toskánsko – kraj, v němž se zrodila italská renesance a velké množství památek světového významu. Toskánsko – místo, kde působily takové osobnosti jako Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Botticelli, Tizian, Giotto, Pisano a mnoho dalších. Toskánsko – kraj se spoustou přírodních parků, s pozůstatky etruské kultury, krásným pobřežím a množstvím písečných pláží. Toskánsko – kraj vína, oliv a jedlých kaštanů.

Z přímořského letoviska Marina di Bibbona budeme vyrážet na převážně cyklistické výlety (s podporou autobusu), které budou směřovat do mnoha překrásných koutů a míst jednoho z nejkrásnějších italských regionů. Po návratu z výletu (nebo ještě před ním) nás bude blízké moře lákat ke koupání či krátkému osvěžení, někteří možná využijí možnost vynechat některý z programových dnů a zůstat na pláži celý den. Všechny termíny jsou s ubytováním v mobilhomech s polopenzí v naší italské základně na pobřeží Tyrhénského moře. Zájezd je vhodný pro širokou škálu cyklistů včetně rodin, ale program každého dne lze absolvovat i bez kola (naším autobusem) a navštívit téměř všechny zajímavosti. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 15 do 60 km – a vedou převážně po asfaltových silnicích.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
60901 21.06.2024 - 30.06.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 20800 Kč
-
0
60902 28.06.2024 - 07.07.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 21800 Kč
-
0
60903 05.07.2024 - 14.07.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 21800 Kč
-
0
60904 12.07.2024 - 21.07.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 21800 Kč
-
0
60905 30.08.2024 - 08.09.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 19400 Kč
-
0
60906 06.09.2024 - 15.09.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 19400 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x ubytování s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Cena nezahrnuje

Trajekt na Elbu (i s kolem cca 45 EUR/os.).

Kauce (100 EUR/1 mobilhome, resp. 25 EUR/1 osoba – pobyt, úhrada na místě).

 

Příplatek za jednolůžkový pokoj

60901: 6 200 Kč

60902 - 60904:  - 6 500 Kč

60905 - 60906: 5 800 Kč

 

Příplatek za elektrokolo - 700 Kč/osoba  (omezený počet, nutno předem objednat).

Informace o stravování

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře připravované na místě naším kuchařem; stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

Mobilhomy apartmánového stylu se 2 oddělenými 2lůžk. ložnicemi s omezeným úložným prostorem (1x manželská postel + 1x 2 oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem/lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti, rozměr 150 cm úhlopříčně). Při obsazení tohoto 5. lůžka v kuchyňce sleva 3000 Kč – pouze na vyžádání; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek.

Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR / 1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.). Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt prostěradla (povlečení ve středomořském stylu) za 7 EUR/ks – platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář. Mobilhomy je v den odjezdu nutné uklidit a předat ve stejném stavu, v jakém byly připraveny v den příjezdu. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Program

1.–2. den

Odjezd večer a noční přejezd do Itálie na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Cecina – ubytování, koupání, relaxace.

3. den

Massa Marittima – perla románské architektury; půvabnou krajinou přes přírodní rezervaci Marsiliana (30 km), pro cyklistické nenasyty možnost dojezdu až do kempu (75 km).

4. den

Volterra – jedno z nejstarších center etruské civilizace: prohlídka města a návštěva alabastrové dílny; dále na kole krásnou toskánskou krajinou do San Gimignana– středověkého města na kopci mezi olivovníky a vinicemi (35–42 km / kopcovitější trasa).

5. den

Populonia – staré etruské město ze 7. století př. Kr. (etruské hrobky); cyklovýlet na poloostrově (asi 30 km), možnost dojezdu až do kempu (60 km), nebo fakultativní výlet na ostrov Elba– Napoleonova vila, koupání na poloostrově Enfola (15–20 km).

6. den

Den bez kol – celodenní výlet do Florencie: hlavní město Toskánska nás ohromí nebývalým množstvím uměleckých děl i architektonickými skvosty, jako je dechberoucí katedrála Duomo s baptisteriem – nejstarší stavbou ve Florencii, a Medicejská kaple s výzdobou od věhlasného umělce Michelangela Buonarroti.

7. den

Lucca – projížďka po hradbách a prohlídka města; cyklovýlet po cyklostezce podél řeky Serchio do Pisy – Náměstí zázraků, šikmá věž, Baptisterium, Dóm (0–35 km).

8. den

Výlet na Monte Argentario– ostrov spojený s pevninou třemi kosami: přístav Porto Santo Stefano, na kole kopcovitější vyhlídkovou cestou do Porto Ercole – známé rybářské přístavy a letoviska (35 km), nebo variantní kratší nenáročné trasy (10–25 km), koupání na písečné kose.

9.–10. den

Rozloučení s mořem a individuální výlety v okolí – toskánské vesničky, bílá pláž (40–55 km); podvečerní odjezd, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Nástupní místa

Praha, Beroun a Plzeň.

Tipy

Povrch: převážně asfalt, místy šotolinová cesta, profil zvlněný.

Každodenní dobíjení baterie elektrokol vám při ubytování zajistíme většinou zdarma (jen výjimečně za poplatek dle podmínek ubytovatele).

Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru CYKLOZÁJEZDY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU – OBECNÉ INFORMACE 2023. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Jiná sdělení

POŘADATEL ZÁJEZDU CK ADVENTURA

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Sardinie-smaragdový ostrov na kole

Sardinie-smaragdový ostrov na kole

Sardinie – druhý největší středomořský ostrov nabízí překrásnou kombinaci moře, zvlněné krajiny, bílých písků, gurmánských dobrot a výjimečné historie. Krajina je poseta tisíci nuraghe (kamenné stavby) svědčícími o tom, že lidé si zdejší příjemné...

0 Kč

 
Od Dolomit k moři + Prosecco

Od Dolomit k moři + Prosecco

Čtyři lehké, vzájemně zcela odlišné trasy Benátskem zahájíme vzrušujícím průnikem Dolomit ze světoznámé Cortiny d´Ampezzo do kouzelného údolí Cadore, díky jehož zmrzlinářům se italské GELATO rozšířilo do celého světa. Benátské laguně věnujeme dva...

0 Kč

 
Od Karnských Alp k Jadranu

Od Karnských Alp k Jadranu

Inspirováni oblíbenou cyklostezkou Alpe-Adria i její bohatou západní příbuznou – naším zájezdem Dolomity + moře – jsme prozkoumali nejkrásnější cyklotrasy mezi Karnskými Alpami a Jadranem. Karnské Alpy a Furlanské Dolomity nadchnou všechny, kteří...

0 Kč

 
APULIE – CYKLOTOULKY JIŽNÍ ITÁLIÍ

APULIE – CYKLOTOULKY JIŽNÍ ITÁLIÍ

Pojeďte si s námi užít babí léto v jižní Itálii. Kouzelná Apulie vás jistě nadchne svým smaragdově zbarveným mořem i množství památek snad ze všech epoch lidstva. Teploty jsou příjemné, vane vlahý středomořský vánek, malebná městečka s...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies