Flaeming-Skate  

Kategorie = Inline skating Doprava = Autobus
Flaeming-Skate
 

 

Stát(y): Německo

Mekka evropských inlinistů

• 270 km mimořádného asfaltu – „černé sklo“

• nejhezčí úseky Flaeming Skate

• NOVĚ s Lužickým jezerem a Spreewaldem

270 km Flaeming-Skate, jediné ryze bruslařské stezky v Evropě, zahrnuje sedm inline okruhů a devět navazujících výběžků s mimořádně jemným asfaltem. Trasy vedou poli, loukami, zemědělskými vesničkami a historickými městy Dolního Flaemingu. Pokud si etapy klidnou rovinou jižně od Berlína budete chtít zpestřit, můžete se zastavit v starobylých centrech měst, u klášterů, větrných mlýnů, koupališť nebo v bývalém vojenském prostoru Altes Lager. Trasy lemuje řada hospůdek a zahradních restaurací. Doprovodný autobus vám umožní projet přírodně nejhezčí neokruhové úseky Flaeming-Skate. NOVINKA: Předehrou před flaemingskou asfaltovou extází nám bude okruh okolo jezera a ochutnávka spreewaldské romantiky.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály

Informace o stravování

2x, resp. 3x polopenze (formou bufetu) v ceně, k dispozici společná kuchyňka s vařičem a lednicí.

Informace o ubytování

2x, resp. 3x ve 2-4lůž. pokojích (částečně s příslušenstvím na pokoji, částečně na chodbě) v moderní ubytovně u Kemlitz. Pokoj s příslušenstvím za příplatek 150 Kč/os./noc. WiFi zdarma

Program

  1. 1. Ranní přesun busem do oblasti Lužických jezer; okruh kolem Gräberndorfer See, krátký přesun busem a okurkovým krajem Spreewaldu a z Müschenu přes Naundorf do Raddusche (30/38 km).
  2. 2. Z Wildau-Wentdorfu lesním úsekem po okruhu RK 7 do Wahlsdorfu, Hohenseefeldu, Dahme a místa ubytování (30/49 km)
  3. 3. Z Wahlsdorfu po okruhu RK 1 lesy a loukami přes Luckenwalde a jezero Gottow do Hohlbecku (37/45 km). Zájezd 30102 navíc:
  4. 4. Z Jüterbogu po maratonském okruhu RK 4 přes Oehnu a Zinnu zpět do Jüterbogu (42/49 km). Každý den možnosti zkrácení, prodloužení či obměn etap. Bezkonkurenční povrch a profil tras, vhodné pro všechny cílové skupiny.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Roudnice n. L., Lovosice, Ústí n. L.

Tipy

TIP BERLÍN: vlakem výlet do Berlína (cca 6 EUR denní lístek) – např. místo 3. etapy u 4denního zájezdu (společně s průvodcem či individuálně.) TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu

TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.