Champagne na kole  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Hotel Doprava = Autobus Strava = PP
Champagne na kole
 

 

Stát(y): Francie

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Cyklopobyt s podporou autobusu.

Vhodné pro milovníky vína a šampaňského.

Korunovační katedrála v Remeši.

Ubytování v hotelu s polopenzí.

 

V kraji Champagne, v povodí řeky Marny, jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Francie, vás čekají pohodové cyklotrasy turistickou stezkou Route du Champagne. Centrem výroby šampaňského je kromě Remeše též město Épernay s rozsáhlými sklepy, kde šumivý mok dozrává a společně jej zde budeme moci ochutnat. Na jednotlivé cyklovýlety budeme vyrážet z hotelu v Château-Thierry.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
60701 19.09.2024 - 23.09.2024 5/4 / HOT / PP
v ceně 12800 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 2x hotel***, dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím, 2x polopenze (dvouchodové menu v hotelové restauraci, karafa vody), potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Cena nezahrnuje

Fakultativní služby: degustace šampaňského v okolí Épernay – asi 10 EUR/os. (2 druhy šampaňského).

Příplatek za jednolůžkový pokoj 3800 Kč.

Informace o stravování

2x polopenze (dvouchodové menu v hotelové restauraci, karafa vody).

Informace o ubytování

2x hotel***, dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím. Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Program

1.–2. den

Odjezd v podvečer, přejezd do Vertusu; odtud na kole do Étoges (vodní zámek s donjonem) a dále podél rybníčků přes Montmort-Lucy (jeden z nejhezčích zámků v kraji), opatství Orbais a zámek Condé-en-Brie do Château-Thierry (pozůstatky středověkého hradu) (45–60 km); naložení kol a ubytování v hotelu.

3. den

Autobusem do Verzenay (maják – symbol regionu, výhledy na Pařížskou pánev a Remeš) a odtud na kole přes Ludes, Nogent a Hautvillers (spolu s Épernay nejstarším centrem zdejšího vinařství, Dom Perignon) a dále vinice Côtes des Blancs do Épernay (37 km), fakultativní degustace šampaňského v okolí či možnosti prodloužení, návrat autobusem.

4.–5. den

Na kole údolím řeky Marny a krajem vinic přes Dormans (památník obětem 1. sv. války), kolem Châtillon-sur-Marne (malebné městečko, nad nímž se tyčí socha papeže Urbana II.) do Épernay (55 km); naložení kol a přejezd autobusem do Remeše, podvečerní prohlídka města (korunovační katedrála a palác Tau, Martova brána); odjezd večer, návrat následující (5. den) v ranních/dopoledních hodinách.

Náročnost

Povrch a profil: asfalt, rovinatý až mírně zvlněný profil.

Nástupní místa

Praha, Beroun a Plzeň.

Tipy

Podrobnosti k povinném příplatku za elektrokola naleznete zde.

Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru CYKLOZÁJEZDY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU – OBECNÉ INFORMACE 2023. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Jiná sdělení

 POŘADATEL ZÁJEZDU CK ADVENTURA

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Provence na kole v pohodě

Provence na kole v pohodě

Provence je fenomén: nabízí neuvěřitelné množství úchvatných historických památek od antiky po současnost, z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO, přírodní zajímavosti a nádherné krajinné scenérie, věhlasnou gastronomii a vynikající víno, moře...

0 Kč

 
Gaskoňsko na kole

Gaskoňsko na kole

Zájezd nás zavede do krásné krajiny oblasti Dordogne-Périgord, do okolí starobylého města Sarlat . Z naší základny v kempu u jezera budeme vyjíždět na hvězdicové cyklistické výlety za případné podpory autobusu. Město Sarlat se může pochlubit...

0 Kč

 
Bretaň na kole v pohodě

Bretaň na kole v pohodě

Bretaň – mlžná a zádumčivá, ze čtyř pětin obklopená oceánem, země námořníků a jejich vdov, magických menhirů i majestátních křesťanských staveb. Po silničkách vedoucích podél rozeklaného pobřeží dojedeme až na nejzápadnější mys Francie Pointe du...

0 Kč

 
Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží je místo plné kontrastů, místo, kde se setkává průzračné tyrkysové moře s horami, kde městům plným přepychu, luxusních přístavů a výstavních ulic tiše konkurují kamenné vesničky skryté ve skalách, kde barevnost a živost měst, hluk...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2023, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies