K salaším západního Dachsteinu  

Kategorie = Turistika Doprava = Autobus
 

 

Stát(y): Rakousko

NOVINKA – TURISTICKÝ ZÁJEZD CK TRIP DO SALCBURSKA K salaším západního Dachsteinu POHODOVÁ TURISTIKA PRO KAŽDÉHO .... I PRO DĚTI S (PRA)RODIČI • lehké výlety k horským chatám • pěšky, lanovkou, vláčkem i na saních • opičí dráhy s výhledem na velehory Idylické výlety k horským pastvinám a salaším oblastí Dachstein West s výhledy na ledovec Dachsteinu (3005 m) a pohoří Tennengebirge. Zatímco se děti zabaví v lanovém parku, na houpačce, či u zvířátek, (pra)rodiče si vychutnají občerstvení na slunných terasách salaší s výhledem na panorama velehor i na své ratolesti.
 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, povlečení, průvodce, pomocník průvodce, mýtné na Postalmstrasse, informační materiály. V ceně nejsou lanovky, vláček, sáňkařská dráha.

Informace o stravování

Stravování: APT a PEN: 3x, resp. 4x polopenze v apart. domě Heidi (snídaně – obložené talíře, večeře o 3 chodech + zelenina, český kuchař, bez obsluhy). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. V jídelně (=společenské místnosti) nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 360 Kč/os., resp. 480 Kč/os. zájezd č. 41402).

Informace o ubytování

Ubytování: APT: 3x, resp. 4x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osob s 2–4lůžk. ložnicemi, vybaveným kuchyňským koutem, posezením, sat. TV (vč. českých programů), příslušenstvím v apartmánovém domě Heidi. K dispozici též apartmány pro 6 a 7 osob. Sleva 200 Kč/noc na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Povlečení v ceně. V apartmánovém domě k dispozici stolní tenis, společenská místnost (= jídelna) s krbem, kachlovými kamny, možnost posezení (nápoje za Kč i z vlastních zdrojů...) Více informací a fotografi e na www.apartmany-heidi.cz. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s dobrou infrastrukturou, obchody, restauracemi a bary a koupalištěm. PEN: 3x, resp. 4x ve 2–3lůžkových pokojích s příslušenstvím (bez kuchyňského koutu) v apartmánovém domě Heidi a v sousedním penzionu. Povlečení v ceně. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 300 Kč/os./noc.

Program

Program: 1. Ranní přesun busem do Rakouska. Odpolední výlet ze St. Martina k horské chatě Moastadl s občerstvením (1 h) nebo k vyhlídkové horské restauraci Buttermilchalm (2 h). 2. Lanovkou z Russbachu na vrchol Hornspitz, výletním vláčkem k salaši Edtalmhütte, pěší panoramatický okruh kolem horských chat oblasti Dachstein-West k vyhlídce na ledovec Dachsteinu (2-4 h; pouze zájezd 41402). 3. Autobusem mýtní silnicí na náhorní planinu Postalm, pěší vyhlídkový okruh kolem starých salaší s možností občerstvení. Odpoledne z Abtenau lanovkou na Karkogel v pohoří Tennengebirge, dolů pěšky či sjezd po letní sáňkařské dráze nebo na terénních koloběžkách. 4. Ze St. Martina přechod do divoce romantického údolí Lammertal do pralesa s nejvyššími stromy Rakouska a kolem 400 let staré horské salaše Spiessalm (5 h, možnost zkrácení, návrat linkovým busem – 2 EUR). 5. Procházka po romantickém Hallstattu u stejnojmenného jezera, pěšky po atraktivní trase historické Solné cesty. Túry vedou po značených horských cestách. Pevná turistická obuv nutná.

Náročnost

2-3

Nástupní místa

Nástupní místa: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

TIP: Tyto nenáročné túry jsou vhodné i pro 4–15leté děti! Nepřehlédněte: zájezd probíhá současně s cyklozájezdy CK TRIP Pohodově kolem západního Dachsteinu A MTB-Dachstein-West (213 a 214) - i Vy si můžete vzít s sebou kolo a programy kombinovat!

Jiná sdělení

Upozornění: průvodce CK TRIP doprovází souběžně probíhající cykloprogram, zájemce o turistický program vybaví informacemi a kopií mapy. Jde o dobře značené trasy individuálně snadno zvládnutelné!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Alpské toulky a termály

Alpské toulky a termály

Nově koncipovaný program nabízí lehké výlety alpskou krajinou, zakončené návštěvami alpských termálů.

7550 Kč

 
Za romantikou alpských salaší

Za romantikou alpských salaší

Krásné vyhlídkové trasy vedou čarokrásnou přírodou přes alpské planiny se starými rázovitými horskými salašemi zvoucími k občerstvení i alpským terénem na vyhlídkové vrcholy. Stoupání nám usnadní autobus i lanovka.

8850 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

E-shop se sportovním oblečením a vybavením