Ubytování s vlastní dopravou

Zajistíme vám ubytování v Rakousku, Itálii, Německu a dalších evropských zemí dle vašeho požadavku. Dopravu a náklady spojené s ní si zajišťuje a hradí sám klient. Výhodou je, že nejste vázáni žádným předepsaným termínem, který si můžete zvolit sám.

SALCBURSKO KAPRUN, ZELL AM SEE MURAU-KREISCHBERG KORUTANY BAVORSKO LUNGAU ŠTÝRSKO LANDECK (trojzemí) NAUDERS/RESCHENPASS ŠVÝCARSKO (Davos) INNERKREMS ZILLERTAL TOSKÁNSKO TAUPLITZ RODENECK MATREI/ KALS SASKO (Vogtland) STUBAITAL SAALBACH-HINTERGLEMM HORNÍ RAKOUSKO VORARLBERG TYROLSKO CHORVATSKO KITZBÜHEL PITZTAL ISCHGL/ SILVRETTA ARLBERG DOLNÍ RAKOUSKO INNSBRUCK BURGENLAND ŠVÝCARSKO NĚMECKO - SASKO VÝCHODNÍ TYROLSKO SKIWELT WILDER KAISER SLOVINSKO ČESKÁ REPUBLIKA MAĎARSKO MOSTVIERTEL ledovec MÖLLTAL
 

Vyberte typ ubytování:

Horní Rakousko je nám neuvěřitelně blízké!

Horní Rakousko překvapí mnohotvárností své krajiny a životním elánem svých obyvatel. Vrcholky Alp a jezera v Solné komoře. Turistika v přírodě národního parku Kalkalpen a hned kousek odtud skalnaté vrcholy regionu Pyhrn-Priel. Za hranicí s Jižními Čechami začíná region Mühlviertel - kraj mlýnů, svažující se do nekonečných dálav až k Dunaji, který je zárověň tepnou života i kultury. Právě Dunaj propůjčuje hornorakouské metropoli Linci jeho nesrovnatelný půvab a osobitou atmosféru. Místa je tu dost jak pro cyklisty, tak vyznavače horských kol, pěší turistiky i horolezce, pro ty, kdo se věnují vodním sportům, i pro milovníky kultury a labužníky. Protože rozmazlován je každý, kdo sem přijede. Rybami, slaninou nebo pivem z regionálního pivovaru. A jako zákusek si ještě může dát jemňoučký a křehoučký linecký dort.
Více informací naleznete ZDE13.04.2017 | Více

 

Solná komora - Attersee

Solná komora - Attersee

Turistický region Attersee-Solná komora je ideálním výchozím bodem pro obrovskou škálu sportovních aktivit, jako je např. cykloturistika, turistika, rybaření, šnorchlování v potoce Weißenbach a především potápění.
Rádi Vám pomůžeme při hledání vhodného ubytování a nabídneme speciální program jako např. plavbu lodí po Attersee, návštěvu centra Gustava Klimta vč. prohlídky s výkladem na téma Sloupové stavby-světové kulturní dědictví jezera Attersee a mnohem víc!
ZDE si prohlédněte nabídku ubytování s potápěním!23.04.2015 | Více

 

3*** hotel Grünberg am See (Gmunden)

3*** hotel Grünberg am See (Gmunden)

Tradiční rodinný podnik přímo na břehu jezera Traunsee, úžasná panoramatická terasa s výhledem na jezero, hory, město Gmunden, zámek Orth, skvělý výchozí bod pro turistiku a cyklovýlety.
30 komfortně vybavených pokojů, 1 pokoj s vodním ložem, sauna, pára, infrakabina, denní bar, restaurace, nabídka vodních sportů, možnost zapůjčení elektro-člunu, kuchařská škola...
Vyhlášená rakouská kuchyně!
Cena od 2280 Kč/os./noc

POPTÁVKY ZASÍLEJTE NA info@ck-trip.cz
www.landhotels.at03.06.2014 | Více

 

4**** Landhotel Mader (Steyr, Horní Rakousko)

4**** Landhotel Mader (Steyr, Horní Rakousko)

Kouzlo 4**** hotelu, který se nachází ve dvou spojených renezančních budovách v centru města Steyr lze vskutku označit za "historický hotel". Hotel nabízí 60 luxusně vybavených pokojů, personál Vás přivítá v hotelové "lounge" (hale). K večernímu posezení např. u lahvinky dobrého vína Vám poslouží "Altwirthstube", Schubertstüberl" či vinný sklípek. Večeři lze podávat i na zahrádce restaurace.
Sportovní vyžití si zde vybere každý, lze vyrazit na turistiku, golf, horské  kolo, pohodovou cykloturistiku, ale i za kulturou nebo "pouze" kulinářským zážitkem.
Cena od 1720 Kč/os./noc vč. snídaňového bufetu

POPTÁVKY ZASÍLEJTE NA info@ck-trip.cz
www.landhotels.at17.04.2014 | Více

 

HOTELDORF KÖNIGSLEITN (Litschau)

HOTELDORF KÖNIGSLEITN (Litschau)

Resort Hoteldorf Königsleitn se nachází v bezprostřední blízkosti jezera Herrensee v městečku Litschau, které je vzdáleno 35 km jižně od Jindřichova Hradce a 28 km východně od Třeboně.
Hotel je zaměřen na různou klientelu (např. rodiny s dětmi, golfisty, firmy, máme k dispozici 7 seminárních místností i vybavení, pořádají se zde plesy, v měsíci červenci se zde koná každoročně hudební festival "Schrammel Klang Festival", pořádají se zde narozeninové, ale i svatební slavnosti, je zde takový klid a čerstvý vzduch, že jej využívají i senioři k odpočinku. I domácí mazlíčci - psi jsou u nás vítáni.
Hotel má vlastní venkovní bazén, saunu s relaxační místností a je zde možnost zapůjčení kol.
Hotel nabízí apartmány resp. studia se snídaní.
Např. APT pro 3 osoby za cenu od 2000 kč/os./den, os. na 3.lůžku 1060 Kč/os./den vč. úklidu a snídaně.
Poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz06.01.2014 | Více

 

Landhotel Stockerwirt*** (Vorderstoder)

Landhotel Stockerwirt*** (Vorderstoder) 3*** Landhotel Stockerwirt je zapojen do seznamu skupiny Landhotels v Rakousku.
"Venkovský" hotel nabízí komfortně zařízené pokoje s příslušenstvím a TV, telefonem, fénem, balkonem.
Oblast Pyhrn am Priel je ideálním místem pro letní i zimní turisty (turistika, cyklistika či lyžování na Hinterstoder nebo výlety na sněžnicích).
Lyžování ve středisku HINTERSTODER.
Po lyžování můžete navštívit místní wellness (sauna,bazén,bylinná pára=ručníky v ceně).
Cena v pokoji se snídaní od 1560 Kč/os./noc či 1940 Kč/os./noc s vynikající rakouskou polopenzí (+ samozřejmě slevy pro děti = na vyžádání).
Vaše poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz


27.09.2012 | Více

 

Landhotel Gressenbauer (Mitterstoder)

Landhotel Gressenbauer (Mitterstoder) 3*** hotel Gressenbauer je zapojen do seznamu skupiny Landhotels v Rakousku.
Jedná se rekonstruovaný dům z 15. století, který v současné době nabízí komfortně zařízené pokoje s příslušenstvím a TV či apartmány.
Oblast Pyhrn am Priel je ideálním místem pro letní i zimní turisty (turistika, cyklistika či lyžování na Hinterstoder nebo výlety na sněžnicích).
Lyžování ve středisku HINTERSTODER.
Po lyžování můžete navštívit místní wellness (sauna,...).
Pro rodiny s dětmi je zde k dispozici hřiště a dětský koutek.
Cena v pokoji se snídaní od 1030 Kč/os./noc (+ samozřejmě slevy pro děti = na vyžádání).
Vaše poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz27.09.2012 | Více

 

3*** hotel Huttersberg

3*** hotel Huttersberg

3*** hotel rodiny Mößlberger v Edlbachu (horní Rakousko) nabízí skvělé zázemí pro jednotlivce, rodiny či větší skupiny. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, 2 sauny, pára, stolní tenis, terasa a venkovní bazén.
25 pokojů kategorie Komfort, 5 pokojů Standard, 2 apartmány.
Poloha hotelu je vhodná jak pro zimní sporty (lyžování na Hinterstoder či Wurzeralm nebo výlet na sněžnicích) tak pro pěší turistiku, cyklistiku.
Nedaleko hotelu je koupaliště.
Cena: od 1650 Kč/ os./ noc s polopenzí (snídaně+večeře), 1350 Kč/ os./ noc se snídaní (ceny se mění dle sezon).14.03.2012 | Více

 

Venkovský hotel Oberwengerhof

Venkovský hotel Oberwengerhof ...je ideálním ubytování pro větší skupiny.
Hotel nabízí dvou- vícelůžkové pokoje s příslušenstvím, TV.
V hotelu naleznete bar, restauraci, společenská místnost.
Hotel se nachází ve Spital am Pyhrn v Horním Rakousku.
Hotel je zaměřený na "dovolenou na statku", zakládá si na biopotravinách a pořádá tzv. školy na statku (škola v přírodě).
... Ideální poloha pro pěší a cykloturistiku, v zimě výlety na sněžnicích a samozřejmě sjezdové a běžecké lyžování.
U hotelu je hostům k dispozici tenisový kurt, stolní tenis a billiard.
Více o cenách či reuervace na info@ck-trip.cz


13.03.2012 | Více

 

Pyhrn am Priel - Windischgarsten

Pyhrn am Priel - Windischgarsten

Apartmány a pokoje se snídaní v domě Löger ve Windischgarsten (lyžařská oblast Wurzelalm či Hinterstoder) v horním Rakousku (oblast je vhodná i pro turistiku a cyklistiku).

Dům nabízí saunu a infračervenou kabinu.
Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím se snídaní za cenu 860 Kč/ os./noc
2-5lůžkové apartmány bez stravy s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením od 1220 Kč/ 2 os./ noc (1550 Kč/ 3 os., 1850 Kč/ 5 os.) + závěrečný úklid (malé APT 400 Kč/ APT/ pobyt, velké APT 800 Kč/ APT/ pobyt.
Ubytování je možné min. od 3  nocí.
V ceně není pobytová taxa (1,20 EUR/ dosp. os./ den = platí sena místě).
Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi (v létě dětské hřiště, venkovní posezení s grilem.
REZERVACE NA info@ck-trip.cz13.03.2012 | Více

 

Nalezeno záznamů: , zobrazeno: 1-10
[1]

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.