Braniborský speciál  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
Braniborský speciál
 

 

Stát(y): Německo

NOVINKA
Cyklostezky Flaemingu a Spreewaldu

• Lužická jezera a Spreewald
• precizní cyklostezky na Flaeming Skate
• výlet do Berlína s koly či bez

SOUBĚŽNĚ PROBÍHÁ INLINE ZÁJEZD 302

Tento zájezd provede přívržence poklidné cyklistiky rovinatou krajinou jižně od Berlína nejprve okolo lužického jezera do romantického Spreewaldu a během dalších etap po dokonalých cyklostezkách se značenými okruhy vyhlášeného bruslařského revíru Flaeming Skate. Trasy vedou lesy, loukami, zemědělskými vesničkami a historickými městy, okolo klášterů, větrných mlýnů, koupališť i bývalého vojenského prostoru Altes Lager. Trasy lemují hospůdky, zahradní restaurace i koupaliště. 4denní zájezd nabízí návštěvu Berlína.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
22501 21.06.2019 - 23.06.2019 2/3 UBT / PP
3 / 99 Kč cena last minute
4650 Kč
-
150
22502 10.08.2019 - 13.08.2019 3/4 UBT / PP
4 / 132 Kč 6250 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.

Informace o stravování

2x, resp. 3x polopenze (formou bufetu) v ceně, k dispozici společná kuchyňka s vařičem a lednicí.

Informace o ubytování

2x, resp. 3x ve 2-4lůžkových pokojích (částečně s příslušenstvím na pokoji, částečně na chodbě) v moderní ubytovně u Kemlitz. Pokoj s příslušenstvím za příplatek 150 Kč/os./noc. WiFi k dispozici.

Program

1. Ranní přesun busem do lužické jezerní krajiny; od Gräbendorfer See okurkovým krajem do Vetschau a srdcem Spreewaldu přes Lübbenau do Raddusche (46 km). 2. Z Hohenseefeldu ke klášteru v Zinně a přes bývalý vojenský prostor a posádkové město do histo­ric­kého Jüterbogu (47 km). 3. Z Kemlitz do Dahme a lesy a loukami přes Liepe a Ihlow zpět do města cihlové architektury Dahme, zajížďka k jezeru Körba, 49/58 km). Zájezd 22502 navíc: 4. Z Wahlsdorfu loukami a lesy přes jezero Gottow a město Luckenwalde (aquapark) zpět do Wahlsdorfu (54 km). Odjezd do ČR. Každý den možnosti zkrácení, prodloužení či obměn etap. Řada jezer a koupališť. Rovinatý profil výlučně asfaltových tras, vhodné pro všechny cílové skupiny.

TIP BERLÍN: vlakem výlet do Berlína s kultovním Kreuzbergem, Prenzlauer Berg a samozřejmě centrem kolem Braniborské brány s kolem či bez něj (cca 6 EUR/osoba denní skupinový lístek + 5,50 EUR denní přeprava kola) – např. místo 3. etapy u 4denního zájezdu (společně s průvodcem či individuálně.)

TIP INLINE: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 302 lze kolo prostřídat s inline bruslemi. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Roudnice n. L., Lovosice, Ústí n.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Vinnou cestou podél Mosely

Vinnou cestou podél Mosely

Cyklostezky Pomoselím vás zavedou romantickým údolím plným vinic do nejproslulejší vinařské oblasti Německa s největší koncentrací hradů a zámků na světě! V pečlivě udržovaných vesničkách budete obdivovat tradiční architekturu hrázděného zdiva i...

8850 Kč

 
Labská stezka

Labská stezka

Labský kaňon nás propustí Národním parkem Saské Švýcarsko s fascinujícími skalními útvary kolem Königsteinu, nejmohutnější pevnosti na stolové hoře v Evropě, lázeňského Rathenu i dalších stolových hor. V sedle kola v pohodě projedeme Drážďany. Z...

4950 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks