Kamnicko-Savinské Alpy z termálních lázní Snovik   

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Hotel Doprava = Autobus Strava = PP
Kamnicko-Savinské Alpy z termálních lázní Snovik
 

 

Stát(y): Slovinsko

Impozantní horské pastviny a doliny Kraňska NOVINKA!

nejvýše položené termální lázně Slovinska

lanovkou s koly na Velikou Planinu s 200 tradičními salašemi

středověký Kamnik a Plečnikova Lublaň

 

22.3.2024 POSLEDNÍ JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ

 

 

Uprostřed přenádherné horské krajiny severně od Lublaně se nachází vesnička Snovik s moderními komorními termálními lázněmi, jejichž účinky na pohybový systém byly v roce 2008 prohlášeny za léčivé. Vydejte se s námi po nezapomenutelných vyhlídkových trasách malebnými údolími a na fotogenické horské pastviny s impozantní kulisou horských štítů. Projedete zasněnými horskými vesničkami i historickými městy Kamnik a Ljubljana s významnými stopami habsburské monarchie, ale také architekta Jože Plečnika a mnoha úspěšných Čechů.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
24801 28.06.2024 - 02.07.2024 3/4 23:00/24:00 HOT / PP
5 / 255 Kč 11580 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, vstup do krytého i venkovního bazénu, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce a informační materiály.

Cena nezahrnuje

lanovka na Veliku Planinu (16 EUR včetně kola).

Příplatek za pokoj obs. 1 os. 2500 Kč/pobyt.

Informace o stravování

3x polopenze formou bohatého bufetu, začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

 

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ****vilách v termálním areálu Snovik terme. Příplatek za pokoj obs. 1 os. 2500 Kč/pobyt. WiFi zdarma.

Program

1.–2. Noční přejezd do Slovinska. Po rovinaté silničce úpatím Kamnicko-Savinských Alp kolem kláštera Adergas do Kamniku, jednoho z nejstarších měst ve Slovinsku, posezení na kávě v idylických uličkách a dojezd do lázní Snovik (37 km).

3. Z hotelu okruh překrásným údolím Kamnické Bistrice kolem působivé soutěsky Predaselj, vodopádu Orglice až ke křišťálovému jezírku u pramene Kamnické Bistrice. Kabinovou lanovkou na náhorní plošinu Velika Planina, kterou projedeme po cestě kolem pasoucích se krav a salaší s dechberoucími výhledy na strmé vápencové stěny hlavního hřebene.  Po občerstvení na salaši sjezd po pohodlné šotolinové cestě do silničního sedla Volovjek a zapomenutými vesničkami zpět do Snoviku (52 km).

4. Okruh z hotelu přes podhorské vesničky Stara Sela, Zgornji Tuhinj, Veliki Rakitovec k zámku Brdo, kolem největšího slovinského arboreta Volčji Potok protkaného jezery a potůčky nabízejícího 3500 rostlin z celého světa a kolem 350 let starého stavení Budnarjeva Domačija k termálnímu prameni (48 km, možnost prodloužení i zkrácení).

5. Z lázní Snovik přes Kamnik a klesající cyklostezkou a silnicí podél Kamnické Bistrice do historického centra Lubljaně, zeleného města plného krásné architektury s nespočtem kaváren na nábřežích a lublaňským hradem tyčícím se nad městem (42 km). Naložení kol a odjezd do ČR. Nebo krátká vyjížďka na vyhlídkový vrchol u kostelíka Sv. Mikuláše (2 x 5 km) a relaxace v termálech. Po poledni naložení kol a odjezd do ČR.

Náročnost

2-3

Jezdíme po vedlejších silnicích a šotolinových cestách.

Profil: 1. a 4. etapa zvlněná, 2. a 3. kopcovitá.

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor a České Budějovice.

NOVINKA: navíc nástupní místa Hradec Králové, Nový Bydžov a Jičín.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Slovinskem hvězdicově z termálů Zreče

Slovinskem hvězdicově z termálů Zreče

Pestré cyklotrasy krajem přívětivých vinohradů a termálních pramenů vás zavedou kolem hradů a klášterů, typickým slovinským venkovem i do nejkrásnějších měst Maribor a Ptuj. Pojeďte s námi na kolech...

0 Kč

 
Slovinským Posávím z Rimských Toplic

Slovinským Posávím z Rimských Toplic

Půvabný kraj mezi řekami Sáva a Savinja si vás získá nedotčenou přírodou i silničkami mezi horskými vesnicemi. Historie na vás dýchne z tajemných příběhů v klášteře Jurklošter, na hradech Sevnica a Podčertek, či...

0 Kč

 
Bled – perla Julských Alp

Bled – perla Julských Alp

Z Mojstrany k úchvatnému vodopádu Peričnik a k chatě pod severní stěnu majestátného Triglavu (2864 m n. m.), nejvyšší hory Julských Alp i Slovinska. Do pobytového hotelu v Bledu – půvabné vesnice na břehu stejnojmenného jezera s kouzelným...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies