Cestopisy » cykloturistika

Enžská cyklostezka

Enžská cyklostezka

Enžská cyklostezka je zajímavou obdobou Tauernské cyklostezky, na kterou nedaleko salcburského Bischofshofenu navazuje, a to směrem východním, stále podél Nízkých Taur. Je objevnou cestou říší, které vévodí divoké hory a nespoutaná voda. Podél Enže - jak se česky řece Enns říká - si vychutnáte atmosféru klidu a majestátnosti hor, stanete se součástí tohoto světa živlů.

 
Podrobnosti
 
K O R S I K A - ostrov vůní a barev

K O R S I K A - ostrov vůní a barev

aneb pohádka na kole

Dovolená na kole je ideální kombinací zdravého pohybu, poznávání i společenského vyžití. Kolo je bezesporu nejsmysluplnějším dopravním prostředkem v tak členité a přírodně atraktivní zemi, jakou je Korsika. Jízda na kole je příjemným kompromisem mezi příliš pomalou chůzí a příliš rychlým hltáním kilometrů autem či autobusem. Kolo vám navíc zprostředkuje pocit sounáležitosti s přírodou, jíž vyjadřujete jistou úctu právě tím, že se v ní pohybujete vlastní silou.

 
Podrobnosti
 
Víkend v Karpatech

Víkend v Karpatech

Horský masív vystupující jako přízrak z nížin, které jej obklopují. Na jihu úrodná Podunajská nížina, na západní, nehostinné straně nížina Záhorská, tvořená především písky vystupujícími často až na povrch, takže vytváří dojem pouště. Přestože místní kopce nedosahují velkých výšek (nejvyšší hora Záruby má „jen“ 768 m.n.m.), působí impozantně a mohutně.

 
Podrobnosti
 

Nalezeno cestopisů: 63, zobrazeno: 61-63
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.