Jadran a Kras  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
Jadran a Kras
 

 

Stát(y): Slovinsko ,Itálie

NOVINKA
Nejkrásnější přímořská letoviska a vesnice
• podél moře po zrušené železnici
• drsná romantika slovinského a italského Krasu
• hotel u moře

Úchvatná kombinace panenské přírody Krasu s tajemnými jeskyněmi a přímoří! Spleť silniček vás provede přes planiny, kopce, rázovité vesničky proslulé výrobou pršutu, olivového oleje a vína. Cyklostezky po zrušených železnicích vám nabídnou pohodlnou jízdu podél moře se spoustou lákavých zastávek. Italsko - slovinské pobřeží vás překvapí mnoha přírodními, kulturními i kulinářskými specialitami!

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
23301 19.08.2019 - 25.08.2019 4/5 HOT / PP
7 / 231 Kč 11700 Kč
-
250

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, využívání bazénů, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není ochutnávka vín (cca 10 EUR/os., vstupné do Škocjanské jeskyně – cca 16 EUR/os., jeskyně Gigante 12 EUR, trajekt Terst-Muggia cca 5 EUR/os.+ 1 EUR/kolo).

Informace o stravování

4x polopenze formou bufetu v ****hotelu v našem areálu. Začíná večeří po první etapě a končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

4x ve ***vilkách s 2lůžkovými pokoji s příslušenstvím v areálu hotelu v Ankaranu na břehu moře s vlastní pláží a vnitřním a vnějším bazénem s vyhřívanou mořskou vodou. WiFi zdarma. 1lůžkový pokoj za příplatek 1300 Kč/pobyt.
Povlečení, ručníky v ceně.

Program

1.-2. Po nočním přejezdu busem na kolech klesající cyklostezkou po zrušené železnici s viadukty a tunely, která v letech 1887-1959 spojovala Terst s Vídní a Prahou, romantickým údolím Val Rosandra k Jadranu - do Terstu, krátkým trajektem do rybářského městečka Muggia a na kolech podél pobřeží do našeho hotelu (38 km). 3. Naším busem výjezd do pohoří Koprska Brda, na kolech klesající silničkou úbočím skal do Hrastovlje s románským kostelíkem, dále zvlněnými silničkami přes vinařské vesnice s výhledy na Koperský záliv k našemu vinaři – ochutnávka vín. Zajížďka do historického centra a přístavu Koper (34/46/55 km). 4. Naším busem k jeskyni Škocjanská jama (krasový komplex s největším podzemním kaňonem na světě, 11 propojených jeskyní), na kole panenskou přírodou slovinského Krasu kolem vinohradů, producentů vyhlášeného pršutu a oleje (možnost ochutnávky) přes krásné vesnice Povir, Štanjel, Kobjeglava do Lipice se slavným hřebčínem (51 km). 5. Terstský záliv z perspektivy italského Krasu – naším autobusem výjezd k největší krasové jeskyni na světě přístupnou turistům - Grotta Gigante, na kolech panoramatickými silničkami přes vesnice s výhledy na moře sjezd k pohádkovému zámku Miramare s překrásnými zahradami, po promenádě (možnost koupání) do Terst s antickými památkami a velkolepým náměstím, trajektem a na kole do hotelu (42 km). 6.–7. Slovinským pobřežím po bývalé železnici Parenzana přes Izolu, Piran a Portorož (35 km). Koupání, posezení v hospůdce u moře, možnost zajížďky do Sečovlje (rozsáhlá solná pole s 800letou tradicí + 12 km), odjezd do ČR.

RELAXACE, MOŘE: Areál hotelu leží přímo na břehu moře s vlastní pláží a vnitřním a vnějším bazénem s vyhřívanou mořskou vodou (v ceně).

Jezdíme po asfaltovaných i šotolinových cyklo-stezkách, po vedlejších silnicích a lesních cestách. Profil: rovinatý a kopcovitý.

Náročnost

2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks