Veletrh FOR BIKES

09.04.2018 - GRATULUJEME 3 výhercům naší soutěže při veletrhu FOR BIKES! Více ZDE

Veletrh FOR BIKES

VÝHERCŮM GRATULUJEME!

Stánek jsme sdíleli s turistickou oblastí Braniborska a Lužická jezera, známou více než tisíci kilometry cyklo- a bruslostezek mezi jezery, vesnicemi a historickými městy ve spolkové zemi okolo Berlína.
Naším druhým partnerem je Sasko, náš severní soused, turistický region protkaný cyklostezkami podél řek, jezer, hradů, zámků, ale i vinicemi.
 

Na našem stánku jste se mohli zúčastnit soutěže o 3 cykloturistické zájezdy a pobyty do Saska a Braniborska

  1. 1. výhra KRISTIJAN ŠARIN: Cyklostezka Nisa-Odra na kolech i na inlinech (autobusový zájezd s ubytováním v hotelu, věnuje CK TRIP) termín 12.-13.5. nebo 1.-2.9.2018
  2. 2. výhra CHALUPKA VOJTĚCH: 1 nocleh v apartmánu Pensionu Radlerlust (www.radlerlust.de) pro 2-4 osoby v Grosskoschen u lužického jezera Senftenberger See + voucher na 25 EUR na návštěvu 502 m dlouhého těžebního stroje F60 (věnuje turistická centrála Lausitzer Seenland)
  3. 3. výhra MIROSLAV PROKEŠ: 1 nocleh pro 2 osoby v hotelu Best Western Plus Bautzen + vouchery na prohlídky měst Bautzen a Görlitz, voucher 25 EUR na večeři v Mönchshof zu Bautzen a jako dárek – originální hernhůtskou hvězdu (věnuje SaskoTMGS Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH)

Náš spoluvystavovatel Sasko věnuje ještě 4 dalším soutěžícím cyklistickou tašku - stačí nám zaslat název cykloturistického zájezdu, který CK TRIP pořádá do Saska. Svou odpověď zašlete do pátku na e-mail info@ck-trip.cz , 13. 4. 2018, do 12.00 h. Vylosujeme 4 výherce, které obratem obeznámíme e-mailem a zveřejníme na www.ck.trip.cz

Zde naši výherci! Gratulujeme!
Pavel Šťastný, Rudolf Komas, Hana Opatová, Josef Mour

Mapa Braniborska: https://www.brandenburg-tourism.com/fileadmin/Mediendatenbank/Endkunden/PDFs/Final_TMB_Radkarte-titel_CZ.pdf

 

Fotogalerie

prev_1522933922_for_bikes_foto.jpg
 
 
Archiv aktualit
 
   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.