Dolomity & moře   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Dolomity & moře
 

 

Stát(y): Itálie

Cyklostezkami mezi Cortinou d´Ampezzo a Benátkami
• Dolomity po zrušené železnici
• **** hotel u Trevisa - metropole Prosecca
• cyklostezky benátské laguny

Čtyři lehké, vzájemně zcela odlišné trasy Benátskem zahájíme vzrušujícím průnikem Dolomit po cyklostezce po zrušené železnici. Benátské laguně věnujeme 2 dny – bez kol projdeme Benátky, ale i ostrovy Murano a Burano, na kolech projedeme benátskou lagunu po cyklostezce a silničkách mezi starobylými vesničkami a přímořskými letovisky mezi Cavallinem a Puntou Sabbioni. Absolutní relax nás čeká podél meandrující řeky Sile. Honosné vily postavené nejslavnějšími architekty 16. století nám na trase podél Riviéry del Brenta připomenou moc a bohatství benátských dóžat.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není trajekt na Lido (1 převoz 7,50 EUR/os. + 1 EUR/kolo nebo 20 EUR/24 h na všechny vodní linky + 1 EUR/kolo/1 cesta) a jízdenka na vlak Treviso-Benátky a zpět (3,50 EUR/os. x 2).

Informace o stravování

4x polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované 3 chody. Občerstvení v restauracích na trase.

Informace o ubytování

4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v ****hotelu – bývalém šlechtickém sídle se zahradou 4 km od Trevisa. 1lůžkový pokoj (resp. za pokoj obs. 1 os.) za příplatek 2240 Kč/os./pobyt. WiFi zdarma.

Program

1.–2. Noční přejezd busem do olympijské Cortiny d´Ampezzo v srdci Dolomit. Odsud na kole po zrušené železnici kolem dechberoucích dolomitských štítů do Pieve di Cadore, rodiště Tiziana (35 km), možnost prodloužení etapy. Naším autobusem dojezd do hotelu u Trevisa, ve kterém budeme 4 noci ubytováni. 3. Naším busem Cavallina, po cyklostezkách a silničkách podél benátské laguny do Treporti, Lio Piccolo, Punta Sabbioni, koupání na několikakilometrové písčité pláži (dle volby 10-56 km). Zájemci mohou navštívit ostrov Lido di Venezia a projet jej na kole (26-46 km), zastávka u vinaře. 4. Od hotelu okruh poetickou lužní krajinou po cyklostezce podél řeky Sile přes Casale sul Sile a Treviso (40 km). 5. Vlakem do Benátek, celodenní toulání uličkami mezi kanály, mosty, památkami. Vaporettem na ostrovy Murano a Burano. 6.-7. Naším busem do Padovy, na kolech podél vodního kanálu Brenta po Riviéře del Brenta, lemované honosnými benátskými vilami s nádhernými zahradami do městečka Malcontenta (35 km), odjezd na noc do ČR, ranní návrat. Profil rovinatý, povrch asfalt a hladká šotolina.

RELAXACE: Venkovní bazén v areálu hotelového parku (kauce 5 EUR, vstup zdarma).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce