Gasthof Mayer***s (St. Martin/Grimming)

Zajistíme vám ubytování v Rakousku, Itálii, Německu a dalších evropských zemí dle vašeho požadavku. Dopravu a náklady spojené s ní si zajišťuje a hradí sám klient. Výhodou je, že nejste vázáni žádným předepsaným termínem, který si můžete zvolit sám.

 

Vyberte typ ubytování:

Gasthof Mayer***s (St. Martin/Grimming)

24.09.2014 -

Přijet - odpočinout si - užít si
Přijet k Mayerům do St.Martinu am Grimming - to je jako přijet domů.
Kdo to jednou poznal, rád se sem opakovaně vrací.
Pobyt ve zdejším prostředí znamená aktivní odpočinek v nádherné krajině a bez stresu . Také při sportu je tady bezvadně ... Vychutnejte si u nás nejenom nedotčenou krajinu, ale také kulinářské pochoutky. Hodnotné ekologické potraviny ze zdejšího regionu v údolí říčky Enns rozmazlí každého , kdo ocení dobré jídlo. Více ZDE

Gasthof Mayer***s (St. Martin/Grimming)

POPTÁVKY ZASÍLEJTE NAinfo@ck-trip.cz

Poloha

St.Martin leží na úpatí mohutného masivu hory Grimming, kouzelná vesnička s přátelskými obyvateli, umístěná v rozsáhlých lesích a luhách údolí řeky Enns (Ennstal). Výhodnou centrální polohou mezi městy Schladming a Liezen si můžete v pohodě vychutnat poklid vesnické pohody a při tom máte v nejbližším okolí rozsáhlou nabídku sportovního a kulturního vyžití, nebo příjemného nakupování.

St.Martin je ideálním místem k poznávání jak oblasti Solnohradských jezer (Salzkammergut), tak i alpských velikánů, nebo k fyzicky nikterak náročné turistice v příjemných bočních údolích říčky Enns, nebo romantické oblasti zvané „Gesäuse".

Lyžování: Dachstein West či Ski Amadé na dojezd cca 15 minut

Náš hostinec

Náš dům s dlouholetou tradicí má dlouholetou a pestrou tradici a už od dob monarchie císaře pána je místem odpočinku, pohody a relaxace.
Vzhled i prostředí našeho domu se v průběhu let dost měnily, ale náš základní princip se nemění: „u nás jste jako host vždy králem ..... " . a na tom nehodláme ani v budoucnu nic měnit

Relaxace

Zanechte doma všední starosti a přijďte se odreagovat v našem relaxačním centru s finskou saunou, sanariem a parní lázní.

Sauna
Návštěva sauna je dobrým skutkem pro tělo i ducha.V sauně se můžete pořádně odreagovat a posílit obranný potenciál vašeho organizmu. Po dvou až třech cyklech v horké části sauny by mělo následovat ochlazení a odpočinek na lehátku. Zpříjemněním pobytu je použití esencí z bylinn, nebo z éterických olejů.

Sanarium
Je moderní variantou sauny, šetrné ke krevnímu oběhu s teplotami mezi 45 a 60stupni Celsia a s vlhkostí mezi 40% a 55%.

Parní lázeň
Už staří římané znali blahodárný účinek tepla přenášeného parami, které působí obzvláště příznivě na kůži a na dýchací orgány. Při teplotě mezi 40 a 50stupni Celsia a 100%-ní vlhkosti vzduchu se můžete optimálně regenerovat.
V naší odpočívárně můžete po saunování relaxovat v poklidné atmosféře a oddat se uklidňujícímu polosnění.

Pokoje a apartmány

Je to jako přijet domů! Všechny pokoje a apartmány vyzařují pohostinnou pohodu.

Pokoje jsou přátelské, světlé, s nábytkem jako na tradičním statku. V našem domě můžeme nabídnout celkem 16 pokojů, 1 rodinné apartmá pro 6 osob, nebo pokoj pro dlouhány – specielně pro více než dvoumetrové hosty.

Vybavení:
Koupelna nebo sprcha/WC, radio, telefon, satTV, případně obytný prostor, nebo sedací kout.

Apartmány v „Kravíně"
Ne, to není překlep! Po té, co několik let ležel ladem, jsme nechali náš bývalý kravín moderně přestavět a je tam k dispozici 5 apartmánů.

Vybavení:
Všechny apartmány mají vlastní sprchu/WC, telefon, radio, satTV. Některé jsou navíc vybaveny rozkládacím gaučem, předsíňkou, kuchyňským koutem, mají i balkon a je v nich místi pro 2 – 6 osob.

Ceny (vč. polopenze)
květen-říjen 2015
dosp. os. 1690 Kč/os./noc
dítě do 6 let ZDARMA
dítě do 12let 990 Kč/os./noc
dítě do 16 let 1230 Kč/os./noc

prosinec 2014-duben 2015
dosp. os. 1760 Kč/os./noc
dítě do 4 let ZDARMA
dítě do 12 let 990 Kč/os./noc
dítě do 16 let 1230 Kč/os./noc

Fotogalerie

 

Archiv aktualit

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.