Zájezd = nejlepší dárek pod stromeček!

Zájezd = nejlepší dárek pod stromeček!

Nechcete trávit svůj volný čas v nákupních centrech? Věnujte svým blízkým jeden ze spousty zájezdů CK TRIP nebo dárkový poukaz a dopřejte jim tak nezapomenutelný zážitek.

 

Vánoční ULTRA FIRST MINUTE!

 

Při zakoupení zájezdu z katalogu CK TRIP LÉTO 2022, pořádaného CK TRIP, do 23. 12. 2021 získáte mimořádnou slevu 10%!

   • Nabízíme velké množství zimních zájezdů do Rakouska i Itálie. S CK TRIP se můžete vydat do nejkvalitnějších lyžařských středisek Alp. Počtem lanovek, kilometrů sjezdovek, jejich propojeností a celkově dokonalými službami zaručujeme lyžařské zážitky vyšší dimenze. Věřte, že v naší naší nabídce si vybere opravdu každý! Kompletní nabídku zimní zájezdů naleznete ZDE.
  • Stále je možnost zakoupit většinu zájezdů se slevou za včasný nákup FIRST MINUTE. Své klienty zároveň odměňujeme za věrnost kredity. Zájem o zájezdy je velký, a tak neváhejte s koupí zájezdu včas.
  • Katalog léto 2022 právě dokončujeme, prodej spustíme již 11. 2021! Na výběr bude ze spousty oblíbených a osvědčených zájezdů, tak i spousty novinek. Katalog naleznete od poloviny listopadu ke stažení a jako PDF na našich webových stránkách www.ck-trip.cz! SKUPINY, party, máte zájem o sestavení (mimokatalogového) lyžařského, cyklistického, turistického zájezdu na míru? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Vánoční ULTRA FIRST MINUTE!

Při zakoupení zájezdu z katalogu CK TRIP LÉTO 2022, pořádaného CK TRIP, do 23. 12. 2021 získáte mimořádnou slevu 10%!

(Více: Tuto slevu nelze kombinovat s dalšími slevami, rozhodující je datum sepsání smlouvy a připsání zálohové platby na účet. Vánoční ULTRA FIRST MINUTE platí výhradně na zájezdy, jejichž pořadatelem je CK TRIP. Další slevy najdete v sekci SLEVY. )

 

 
 

Zpět »

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks