Hotel Hofer 4**** Pitztal

Zajistíme vám ubytování v Rakousku, Itálii, Německu a dalších evropských zemí dle vašeho požadavku. Dopravu a náklady spojené s ní si zajišťuje a hradí sám klient. Výhodou je, že nejste vázáni žádným předepsaným termínem, který si můžete zvolit sám.

 

Vyberte typ ubytování:

Hotel Hofer 4**** Pitztal

02.12.2011 - Hledáte atraktivní hotel v údolí Pitztal pro Vaši dovolenou na lyžích?
Hotel v zadní části údolí Pitztal je ideálním místem pro Vaši lyžařskou, rodinnou či wellness dovolenou, a samozřejmě pro všechny, kteří vše chtějí spojit dohromady.
Více informací ZDE

Hotel Hofer 4**** Pitztal

Rodinný-Wellness-Hotel Andreas Hofer se nachází přímo v lyžařském areálu Rifflsee a je vzdálen jen několik minut od Pitztalského ledovce. Od října do května Vás na perfektně upravených svazích očekává zaručená sněhová pokrývka. Lyžování na ledovci v údolí Pitztal vábí nespočet nadšenců pro lyžování zejména na jaře a na podzim.

Dětský ráj Pitzi´s, vlastní dětská menu, bezplatná péče o děti, dětská zařízení, velké dětské hřiště před domovními dveřmi a samozřejmě bezplatné použití vleku pro začátečníky náležejícího k hotelu - tímto vším a ještě mnohým dalším se rodinná dovolená v údolí Pitztal stane báječný zážitkem pro všechny!

Hotel nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje s vlastní sprchou či koupelnou/ WC, balkonem, radiem, televizí, telefonem, fénem, trezorem či apartmány pro 2 či 2-4 osoby.

CENY:
dospělá os. cena od 2245 Kč/ os./ noc
dítě do 2 let ZDARMA
dítě 3-5 let cena od 620 Kč/ os./ noc
dítě 6-9 let cena od 1140 Kč/ os./ noc
dítě 10-15 let cena od 1470 Kč/ os./ noc

V ceně: Uvedené ceny jsou uvedeny na osobu a noc resp. týden včetně Andreas-Hofer-¾-penze, Wellnessprogramu, Aktivprogramu a všech daní a poplatků.

Archiv aktualit

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Prodej a půčovna paddleboardů