Cestopisy » in-line skating

 

Spréva in-line

Vychutnejte si radost z bruslení rázovitou krajinou Spreewaldu, nazývaném pro svou síť vodních kanálů "přírodními Benátkami severu". Projeďte se po hladkém asfaltu po blatech - biosférickou rezervací UNESCO. Kanály a in-line stezky vedou svěží přírodou a tvoří mnohdy jedinečnou přístupovou cestu k vesničkám. Krajina Spreewaldu je domovskou oblastí unikátního etnika Lužických Srbů, kteří si dodnes uchovli své tradice, architekturu a slovanský jazyk, jež nás bude doprovázet na dvojjazyčných nápisech. 
Do zájezdu ZDE

Pokračování
 
 

Nisa in-line

V místech, kde dříve zdánlivě končil svět, se dnes před in-linistou otvírá nedotčená lužní krajina vedoucí po stopách bývalé železné opony, typickými lužickými vesnicemi i historickými městy. Vybrali jsme optimální 90km úsek z celkových 630km německo-polské hraniční cykolostezky Odra-Nisa spojující Jizerské hory s Baltským mořem

Pokračování
 
 

Fenomén jménem IN-LINE SKATING

Svobodnější než na kole a rychlejší než pěšky! V tichosti projíždíte po hladkém asfaltu krajinu polí, řek a jezer. Individualisté i rodiny na bruslích projíždějí skatelines (stezky pro bruslaře), kvalitou asfaltu a svou délkou dosud žel zcela nesrovnatelné s trasami v ČR. Bruslení, skating, nezná věkové hranice!

Pokračování
 

Nalezeno cestopisů: , zobrazeno: 1-3
[1]

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

E-shop se sportovním oblečením a vybavením