Cyklistická sezóna CK Trip zahájena

26.04.2017 - Labská stezka pro fajnšmekry
21. – 23. 4. 2017

Cyklistická sezóna CK Trip zahájena

Konečně se naši nadšení cyklisté a spolu s nimi i já dočkali startu cyklistické sezóny s CK TRIP. V pátek 21. dubna jsme vyrazili na víkendový zájezd Labská stezka pro fajnšmekry. Přes nepříznivou předpověď počasí se nakonec zájezd vydařil k maximální spokojenosti nás všech. V pátek jsme sice trochu na kolech bojovali s větrem podél Labe, ale nic nás nezlomilo. Bad Schandau, Pirna i Drážďany nás pohladily na duši, večer v hotelu v lužickém Kamenz byl velmi příjemný…

V noci sprchlo, ale ráno jsme mohli vyrazit na trasu kolem lužických rybníků a vřesovišť plni síly a optimismu. Dobrá nálada nakonec vytáhla i sluníčko zpoza mraků.

Neděle nás trochu aprílově pozlobila. Silné přeháňky se střídaly se sluníčkem…. Ale opět jsme měli štěstí. Před deštěm jsme vždy unikli – tu po prohlídce Popelčina zámku Moritzburgu do přistaveného busu, tu u Míšně na autobusovém nádraží… takže jsme si nakonec sušší mohli projít historickým centrem Míšně a nakonec v závěru etapy pochutnat na typickém trhu na Bratwurstu. Parta se sešla úžasná a těšíme se všichni, jak klienti, tak i já, průvodkyně, na další pěkné a veselé akce.

Helena Rudolfová

Odkaz na video: https://photos.google.com/share/AF1QipOtwJITyhsggpAE1fYU8DhCJxeiXTJkVM90ip0s7Vbe7An_HqV65uRa2ZZchrRvOA?key=SnktWW1YWU1YRV9XMXJpOVd0V2dXMDNnd2hpY0JB

 Ke stažení text s fotkami (pod článkem).

 

Ke stažení

Labská stezka od Helči Rudolfové

 
Archiv
 
   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.