Dechberoucí rekordy ze SKI AMADÉ + volné termíny!

Dechberoucí rekordy ze SKI AMADÉ + volné termíny!

Vážení klienti, předkládáme vám poslední volné termíny do LYŽAŘSKÉ OBLASTI SKI AMADÉ:

3. - 6. 3. 2024        poslední pokoj

6. - 10. 3. 2024      poslední 4 pokoje

SKI AMADÉ - 760 km sjezdovek na 1 skipas * atraktivní lyžařské kombinace * lyžování bez hranic

 

 ->>> REKORDY VIZ POKRAČOVÁNÍ ->>>V Í T E,   Ž E ... ?


Víte, že… lanovky SKI AMADÉ dokáží přepravit neuvěřitelných 370 000 osob za hodinu?

Víte, že… náklady na zasněžování sjezdovek činí v průměru 25% celkových nákladů středisek SKI AMADÉ?

Víte, že… průměrný hrubý zisk z prodané permanentky (loňská cena cca 62 EUR/den) činil ve SKI AMADÉ v loňské zimě 37,5 EUR?

Víte, že… se ve SKI AMADÉ o úpravu sjezdovek stará 1700 roleb? Při průměrné ceně 190 000 EUR/rolba střediska tedy jen za nákup roleb vynaložila 323 mil. EUR, tedy 8 miliard Kč.

Víte, že… investice SKI AMADÉ dosahují neuvěřitelné výše? V covidové zimě 2020/21 střediska investovala celkem 74 mil. EUR (většina investic do lanovek byla objednaných z předchozích let), v letošní zimě střediska do komfortu lyžařů napumpovala 66 mil. EUR a plánované investice zimy 2022/23 činí 44 mil. EUR.

Víte, že… letošní investice SKI AMADÉ ve výši 66 mil. EUR mířily především do stavby 10kabiny na Galsterberg /Schladming-Dachstein/ a kombinované lanovky (kabiny i sedačky) Rittisberg/ Schladming-Dachstein/? Zbylá část investic odtekla do systémů zasněžování (nákup děl, rozšiřování zásobníků vody) a infrastruktury (úprava parkovišť, modernizace nástupních prostor lanovek).

Víte, že… se ve SKI AMADÉ můžete ubytovat v 5464 hotelech a penzionech, které nabízí téměř 100 000 lůžek? Pokud si uvědomíme, že hodinová kapacita lanovek činí 370 000 osob, je zřejmé, že fronty na lanovkách Vás trápit nebudou.

Víte, že… na svazích SKI AMADÉ naleznete celkem 260 hospod, z toho si v 27 můžete nakoupit i místní klobásky, sýry a kořalku?

Víte, že… SKI AMADÉ zahrnuje nejen pět velkých propojených lyžařských oblastí - Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal, ale celkově 27 nájezdových městeček a vesnic? Od velkých a známých - Flachau, Wagrain, Zauchensee, Kleinarl, Schladming či Bad Hofgastein – až po maličká, odkud vyráží na lyže především místní - Ramsau am Dachstein, Forstau, Pruggern či Hüttschlag?

Víte, že… SKI AMADÉ nabízí lyžařům 760 km sjezdovek s převažující střední náročností (55%) a snadnými modrými svahy (35%)? Sjezdovky Vám zpřístupní 270 lanovek a vleků. Mezi lanovkami převažují kryté šestisedačky (91) a kabiny vedoucí z údolních nájezdů (47).

 

 
 

Zpět »

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies