Baltská stezka - ostrov Usedom   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Baltská stezka - ostrov Usedom
 

 

Stát(y): Německo

Ostrov Usedom
• věhlasná přímořská letoviska
• pohodová pobřežní cyklostezka
• ponorka a křižník v Peenemünde

Nechejte se provést rovinatým Pobaltím po cyklostezkách mezi mořem, plážemi, dunami a nádherně zrenovovanými tradičními přímořskými lázněmi Ahlbeck, Heringsdorf, Ückeritz, Koserow, Zinnowitz, Karlshagen na ostrově Usedom. Navštívíte městečko Peenemünde, kde byla továrna na rakety V2 a továrna na ponorky. Velkým zážitkem je prohlídka sovětské ponorky U461 a křižníku Tarantul 1, zde ukotvených a sloužících jako musea. Kromě cykloturistiky budete mít dostatek času na prohlídky zajímavostí cestou - především přímořských letovisek.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, snídaně, průvodce, informační materiály, pobyt. taxa, povlečení a ručníky.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstup do muzea DDR v Dargenu (7,50 EUR) a vstup do největšího muzea v ponorce v Peenemünde 8 EUR/os.

Informace o stravování

3x snídaně formou vydatného bufetu. Příjemné posezení a možnost dokoupení večeře v restauraci gasthofu za cca 10-15 EUR (vč. 1 nápoje). Další restaurace v pobytovém městečku.

Informace o ubytování

3x ve 2-3lůžkových pokojích s příslušenstvím penzionu - gasthofu na okraji rázovitého města Usedom. Sleva pro ubytované ve 3lůžkovém pokoji 300 Kč/os./pobyt. 1lůžkový pokoj (resp. pokoj obsaz. 1 osobou) za příplatek 1200 Kč/os./pobyt. K dispozici apartmán pro 4 osoby (2+2) za příplatek 350 Kč/os./pobyt. WiFi není k dispozici.

Program

1. Cesta z ČR na ostrov Usedom do stejnojmenného města, ubytování a následně projížďka na kole podél pobřeží Lieper Winkel (33-55 km). 2. Po značené cyklostezce přes města Dargen s retromuzeem DDR, Garz k Baltu. Po cyklostezce podél pobřeží přes známé mořské lázně Ahlbeck (z Ahlbeku odbočka do polského přístavu Swinoujscie + 6 km), Heringsdorf, Bansin (37-50 km). 3. Autobusem k Bansinu a po cyklostezce přes známé mořské lázně Ückeritz, Koserow, Zinnowitz, Karshagen do Peenemünde, na kole do Wolgastu (49 km). 4. Na kole od penzionu kolem kanálu Peenestrom do Wolgastu (47 km). Odjezd do ČR. Projedeme celé pobřeží po značené cyklostezce, profil rovinatý.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Roudnice, Lovosice, Ústí n.L.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Prodej a půčovna paddleboardů