Blog

Katalog LÉTO 2014 pokřtěn!

Katalog LÉTO 2014 pokřtěn!

29.11.2013 - Zatímco katalog ZIMA 2014 byl pokřtěn pod žižkovskou věží v naší kanceláři v Praze, tak katalog LÉTO 2014 pod petřínskou rozhlednou v Jablonci n. N.! Máte se na co těšit! Více ZDE

 
Podrobnosti
 

PRO VAŠÍ INFORMACI (sdělení ACČKA)

08.11.2013 - Na základě výzvy MZV ČR žádáme, aby cestovní kanceláře informovaly své klienty (v pokynech na cestu) o nutnosti několika kopií cestovních dokladů při cestách, které mají cestující k dispozici jak při sobě, tak i v elektronické podobě např. uložené v emailové poště. Tyto kopie mohou usnadnit řešení mnoha situací.

Jedná se zejména o případy ztráty dokladu či odcizení a při požadavku hotelu nechat cestovní pas na recepci do druhého dne. Podle sdělení MZV ČR nemají hotely právo zadržet klientům pas, byť na jeden den, přestože je to běžnou praxí. Hotely si mohou cestovní doklad ofotit či oskenovat a měly by doklad neprodleně klientovi vrátit.

Co dělat při ztrátě cestovního dokladu? (zdroj: www.mzv.cz)

Občan ČR nahlásí ztrátu nebo odcizení cestovního dokladu v zahraničí místní policii a požádá, aby mu o tom vydala potvrzení. Následně ztrátu oznámí zastupitelskému úřadu České republiky (dále ZÚ ČR).

V případě nouze se cestující může s žádostí o pomoc obrátit na příslušný zastupitelský úřad ČR. Seznam úřadů je obsažen na internetové stránce MZV v kapitole „Státy světa - informace na cesty“, záložka „kontaktní český úřad“. Spojení na zastupitelské úřady v zemích, do nichž se cestuje, doporučuje MZV si zajistit ještě před vycestováním z ČR a považuje za účelné je vždy mít při sobě. Možnosti pomoci ze strany zastupitelských úřadů a Ministerstva zahraničních věcí ČR jsou uvedeny v záložce „Konzulární služba“. Je možné se též obrátit na Operační a informační centrum Ministerstva zahraničních věcí ČR tel. +420 224 182 425.

V případě, že občan ČR naléhavě potřebuje cestovní doklad, požádá ZÚ ČR o vystavení cestovního průkazu (náhradního cestovního dokladu); ten vydává ZÚ ČR v co možná nejkratší době, jakmile jsou splněny podmínky stanovené pro jeho vydání.

Cestovní průkaz je cestovním dokladem k jednotlivé cestě s územní a časovou platností omezenou účelem cesty, zejména k umožnění návratu do České republiky. Za účelem vydání cestovního průkazu (náhradního cestovního dokladu) musí občan České republiky:

- předložit 2 identické fotografie obdélníkového tvaru o rozměru 35 mm x 45 mm s hladkým povrchem (přesné požadavky na kvalitu fotografie sdělí ZÚ ČR) a

- čitelně a úplně vyplnit originální formulář žádosti o vydání cestovního průkazu, který obdrží na ZÚ ČR.
Dále je občan povinen předložit doklad totožnosti, není-li z něho zřejmé státní občanství České republiky, pak i doklad o státním občanství ČR. Totožnost pro účely vystavení cestovního průkazu může být potvrzena i jiným občanem, který je držitelem platného cestovního dokladu České republiky, popř. může být ověřena jiným způsobem.

Za vydání cestovního průkazu platí občané (bez ohledu na věk) 400 Kč.

Pokud v zemi, v níž se občan ČR nachází, není zřízen český zastupitelský úřad, může se občan ČR obrátit na zastupitelský úřad některého z členských států Evropské unie, který v zemi sídlí a požádat o vydání náhradního cestovního dokladu EU. Ten může být vydán pro jedinou cestu do České republiky či do státu, v němž má občan trvalé bydliště, nebo ve výjimečných případech do jiného místa určení.

V případě Vašich jakýchkoliv dotazů a podnětů jsme k dispozici.

S přáním pěkného dne

Kateřina Petříčková
Eva Reinberková
sekretariát AČCKA

 
Podrobnosti
 
Pension Heidi AKČNÍ NABÍDKA!!!

Pension Heidi AKČNÍ NABÍDKA!!!

18.09.2013 - Pension Heidi leží v romantické horské vesnici St. Martin am Tennengebirge mezi světoznámými středisky Flachau/Ski Amadé (15 min.) a Annabergem/Dachstein-West (10 min.)
- Ubytování pro zájezdy CK TRIP do Ski Amadé a Dachstein-West
- Ubytování pro skupiny, oddíly, firmy, školy na přání
- Apartmány pro zájemce s vlastní dopravou

Ceny:
590 Kč/os./noc 490 Kč/os./noc - akční nabídka (termíny sledujte na www.apartmany-heidi.cz)
290 Kč/os./noc na přistýlce (cena platí při obsazení všech pevných lůžek v apartmánu)
+ závěrečný úklid 500-750 Kč/apartmán (dle velikosti apartmánu) Při ubytování min. 30 osob na min. 4 noci závěrečný úklid zdarma.
Při 20 platících=1 os. GRATIS, při 30 platících=2 osoby GRATIS, při 40 platících=3 osoby GRATIS  NOVINKA!!! Infrasauna (300 Kč/h pro 3 osoby). Stravování buď vlastní (v kuchyňkách apartmánů), nebo polopenze, či plná penze (český personál). Cena polopenze činí 240 Kč/os./den (snídaně formou bufetu+večeře 3 chody). Plná penze + 100 Kč (oběd 1 chod).

NOVINKA = jsou snídaně částečně formou bufetu (výhradně rakouské sýry, šunka, salám, máslo, jogurty), hlavní snídaňový chod je servírován a každý den možnost výběru ze dvou variant.
Večeře=polévka, hlavní chod (výběr ze dvou variant), salát či dezert! Více ZDE

 
Podrobnosti
 
Lyžování v Dolomitech

Lyžování v Dolomitech

16.09.2013 - Lyžování v Dolomitech s CK TRIP - Objedvte s námi to pravé lyžování v Dolomitech na zájezdech Heiligenblut, Glockner Dolomiti Safari , Dolomiti Safari .
Ačkoliv cesta Mölltalským údolím patří k nejstarším v celých Alpách, patří toto nejvýše položené lyžařské středisko v Korutanech k nejmladším. První lyžaře mohla lyžařská oblast nad obcemi Flattach a Mallnitz přivítat teprve v roce 1987, kdy byly na ledovci Wurtenkees pod 3122 m vysokým Schareckem postaveny lanovky.

 
Podrobnosti
 
Lyžování v Rakousku

Lyžování v Rakousku

16.09.2013 - Lyžování v Rakousku je pro nás velmi zajímavé, protože Rakousko je naší nejbližší alpskou zemí a je zde pro nás dobrý poměr kvalita/cena pro ubytování i lyžování.   

S lyžováním v Rakousku má spousta lidí neodmyslitelně spojeny freeridy, kterých je zde opravdu dostatek. Pro snowboardisty je Rakousko zemí zaslíbenou, protože téměř v každém středisku je snowboardový park. Rakousko má vysoký standard lyžařských škol a služeb lyžařských instruktorů.

 
Podrobnosti
 
VÝHODNÁ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V ALPÁCH PRO LYŽAŘE A CELÉ SKUPINY NA ZIMU 2013/2014!

VÝHODNÁ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V ALPÁCH PRO LYŽAŘE A CELÉ SKUPINY NA ZIMU 2013/2014!

16.09.2013 -
Apartmán již od 390 Kč/os.!

 
Podrobnosti
 
Jedinečná zářijová nabídka cyklo a inline zájezdů s průvodcem do Rakouska, Německa a Maďarska!

Jedinečná zářijová nabídka cyklo a inline zájezdů s průvodcem do Rakouska, Německa a Maďarska!

22.07.2013 - Na měsíc září si pro Vás Ck Trip připravila jedinečnou nabídku cyklo a inline zájezdů do Rakouska a Německa. Prodloužené víkedny v duchu romantických údolí, soutěsek, horských údolí, slunných koutů v okolí jezer, pohodových cyklovýletů k horským salaším a v sevření velehor Vás lákají. Dále nejlepší bruslostezky v Německu. Dále kombinace cykloturistiky a termálních lázní.

 
Podrobnosti
 
Zillertálská panoramatická silnice

Zillertálská panoramatická silnice

22.07.2013 - Mgr. Irena Špringlová pro časopis Země Světa, Speciál TYROLSKO (9/2013)Zillertálské údolí ...se nachází se ve východní části Tyrolska, je téměř 30 km dlouhé a táhne se podél stejnojmenné řeky, chráněné ze všech stran třítisícovými Zillertálskými Alpami, pouze na jih je otevřené do údolí Innu. Pro cyklistiku je přitažlivé svými ostrými kontrasty naprosté roviny kolem říčky Ziller a okolních vrcholů a hřebenů s rozsáhlými plochami firnovisek a ledovců. Nejmarkantnějším vrcholem je známý Olperer, vysoký 3.476 m.

 
Podrobnosti
 
Zájezdy na inlinech po Braniborsku s CK TRIP

Zájezdy na inlinech po Braniborsku s CK TRIP

22.07.2013 - Zábavně, levně, zkušeně...CK TRIP již 11 rokem nabízí inlinové zájezdy autobusem i vlastní dopravou do Německa, Rakouska, Maďarska a Itálie. Zájezdy vedou po speciálně vybudovaných a značených asfaltových stezkách bez provozu aut a doprovází je náš odborný průvodce, který vysvětlí zákazníkům trasu, rozdá připravené mapy a itineráře, zaškolí ty nesmělejší do tajů brzdění a nabídne všem možnost trasu absolvovat společně nebo individuálně. Zavazadla veze doprovodný bus, který u etapových zájezdů nabízí občerstvení i možnost zkrácení trasy. U některých našich zájezdů lze bruslení kombinovat s cyklistikou.

 
Podrobnosti
 
Zažijte bezstarostný a radostný cykloturistický zájezd

Zažijte bezstarostný a radostný cykloturistický zájezd

14.05.2013 - Nadpis našeho rozhovoru evokuje představu, že jste zcela bezstarostná. To by bylo báječné! Ale připravit cykloturistický zájezd, na kterém vše dokonale "pasuje", je výsledkem mnoha hodin mravenčí práce celého našeho týmu a mnoha let zkušeností. Bezstarostně a radostně se mají cítit účastníci našich zájezdů. Více ZDE 

 
Podrobnosti
 

Nalezeno příspěvků: 110, zobrazeno: 61-70
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]

   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.