Rakouské Kolorádo NOVINKA

Rakouské Kolorádo NOVINKA

Jako novinku jsme pro vás připravili týden cykloturistiky s krásnými cyklotrasami v rámci zájezdu s Tripískem.  Jedná se o nové prodloužené trasy nezávislé na programu pro děti. Mohou inspirovat již přihlášené rodiče nebo nalákat i nové klienty, kteří se zájezdu zúčastní bez dětí, využijí dopravy, ubytování, polopenze a tipů pro cyklovýlety.

23.-30. 8. 2020 Rakouské Kolorádo pro děti

NOVÝ PROGRAM K ZÁJEZDŮM NALEZNETE ZDECK Trip na Facebooku
CK Trip na Facebooku


23.-30. 8. 2020 Rakouské Kolorádo

1. Přesun busem do Rakouska se zastávkou v Gmundenu u jezera Traunsee v Solné komoře, krátký výlet bez kol.
2. Z vyhlášeného lyžařského střediska Obertauern v sedle Nízkých Taur k horskému jezeru a sjezd po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu k aquaparku (32 km) nebo dále do St. Martina (50 km).
3. Od horského jezírka Jägersee v klínu Nízkých Taur do Wagrainu a přes světoznámé lyžařské středisko Flachau do pobytového St. Martina (45 km).
4. Ze Schwarzachu po Tauernské cyklostezce přes Liechtensteinklamm (úchvatná soutěska) a Bischofshofen (skokanské můstky) do Werfenu se středověkým hradem (32 km).
5. Průnik Rauriským údolím Národním Parkem Vysoké Taury po romantických pastvinách k horské restauraci, možnost rýžování zlata v zlatonosném potoce Hüttwinklache (49-62 km)
6. Po horské cyklotrase Panorama Route do Lammertalu (chytání a grilování pstruhů), zpět naším autobusem (12 km). Odpoledne lukostřelba.
7. Naším autobusem do horského letoviska Filzmoos a mýtní silničkou ke staletým horským salaším Hofalmen s občerstvením. Horská pěší túra kolem jezírka Almsee (0,5 h) a případně k nejvyhlášenější horolezecké chatě na úpatí masivu Dachstein – Hofpürglhütte s nezapomenutelnými scenériemi (výstup cca 1,5 h)
Nebo na kolech od Hofalmen přes 3 sedla do St. Martina (30 km).
8. Ze St. Martina podél říčky Lammer přes Annaberg k soutěsce Lammerklamm a po cyklostezce přes Golling do divoce romantického údolí Bluntautal a k tajuplnému vodopádu Gollinger Wasserfall (33/45/54 km), návrat do ČR. Povrch: asfalt, jemná šotolina. Terén je rovinatý.

 
 

Zpět »

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce