Holandskem na kole  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Bungalov, Karavan Doprava = Autobus Strava = S
 

Stát(y): Holandsko

Dokonalá síť cyklostezek
Hvězdicové (cyklo)výlety s podporou autobusu
Ubytování v bungalovech na dvou místech, snídaně
Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
Zábavní parky, delfinárium, unikátní ZOO
Aktivní dovolená pro celou rodinu, kreativní program

 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
25401 23.08.2018 - 01.09.2018 7/8 BNG / S
v ceně 15990 Kč
-
0
25601 22.08.2019 - 31.08.2019 8/7 BNG / S
v ceně 16490 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

Průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt na ostrov Texel, 7x bungalov v kempu se snídaní, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Popis zájezdu

Holandsko je země pohody, kol a dětí. V blízkosti našich bungalovů najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.

Program

1.–2. Odjezd večer, noční přejezd přes Německo do Holandska, po cestě návštěva města Gouda (v případě brzkého dojezdu do Holandska – procházka, sýry…), ubytování v kempu Kijkduin a odpoledne návštěva „malého Holandska“ Madurodam, lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání), možná návštěva Sea Life Center (asi 12–15 km, lze prodloužit), projížďka dunami do Meijendel (možnost občerstvení, infocentrum), (asi16–27 km, lze i prodloužit).

3.–4. Cyklistika v okolí, několik variant v délce cca 30–60 km; lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum)
a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, Den Haag - sídelní město.

5. Přejezd busem do Schermeru, cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru, možnost dojezdu do kempu Egmont aan Zee (asi 25–30 km).

6. S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10–60 km), písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg, zpět autobusem nebo na kole (+ asi 50 km).

7. Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee, Alkmaar - prohlídka města (kanály, kavárny, zvedací mosty, lodě, mlýny…), (15–50 km).

8. Den bez kol – výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia, Enkhuizen Zuiderzee Museum – unikátní skanzen.

9.–10. Dopoledne balení, možnost navštěvy sýrových trhů v Alkmaaru (veřejnou dopravou), odjezd zpět, po cestě unikátní Dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odjezd večer, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Náročnost

1

Nástupní místa

Praha, Beroun, Plzeň

Informace o ubytování

Bydlet budeme na dvou místech: 3x nedaleko Haagu v Kijkduin, 4x na pobřeží Atlantiku nedaleko Alkmaaru v
Egmond aan Zee , jedná se vždy o bungalovy apartmánového typu s oddělenými 2lůž. ložnicemi (1x manželská postel + 1x
oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí,
příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek. V

ednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Jednolůžkový pokoj za příplatek 6000 Kč.

Informace o stravování

Snídaně vám připraví náš personál, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci.

Jiná sdělení

Povrch a profil

převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil.

Dobrovolný doplňkový kreativní program, je vedený odborným lektorem, který vás seznámí s některými výtvarnými technikami. Jedná se o program nejen pro děti, ale i pro dospělé.

POŘADATEL CK ADVENTURA

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.