Blog

Magdin in-line BLOG

Magdin in-line BLOG

04.04.2012 - Lyžařská sezóna se zúžila na ploché ledovce vhodné pro nezáživné cviky sloužící obnovení techniky rozbořené kvantem dnů na svazích. Především žádný sentiment, sdělil mi před pár lety na mou otázku na pocity, které s sebou nese dubnový břednoucí sníh porušovaný rašící trávou, lyžařský učitel, který stejně jako já poslední den provozu střediska ukončoval lyžařskou sezónu v Zauchensee a zahajoval sezónu cyklistickou. Především žádný sentiment. Samozřejmě, otvírá se bruslařská sezóna a s ní i zájezdy Tripu. Pokusím se Vám je přiblížit souborem obrazů, pro které je mám ráda. Bruslařskou sezónu v katalogu Tripu otvírá Nisa inline (samozřejmě bez pomlčky:)

 
Podrobnosti
 
Irena Špringlová, autorka katalogu CK TRIP doporučuje!

Irena Špringlová, autorka katalogu CK TRIP doporučuje!

04.04.2012 - Oblíbené cyklozájezdy na státní svátky - poslední volná místa! ZDE

 
Podrobnosti
 
Rychlokurz Maďarštiny

Rychlokurz Maďarštiny

03.04.2012 - Než-li vyrazíte na některý ze zájezdů CK TRIP do Maďarska (Relax Skate Safari , Kolem Balatonu , Jižní Maďarsko ,Meandry Malého Duanje ,...), nastudujte si raději pár snadných frází z tohoto nelehkého jazyka ZDE

 
Podrobnosti
 
Postřehy našich průvodců...

Postřehy našich průvodců...

21.11.2011 - Nechejte se inspirovat našimi průvodci, kteří Vám v průběhu letní a zimní sezony budou heslovitě a výstižně představovat a doporučovat jednotlivá střediska...Více ZDE

 
Podrobnosti
 
Aktivní dovolená - Svět paní Zimy – zimní pohádka ve Vorarlbersku.

Aktivní dovolená - Svět paní Zimy – zimní pohádka ve Vorarlbersku.

15.09.2011 - Pohádky obvykle začínají oním „bylo nebylo". Zimní pohádka ve Vorarlbersku je naproti tomu aktuálnější než kdy předtím. V kolébce lyžování se z bílého potěšení může stát vášeň: v několika světově nejlepších lyžařských oblastech mezi Bodamským jezerem na severu a majestátními horami na jihu.
Více ZDE
mi n

 
Podrobnosti
 

Sedm divů světa (Schärding)

05.08.2011 - Po celé čtyři dny na zájezdu s Tripem podél Dunaje a Innu, se zázemím pro cyklistu až moc komfortního hotelu, se nám slunce odmítalo ukázat. Nicméně po návratu do Čech zjišťuji, že ten občasný déšť byl nic proti tomu, co se dělo tady.

 
Podrobnosti
 
Podél Innu a Dunaje z Passova

Podél Innu a Dunaje z Passova

21.06.2011 - Ve středu odpoledne připevňuji na kolo brašny a zamykám dveře s tradiční myšlenkou: co jsem zapomněl, bez toho se obejdu.
Vedro mě doprovází celou cestu z Prahy do Všetat, kde sedám na vlak do Malé Skály a pak znovu kolmo do Jablonce. Ve Frýdštejnu jedno malé pivo a nedůvěřivý pohled na oblohu, která náhle černá. Snad mě to nechytne.
Chytlo.... :-(

 
Podrobnosti
 
Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

10.06.2011 - Další letošní zájezd s CK Trip směřoval opět do St. Martina am Tennengebirge a sliboval už dopředu krásné a pohodové poježdění. První den jsme se přesunuli busem do Rakouska a po ubytovaní v malebné horské vesničce osedlali naše oře a vyrazili vstříc novým zážitkům. Z celkového počtu 15 klientů, bylo hned 13 duševně krásných a zároveň pohledných žen. Začali jsme jak se patří nahoru do kopce, ale jen kousek a pak už sjíždělo dolů do údolí Lammertal, kde ještě někteří vystoupali nahoru k salaším Aualm, kde je vojenská střelnice, ale naštěstí nás nikoho netrefili, tak jsme mohli zajet ještě do vysoce romantického údolí Neubachtal, což některým děvčatům samo svlékalo raménka od podprsenek . . .

 
Podrobnosti
 
Flaeming v plenkách

Flaeming v plenkách

09.06.2011 - Hledala jsem téma, které by poskytlo prostor do šíře i hloubky. Zájezdy Tripu jsou plné lidí s jejich příběhy, ale jejich bruslařský popis je fádní - brusle, hospoda, lidé. Pole, louky, lesy. Kostely, města s dlažbou, města s asfaltem (architektonicky méně zajímavá, ale bruslařsky přitažlivá). Mlýny, doly, větrné elektrárny. Prázdné vesnice. Krávy, koně. Hrubý a jemný asfalt, řeka převalující se vedle stezky. Příroda, kterou by do vět usměrnil Vančura. Nebo Rilke. V centru zájezdů jsou ale lidé - lidé spokojení, lidé kombinující klobásy, koláče, červené pivo a okurky (vše patří k místnímu koloritu), lidé s otlačenýma nohama, vztahy ve všech podobách, lidé jedoucí jiným směrem než zájezd, lidé projíž-dějící dolem, lidé v rybářské hospůdce, lidé euforicky bruslící v přívalovém dešti - to vše jsou témata, která jsou jako příběh silná. Milá lidská komedie Saroyana, ve které brusle zůstávají v pozadí.

 
Podrobnosti
 

Tauernská cyklostezka, aneb kudy Alpami po rovině

07.06.2011 - Stádo oslů, co se nechali krmit a cukrárna v Halein, kde maj neskutečný mega poháry, který jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít. V centru Salzburgu jsme pak před fotek chtivými Japonci obestavěli sochu Mozarta tak, aby nešla fotit a šli si projít centrum.

 
Podrobnosti
 

Nalezeno příspěvků: 110, zobrazeno: 91-100
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]

   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.