Už to jiskří! Cítíte to? Lyžařské zájezdy 2024!

Už to jiskří! Cítíte to? Lyžařské zájezdy 2024!

Připravte se do startovních bloků… POZOR…START! Vyrazte k turniketům do nejskvělejších lyžařských středisek Rakouska a Itálie!

Tradičně nejžádanější lyžařskou oblastí je Ski Amadé: Nabízí lyžování na 760 km sjezdovek ve střediscích Flachau, Zauchensee, Wagrain, Schladming, Grossarl, Gastein a Hochkönig.

Osvědčené zájezdy míří do dalších oblastí Rakouska:

Ski Welt Wilder Kaiser, Nauders & Reschenpass, Skiaréna Silvretta – Ischgl & Samnaun

a Itálie: 3Zinnen Dolomity & Cortina d´Ampezzo.

Novinkou je zájezd Dolomity Safari s lyžováním v italských střediscích Plose, Kronplatz a Gitschberg-Jochtal.V sekci LYŽOVÁNÍ vám předkládáme nabídku 3-5 denních autobusových zájezdů do Rakouska a Itálie s odborným průvodcem CK TRIP do nejlepších lyžařských středisek Rakouska a Itálie s kvalitním ubytováním v osvědčených hotelích a penzionech.

Kromě tradičních odjezdových míst na trase Jablonec nad Nisou - Liberec - Mladá Boleslav - Praha nabízíme nově také Hradec Králové, Jičín a Nový Bydžov.

Příjemným bonusem pro naše zákazníky jsou skupinové slevy na skipasy.

Naši průvodci mají připravený i program po lyžování – vycházku s loučemi a občerstvením na horskou chatu, večerní sáňkování, lední metanou či a relaxaci v alpských termálech….

 

My v TRIPu jsme milovníci hor a lyžování. Rádi se s Vámi o svou vášeň podělíme. Naším cílem je, abyste se na své lyžařské dovolené s námi cítili v přátelské a odborné péči.

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Vaše CK TRIP

 
 

Zpět »

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies