hotelový komplex Lercher (Murau)

Zajistíme vám ubytování v Rakousku, Itálii, Německu a dalších evropských zemí dle vašeho požadavku. Dopravu a náklady spojené s ní si zajišťuje a hradí sám klient. Výhodou je, že nejste vázáni žádným předepsaným termínem, který si můžete zvolit sám.

 

Vyberte typ ubytování:

hotelový komplex Lercher (Murau)

20.06.2013 -

Hotelový komplex "Lercher" nabízí svým návštěvníkům ubytování v luxusním 4* hotelu či ve 3* gasthofu v krásném údolí Murautal v přátelském městečku Murau.
V ceně ubytování je bohatý snídaňový bufet a 4-chodové večerní menu.
V hotelu k dispozici: hotelový wellness + sleva na vstup do Therme Wildbad v Einöd + sleva na skipas MURAU a na další služby ve středisku např. půjčovna lyží).
Cena: od 2250 Kč/os./noc (hotel), 2060 Kč/os./noc (gasthof) = ceny dle termínu
Odlast Murau-Kreischberg je ideálním cílem pro mnoho druhů sportů lyžováním počínaje před cykloturistiku či  pěší turistiku. Více ZDE

hotelový komplex Lercher (Murau) V nadmořské výšce 868-2118 m si vychutnejte asi 30 km sjezdovek pro celou rodinu a speciální sjezdovky pro ty, kteří dychtí po speciálních zážitcích. Čeká na vás nádherná zima se zárukou dostatku sněhu. O to se postará moderní sněhovací zařízení, které pečuje o naše kouzelné sjezdovky až do konce sezóny.

Zábava a akce na běžícím pásu v Tubing-Arena, na rychlostní trati s permanentním časoměřičem, při volejbalu ve sněhu a mnohem více nějvětší Halfpipe Evropy!

Přímo před stanici v údolí vede 4-sedačková lanovka do 2 km dlouhé přírodní sáňkařské dráhy.
Pro noční pobavení našich hostů je sáňková dráha otevřena každý čtvrtek od 19.00 do 21.00hodin.

Rodiče mohou využít pro své děti naší nabídky: Yabba Dabba-Doo-Land, Dinopark, Tubing pro děti, Kreischi-Trampolína, kouzelný koberec atd.

 V této oblasti Vám samozřejmě rádi nabídneme i ubytování v jiné cenové kategorii.
Vaše poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz

Archiv aktualit

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.