DĚKUJEME!

21.05.2020 - Máme obrovskou radost z mohutné podpory, kterou se nám od mnoha z vás dostává – jde o optimistické telefonáty a dojemné e-maily plné naděje na další společné cesty, byť možná v pozdějším termínu.
Děkujeme!
Vaše podpora pro nás znamená opravdu hodně. Jste skvělí!

DĚKUJEME!

Co nás ale mrzí? V tuto chvíli hlavně netrpělivost některých klientů, kteří nemají pochopení pro naši momentální situaci a potíže, do kterých jsme se dostali v důsledku opatření ze strany státu  ( věříme, že správných). Mrzí nás také dezinformace ohledně pojištění CK – na vzniklou situaci neexistuje pojištění. Jsme pojištěni proti úpadku. To znamená, že pokud by CK zkrachovala, pak klienti o své vklady nepřijdou. Věřte však, že naše CK je ekonomicky natolik zdravá firma, že tuto krizi překoná.

Překvapil nás názor, že s neuskutečněným zájezdem nemá CK žádné výdaje. Proto bychom vám rádi přiblížili pozadí tvorby zájezdů a chodu cestovky. Již minulou letní sezónu celý tým CK TRIP připravoval zájezdy na léto 2020, vymýšlel nové trasy, vyjednával s dopravci a ubytovateli, připravoval webové stránky, byl vydán tištěný katalog. Po zveřejnění katalogu na léto 2020 jsme zpracovávali vaše rezervace a byli jsme mile překvapeni velkým zájmem o naše zájezdy. Některé z nich byly již na konci roku 2019 obsazené. Příprava sezóny a zpracování vašich smluv nás stálo nemálo energie a hlavně finančních nákladů. Také jsme již uhradili zálohy našim dodavatelům služeb a ubytovatelům. Pokud se některé letní zájezdy neuskuteční, neznamená to, že cestovní kancelář s nimi neměla značné výdaje.

 
 
Archiv aktualit
 
   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.