5 výletů, 2 víkendy v Čechách – pro vás zcela zdarma

5 výletů, 2 víkendy v Čechách – pro vás zcela zdarma

Naši průvodci se již nemohou dočkat našich skvělých klientů. Proto jsme pro Vás připravili v měsíci červnu tradiční i nové cyklo a inline výlety, pro všechny účastníky - zákazníky CK TRIP - zcela zdarma. Vhodná jsou horská kola i elektrokola.

  • Středa, 10. 6. 2020: podvečerní cyklo a inline vyjížďka v Tróji
  • Sobota, 13. 6. 2020: celodenní cyklovýlet v okolí Prahy
  • Neděle, 14. 6. 2020: celodenní cyklovýlet Českým rájem
  • Sobota, 20. 6. 2020: celodenní cyklovýlet Jizerskými horami
  • Neděle, 21. 6. 2020: celodenní cyklovýlet v okolí Prahy

 

V případě zájmu se prosím registruje na adrese praha@ck-trip.czPři registraci uveďte prosím celé jméno osob, které se chtějí účastnit, a číslo výletu, o který máte zájem. Po registraci obdržíte podrobné informace o výletu, trase a místu srazu.

 

Více informací:

  • Středa, 10. 6. 2020: již tradiční podvečerní cyklo a inline vyjížďka s vašimi oblíbenými průvodkyněmi Lucií a Magdou v Tróji. 

Sraz v 17:30 ve stánku "U lávky" na cyklostezce v Tróji, u původní spadlé lávky - dnes je tam přívoz. Vhodné pro cyklisty i pro inline bruslaře. Těšit se můžete na společné setkání s přáteli, posezení u osvěžujícího nápoje po dlouhé přestávce a na malý dárek pro každého účastníka.

 

02 a 05) Nenáročný poznávací celodenní cyklovýlet s Lucií a Magdou v okolí Prahy - okružní jízda.

  • Sobota, 13.6. 2020
  • Neděle, 21.6. 2020

Sraz pro oba celodenní výlety (a místo dojezdu) v 9:00 nedaleko stanice metra trasa C - Háje v Hostivařském parku. Možnost parkování auta v ulicích Kosmická a Anežky Malé.

Projedeme se vnějším okruhem Prahy a možná poznáte i pražské cyklostezky a místa, která Vám doposud zůstala utajena. Na stezce uvidíme mj. pivovar Hostivař, přírodní park Záběhlice a Hostivař včetně přehrady, zámek Krč, Jinonický zámek, lesopark Řepy, památník bitvy na BÍlé hoře, Divokou Šárku a samozřejmě Řadu hospůdek a kiosků.

Trasa vede střídavým a vždy sjízdným terénem, po zpevněných stezkách a cestách, pojedeme převážně mimo silnice. Trasa je vhodná také pro elektrokola i pro skupiny se staršími dětmi.

Okružní trasa měří 54 km, můžete si ji zkrátit a odpojit se na stanicích pražského metra, které budou po cestě. Celý okruh výletu bude sdílen na mapy.cz

 

  • Neděle, 14. 6. 2020: nenáročný celodenní cyklovýlet Českým rájem z Turnova (40 km)

Ze sedel kol v doprovodu naší průvodkyně Radky poznáte pohádkové skalní město, rybníky a hrady a zámky Českého ráje... 40 km, možnost prodloužení k hradu Kost + cca 15km. Cestou se projdete Skalním městem a Radka vás zasvětí do zajímavostí o skalních věžích, historii, lezení i o hnízdění dravců ... Cestou nezanedbáte občerstvení – např. u zámků Valdštejn, Hrubá Skála, u rybníků, v Sedmihorkách u Skalního města na koupališti...

Celý okruh výletu bude sdílen na mapy.cz

Sraz v 10.30 h v Turnově, upřesnění získáte při registraci na naší pobočce.

 

04) Sobota, 20. 6. 2020: celodenní cyklovýlet bučinami a lužními lesy Jizerských hor, za tajemnými hrady Roimund a Machnín, poetickým Kryštofovým údolím, po cyklostezce Nisa-Odra přes Bílý Kostel, kolem renesančního zámku Grabštejn. U prodloužené varianty možnost koupání v Kristýně či v horské přehradě Fojtka. Varianty 47 a 65 km.

Celý okruh výletu bude sdílen na mapy.cz

Sraz v 10.30 h v Liberci, upřesnění získáte při registraci na naší pobočce.

 

Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi!

CK TRIP a vaše průvodkyně Lucie, Magda a Radka

 
 

Zpět »

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks