Francouzsko-katalánské přímoří  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Bungalov, Karavan Doprava = Autobus Strava = S
Francouzsko-katalánské přímoří
 

 

Stát(y): Francie, Španělsko

 NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Cyklopobyt u moře, každodenní výlety s podporou autobusu - i pro necyklisty.

Ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty pohodáře.

Kvalitní víno a katalánská kuchyně.

Salvador Dalí a jeho muzeum ve Figueres.

Písečné pláže, odpočinek a koupání.

Ubytování v mobilhomech ve výborně vybaveném kempu u moře.

 

Pobytová základna u moře v Canet-Plage je ideálně položená tak, že nám jednodenní výlety umožní ochutnat ze všech přírodních i kulturně-historických esencí Francie i Katalánska. Pláž je písečná, vhodná ke koupání pro děti, vstup do vody je mírný. Z tohoto příjemného místa vyrážíme s podporou autobusu na (cyklo)výlety do okolí. Blízkost moře samozřejmě využijeme k rannímu a podvečernímu koupání a během odpočinkového dne i k celodennímu lenošení na pláži. Cyklistické výlety jsou připraveny tak, že jejich kratší varianty zvládnou i zdatnější děti od 7 let.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
60501 29.03.2024 - 07.04.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 14500 Kč
-
0
60502 28.06.2024 - 07.07.2024 9/10 / BNG / S
v ceně 16800 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x mobilhome, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Cena nezahrnuje

Kauce (100 EUR/1 mobilhome, resp. 25 EUR/1 osoba – pobyt, úhrada na místě).

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 60501 - 2500 Kč/ 60502 - 5000 Kč.

Příplatek za elektrokolo - 700 Kč/osoba  (omezený počet, nutno předem objednat).

Stravování.

Informace o stravování

Tento zájezd nabízíme bez stravování, neboť je zde několik možností, jak si stravování zajistit podle individuálních preferencí. V kempu se nachází dobře vybavený obchod a restaurace, kde servírují mezinárodní jídla i místní kuchyni, mimo to je zde také pekárna, kde můžete koupit po celý den čerstvé pečivo. Kuchyňky v mobilhomech jsou plnohodnotně vybaveny na vaření (sporák, lednice, mikrovlnka, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.). Na terase každého mobilhomu je prostor pro společné posezení. Obědy budeme řešit během etap, vždy je možnost navštívit po cestě restauraci anebo si nakoupit.

Informace o ubytování

Bydlet budeme v kempu u moře ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) ve stínu vzrostlých stromů. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. 

Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice (manželská postel + 2 oddělené postele; vlastní povlečení); společná vybavená kuchyňka s jídelním koutem a lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti); společná koupelna (sprcha, umyvadlo), WC oddělené; úložné prostory, zahradní nábytek.

Vybavenost kempu: 3 bazény, tobogány, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, házená, stolní tenis, volejbal, pétanque aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu obchůdky, restaurace, snack bary aj. 

Vzdálenost našich mobilhomů od moře je asi 300 m.

Na ubytování bude nutné složit při příjezdu do kempu kauci o výši cca 100 EUR/osobu.

Při obsazení lůžka u kuchyňky sleva 2000 Kč. Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat.

Program

1.–2. den

Odjezd odpoledne, noční přejezd do Francie; odpoledne příjezd do Canet-Plage, ubytování, odpočinek a koupání; prohlídka přístavu a městečka.

3. den

Autobusem do vinařského kraje Corbiéres, okruh na kole ke katarským hradům Peyrepertuse a Quéribus a úchvatným kaňonem řeky Galamus (asi 35 km); krásné koupání v kaskádách říčky Verdouble – přírodní akvapark.

4. den

Nejzachovalejší opevněné město v Evropě Carcassonne – komplex staveb světového významu, dvojité hradby s 52 věžemi - prohlídka města; po cyklostezce podél Canal du Midi (15–40 km).

5. den

Volný den bez kol, odpočinek a koupání, podvečerní výlet autobusem do Perpignanu (Palác mallorských králů, katedrála Saint-Jean, vstupní brána Le Castillet).

6. den

Na kole nebo autobusem podél pobřeží do malebného městečka Collioure: templářský hrad, fauvistické obrazy (Henri Matisse) a vyjíďka s výhledy na moře k majáku Cap Béar; podpora autobusu na cestě zpět (17–55 km); možné prodloužení až do vinařského Banyuls-sur Mer (+16 km).

7. den

Dopolední výlet autobusem do španělského Figueres -  fakultativně návštěva muzea Salvadora Dalího; odpoledne volný program – koupání.

8. den

Autobusem do Prades, na kole k opatství St. Michel de Cuxa (9. stol.) a St. Martin du Canigou (10. stol.), pevnost Fort Libéria ve městě Villefranche de Conflent, individuálně možnost prohlídky jeskyně Grande Canalettes (asi 35 km).

9.–10. den

Rozloučení s mořem; odpoledne odjezd domů, návrat následující den kolem poledne.

Náročnost

Povrch a profil: asfalt, některé etapy event. po šotolině, převážně zvlněný profil (etapa 3. a 8. dne – stoupání a následně delší sjezd), rovinatý profil (etapa 4. dne).

Nástupní místa

Praha, Beroun a Plzeň.

Tipy

Fakultativní služby: muzeum Salvadora Dalího – asi 12 EUR/os. (cena při skupině).

Klima: příjemně stálé přímořské podnebí, denní teploty 25–30 °C ve stínu, slunečno; teplota moře asi 18–28 °C. O Velikonocích jsou teploty o něco nižší a pohybují se okolo pro cyklistiku příjemných 15 °C.

Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru CYKLOZÁJEZDY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU – OBECNÉ INFORMACE 2023. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Jiná sdělení

GARANT ZÁJEZDU CK ADVENTURA

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies